Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   И за моята операция дойде време - утре!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4786)

gwendoline 11th August 2007 23:08

Честно да ти кажа, Бимби, от това най ме беше страх - да не ми застанат под мишниците :1250: Защото (вече си видяла, че нямах никакви гърди! :oops: ) между двете имах немалко разстояние и си мислех, че сложат ли ми имплантите - те ще застанат под мишниците... :? Споделих това с Георгиев и той ми каза, че въпреки, че е важна анатомията и трябва човек да се съобрази с нея - това може донякъде да се предвиди и да се избегне. Доколкото е възможно, разбира се. Каза ми, че сигурно ще ми се видят много високо първоначално и може би дори раздалечени, но оттук нататък само по-добре ще застават и след време между тях ще остане по-малко разстояние, отколкото са ми сега. Това ме успокои донякъде и след многото снимки и сайтове, които разгледах - видях, че тази височина при мен не е чак толкова голяма колкото при други и вярвам, че след половин година ще изглеждат наистина добре... :roll: :1223:

bimbi 11th August 2007 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Каза ми, че сигурно ще ми се видят много високо първоначално и може би дори раздалечени, но оттук нататък само по-добре ще застават и след време между тях ще остане по-малко разстояние, отколкото са ми сега.

абе малко те е поизлъгал според мен :cool: с времето мускула поизбутва встрани импланта. може да е с 1-2 милиметра на година, ама като се натрупа с годините...
ама това си е риска на подмускулното въобще, а НГ в твоя случай е дал най-доброто от себе си :)

gwendoline 11th August 2007 23:49

Ох, направо ми се помрачи радостта :? :( Това е най-голямото ми притеснение... Ако това стане - следващият път ще си сложа надмускулно... :?

bimbi 12th August 2007 00:04

ааа и там има проблеми, не го мисли толкоз :lol: изкуствените цици не са кат истинските, тъй че дано да им се радваме дълго :D

Lady Blue 12th August 2007 13:23

при мен има разстояние между гърдите,искам да сложа импланти,но още не съм се консултирала с лекар.Дали има начин така да се сложи импланта,че двете гърди да се приближат една към друга :roll:

Renkata 12th August 2007 16:09

Възможно е да се коригира разстоянието - с правилно направен джоб на импланта, съобразен с твоята физиология.

Stefiela 13th August 2007 09:46

Утре аз съм на ред ! Операцията ще е при др. Заякова-325сс. :D
Благодаря на всички ,че бяхте така внимателни и отзивчиви и отговаряхте на всичките ми въпроси. Скоро ще се похваля и с новите придобивки. Целувки- :girl_kiss2: :girl_kiss2:

Ани 13th August 2007 11:28

Цитирай:

Първоначално написано от Stefiela
Утре аз съм на ред ! Операцията ще е при др. Заякова-325сс. :D
Благодаря на всички ,че бяхте така внимателни и отзивчиви и отговаряхте на всичките ми въпроси. Скоро ще се похваля и с новите придобивки. Целувки- :girl_kiss2: :girl_kiss2:

ще стискам палци всичко да е наред и да не забравиш после да се похвалиш с новите придобивки :wink:

bimbi 13th August 2007 11:32

успех и от мен, Стефиела :D

mallvina 13th August 2007 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
успех и от мен, Стефиела :D

и от мен,операцията да мине успешно и безпроблемно възстановяване. :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.