Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   И за моята операция дойде време - утре!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4786)

Stefiela 16th August 2007 16:57

Само операцията-2600евро-включва всичко.
Аз имам допълнителни корекции - заплащат се отделно.

Ани 17th August 2007 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от Stefiela
Само операцията-2600евро-включва всичко.
Аз имам допълнителни корекции - заплащат се отделно.

честито желая ти бързо възстановяване :D как ви са другите корекции

joliy 17th August 2007 16:23

Честито и от мен! :2020:
При мен също най-силните болки бяха до 5ия ден, после пак наболявава, но е съвсем поносимо.
Аз до 20-ия ден бах с ластична лента и в началото много я стягах, направо не можех да дишам, но после лекаря ми каза, че не е нужно да е чак толкова стегната и като я отпуснах нещата се пооправиха.
Бързо възстановяване :)

Stefiela 17th August 2007 20:30

Цитирай:

Първоначално написано от Ани
[честито желая ти бързо възстановяване :D как ви са другите корекции

Ани писах за тях в Дневника че тук да не променяме темата.
Макар и много да ме болят съм щастлива с придобивките :D

KANELLA 5th October 2007 13:48

здравейте момичета,айде и аз да се разпиша :lol: ,моята операция е планирана за 9-и октомври, живот и здраве :D ,ако не ми дойде цикълът :evil: ,че не ми се мисли повече за отлагане.Операцията ми беше планувана за пролетта /тази година/,но нямаше кой да ми помага за детето и я отложих за есента.Ще се оперирам при Стоянов и дано да си свърши работата професионално :lol:
Леко възтановяване на всички скорошнооперирании и успех на всички които им предстои :girl_kiss2:

Lady Blue 5th October 2007 16:37

успех :wink: наистина трябва някой да ти помага за детенцето,особено първата седмица,после и сама ще се справяш :1231:

KANELLA 5th October 2007 20:28

Цитирай:

Първоначално написано от Lady Blue
успех :wink: наистина трябва някой да ти помага за детенцето,особено първата седмица,после и сама ще се справяш :1231:

благодаря ти,но проблема е ,че детето е още на 1 год, и все още се налага някой да го вдига ,така че найстина ще ми е нужна помощ :wink: ,но ще се справя :wink:

KANELLA 11th October 2007 13:25

Привет момичета :1207: и моята операция мина успешно :1203: ,все още съм с болки и се надявам скоро да поотминат,че едвам издържам,че съм и доста пристегната,но вие знаете как е :x и аз като Гуен се притеснявам да не се изместят имплантите встрани,че доста е подута областа откъм мишницата ,но предполагам че е от оттока,утре съм на превръзка и доктора ща каже какво ми е положението ,а и ще си ги видя за първи път :D :wink:

gwendoline 11th October 2007 14:44

Честито Канела! :wellcome:
Радвам се, че си доволна и че всичко е минало добре; сега остава и да изглеждаш с тях още по-добре от преди, в което почти не се съмнявам. Ще чакаме нагледен материал, а дотогава - да си ги носиш с гордост и здраве! :naked:

KANELLA 11th October 2007 15:19

мерси Гуен,очакваите и скоро снимков материал :photo: :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.