Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   plastic is not always fantastic (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11364)

Piny 5th November 2010 21:17

plastic is not always fantastic
 
http://www.gossiplist.com/blog2/archives/ewww.jpg

Piny 5th November 2010 21:18

Re: plastic is not always fantastic
 
http://www.gossiplist.com/blog2/archives/ewww.jpg

Piny 5th November 2010 21:22

не отваряйте този линк - исках да постна една снимка на ужасен резултат от мамопластика, но нещо снимката ми се изгуби :(

Iliana81 5th November 2010 21:42

Пластичната хирургия си е нож с две остриета както и да го погледнеш. Човек трябва да е подготвен за всякакъв възможен резултат. Дай Боже повече пациенти да са доволни от визията си след такава интервенция, но за съжаление не винаги е така. Затова пластичните интервенции не се препоръчват за индивиди които имат някакъв синдром на идеализъм или как беше... да си мислят че всичко ще е идеално след това.
:? :roll:

Iliana81 5th November 2010 21:48

Аз извадих късмет с моята мамопластика. Когато реших и събрах парите, отидох на консултация в единствената клиника във Варна за която знаех. Нямах представа за съществуването на този форум, също и за възможните рискове... и по-добре, защото иначе не знам дали щях да се реша ако знаех какви може да са последствията. Слава богу всичко мина добре, но можеше и да не е така. И като се има предвид че дори и най добрия хирург не е застрахован от грешки и неудовлетворени пациенти...

Piny 5th November 2010 21:59

намерих снимката :wink:
http://www.picvalley.net/u/1681/4963...6Hj85jbAfb.JPG

mdacota 5th November 2010 22:06

Е, не, това не може да е истина :shock: :shock: :shock: :shock:

Мариса 6th November 2010 06:51

ооофф,тази снимка е навсякъде от доста време....

patrisha 6th November 2010 09:11

Еее, за визията и е виновно повече ЕГН -то, отколкото пластичната хирургия. Преди имплантите са се слагали само над мускула и това е причина да си личат толкова. Не знам при подмускулно как биха изглеждали, но тя си е направо мумия и имплантите според мен са и най-малкия проблем.

emiko 6th November 2010 13:19

Е, поне знам как ще изглеждам след 20-30 години :lol: :lol:

Piny 6th November 2010 13:28

ах Емико, стига глюпости!
Според мен това бабенце е пристрастена пушачка- на нормалните жени кожата им не се намачква до такава степен. То верно че имплантите са и наы-малкият проблем- аз ако изглеждах така, бих си направила операция за изрязване на излишната кожа и не бих се пуснала по такъв бански.
Но тя не е единственият пример за лош резултат от пластична операция
http://ayyyy.com/wordpress/wp-conten...boobjob12a.jpg

patrisha 6th November 2010 13:55

Да, определено некадърни доктори има навсякъде. По мое мнение обаче тук повечето са надмускулни импланти. Надявам се подмускулните да не се разместват така и да се деформират чак толкова забележимо.

ЛИСКУ 6th November 2010 16:38

Абе моята дикторка /а тя си е безспорен професионалист/ ми каза, че който лекар ти каже, че ти слага изцяло подмускулни импланти, значи те лъже. :lol:
Винаги става дума за частично подмускулни и отдолу имплантът от нищо не се държи, т.е. виси си свободно :!:

Piny 6th November 2010 16:50

моят доктор пък твърди че ако се сложат изцяло под мускула се получава ето този неприятен ефект
http://www.plastische-chirurgie.com/...1263499175.jpg

titi1 6th November 2010 17:57

Според мен пък, снимките, които са постнати са фотошопнати, сами може да си обясните защо.

patrisha 6th November 2010 17:58

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
Абе моята дикторка /а тя си е безспорен професионалист/ ми каза, че който лекар ти каже, че ти слага изцяло подмускулни импланти, значи те лъже. :lol:
Винаги става дума за частично подмускулни и отдолу имплантът от нищо не се държи, т.е. виси си свободно :!:

В това има логика, защото гръдния мускул започва от средата на гръдния кош и отива нагоре по диагонал в посока към рамото и към мишницата. Но пък Стоянов твърди, че неговите са изцяло под мускула. Иди че разбери кое е вярно! Според мен поне от външната страна на гръдния кош /откъм мишницата/ импланта остава непокрит.

diana1977 6th November 2010 18:05

и аз така знам че няма изцяло под мускула,и може би има логика.Аз дето също съм подмускулно, като пипна отдолу си напипвам импланта,няма нищо което да го покрива.А и мамологът ми каза същото.

Piny 6th November 2010 19:36

Цитирай:

Първоначално написано от patrisha
В това има логика, защото гръдния мускул започва от средата на гръдния кош и отива нагоре по диагонал в посока към рамото и към мишницата.

именно това обяснява защо имплантите поставени изцяло под мускула биват избутвани в страни - в следствие на което се получава това грозно разстояние

want 6th November 2010 20:45

Ayyyyyy Пини тотално ще откажеш хората от импланти с тези снимки :) Аз май ще предпочета да си остана с малък бюст но не и с такива деформации :)

Бтв пуша4ка съм но нямам никакви бръчки така че опредлено не е от пушенето :)По скоро е прекалено слаба и за това кожата и е увиснала :)
По принцип казват че с възсратта е хубаво жената да качи малко килца за да и седи кожата опъната :)

Piny 6th November 2010 21:03

Уонт, бързо да отказваш цигарите - вредата им върху кожата е доказана.
Ти все още си млада, за да имаш бръчки независимо дали пушиш или не- но една 60годишна пушачка се различава доста от една 60годишна непушачка

want 6th November 2010 22:19

:2043: :2008:

Мариса 7th December 2010 08:56

Цитирай:

Първоначално написано от want
По принцип казват че с възсратта е хубаво жената да качи малко килца за да и седи кожата опъната :)

не е хубаво :lol:
Повечето кила никога не са добър вариант,ако няма диагноза анорексия.

LUCKY Dancing Queen 7th December 2010 11:10

Кожата не може ли да се поизпъне с малко скоч и дискретни щипчици зад ушото? Аз така ще направя.

Silvana-) 7th December 2010 14:20

Ужас,та тя е кожа,кости и малко силиконец тази жена,трябва и малко :grill:

имплант над 200-220 сс май не може да се побере под мускула,такива неща съм чела аз .

ЛИСКУ 7th December 2010 15:36

Дано това не е нагледна картинка как ще изглеждаме на 60-70 години - със силикон! :lol:
Наистина, как ли изглеждат силконовите бабички? Надявам се, да е по-добре от не-силиконовите.... :roll:

LUCKY Dancing Queen 7th December 2010 15:41

Какво не му харасвате на застарялото момиче? Сигурен съм, че ако е вдовица на починал през 1935г. петролен шейх, ще се намерят обработени наши гларуси, които да й влезнат под кожата(а пък то под кожата, местенца-бол!)

леля мичИ 7th December 2010 23:27

Цитирай:

Първоначално написано от Desiro Night
Кожата не може ли да се поизпъне с малко скоч и дискретни щипчици зад ушото? Аз така ще направя.

Аз си удрям по една топла ютия сяка сутрин на фейса, помага :lol:

...но не вряла :!:
:lol:

LUCKY Dancing Queen 7th December 2010 23:42

Аз пък всъщност дори и скоч не ползвам. Гоня си бръчките по естествен път: надувам бузите като глътнал дюля и те(бръчките) се разбягват някъде встрани.

Мариса 8th December 2010 20:50

Цитирай:

Първоначално написано от Desiro Night
Аз пък всъщност дори и скоч не ползвам. Гоня си бръчките по естествен път: надувам бузите като глътнал дюля и те(бръчките) се разбягват някъде встрани.

как не си се пръснал от толкова надуване :lol: :lol: :lol:

LUCKY Dancing Queen 8th December 2010 21:17

http://jenni935.j.e.pic.centerblog.net/xjrcenee.jpg :?

mira_sm 11th December 2010 11:46

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от want
По принцип казват че с възсратта е хубаво жената да качи малко килца за да и седи кожата опъната :)

не е хубаво :lol:
Повечето кила никога не са добър вариант,ако няма диагноза анорексия.

Абе, за тази специално ще е хубаво, каквато и диагноза да има. :)
Иначе и аз не съм много на принципа "дебелейте, за да имате по-малко бръчки".
Ако снимката изобщо е истинска, дали дамата не го прави нарочно (тип "вижте как не ми пука")? Един цял бански с подходяща кройка ще и стои по-добре.

Мариса 16th December 2010 08:39

не знам,според мен цял живот се е пържила като бясна :lol:

Nike_13 16th December 2010 10:56

Такъв ефект много лесно се постига и с дехидратация. ДОри културистите няколко дни преди състезание почти не пият вода, за да може кожата да се 'свие' и по-добре да изпъкват мускулите.

Затова мацки - пийте вода! :)

Iliana81 16th December 2010 13:44

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
Дано това не е нагледна картинка как ще изглеждаме на 60-70 години - със силикон! :lol:
Наистина, как ли изглеждат силконовите бабички? Надявам се, да е по-добре от не-силиконовите.... :roll:

Силиконови или не, все бабички :D Аз гледам сега да изглеждам добре, а дай боже на 60 да имам все още възможност да се поддържам.

В случая на снимката и аз мисля че имплантите са и най малкия проблем. :(

Мариса 16th December 2010 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от Nike_13
Такъв ефект много лесно се постига и с дехидратация. ДОри културистите няколко дни преди състезание почти не пият вода, за да може кожата да се 'свие' и по-добре да изпъкват мускулите.

Затова мацки - пийте вода! :)

да-грозна гледка.какво си причиняват мъжете :?
Водата е много важна!Колкото повече,толкова по-добре!

Nike_13 17th December 2010 09:47

Наистина е много важна, а много хора не го знаят.
Сега като се върнах на работа и започнах да се заглеждам по колежките - всички ми се струват остаряли, със съсухрени и сбръчкани кожи (повечето са 30+/- 3), мислех си че аз изглеждам зле след 1г денонощно гледане на дете.
А и много от тях незнаят че зимата не е добре да се позлват хидратиращи кремове.
Явно не ги е грижа за вида им.

i_ani 17th December 2010 12:21

Цитирай:

Първоначално написано от Nike_13
...зимата не е добре да се позлват хидратиращи кремове.

:roll: Това не го знаех... А какъв трябва да е крема , при положение , че кожата има нужда само от хидратация ?

Iliana81 17th December 2010 13:53

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от Nike_13
...зимата не е добре да се позлват хидратиращи кремове.

:roll: Това не го знаех... А какъв трябва да е крема , при положение , че кожата има нужда само от хидратация ?

Мазен, за суха кожа. Хидранатнтния крем замръзва върху кожата и става още по-зле, но ако е мазен няма проблем.

Nike_13 17th December 2010 14:07

да, трябва да е мазен, хидратиращия може но ако не предвиждаш илизане за дълго и в много голям студ.

i_ani 17th December 2010 14:45

Е добре , но мойта кожа не е суха , а нормална и намацам ли се с мазен/тежък крем , следва изприщване :roll:

Освен като излизам в студа , да слагам само фон-дьо-тен (ползвам GUERLAIN , който е с SPF 25) , а вечер хидратиращото кремче и серума които си ползвам по принцип...

Ще трябва да се консултирам с козметичка :wink:

:offtopic:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.