Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник- 90-дневна диета! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8869)

Izabo 25th May 2009 12:47

Дами, не мога психологически да понеса консумацията на толкова въглехидрати.. :(... (или поне такова ми е оправданието). Отново имам много за сваляне и ме е страх, че няма да стане по най-ефективния начин, ако ям толкова сладко.... - плодове, бобови, картофи, ориз, спагети, кекс......а протеини - само един следобед :cry: .
Много съм объркана, не мога да се захвана сериозно с никакъв режим. Съвети мога да си дам до посиняване, но спазването и мотивацията ми се губят ...
Не се жалвам... и аз не знам какво правя всъщност.

дундарина 25th May 2009 14:29

Изабо,
защо така бе?!
Толкова много хора си запалила по разни режими.../еле я :D /,
толкова кураж даваш на всички...,
а сега ...
що така???

Izabo 25th May 2009 14:43

Оу, каква слава ми се носи само... :lol: . То хем е хубаво, хем е печално...., колко много хора съм запалила по разни режими..... :oops: . То не пречи да продължавам да ви паля..., това е лесно.
Едва ли ще си умра дебела и примирена, но е факт, че от доста време срещам сериозни затруднение с трайното спазване на какъвто и да било отслабващ режим. :oops:. Не знам вече какво да правя.

П.П. Хубаво е, че за някого поне има полза от писаниците ми. :D

Спирам с оф топика. Извинете ме, мили дами :)!

дундарина 25th May 2009 14:48

:D
Izabo,
не го мислех така както си го разбрала...,
ама верно,че малко така звучи все едноооо!
Ми искам да ти помогна,
да ти вдъхна малко повечко увереност..
то кво се получи... :oops:
Добре де,ти защо разлюби Дюкан?
Нямаше ефект или ...
пу-пу...здравословен проблем?

Izabo 25th May 2009 15:05

Да, да..., разбрах добре какво искаше да кажеш и ти благодаря за което, но мисля, че и ти разбра, аз какво имах предвид :). Отказах се от Дюкан, за да се насоча към по-здравословно и балансирано хранене, но при мен винаги балансът е липсвал. И постоянството също така. Поне по отношение на хранителните навици.
Не разбирам каква е причината, виждам само крайния резултат - дългогодишно хранително разстройство.
Благодаря за вниманието :D , но нека не го обсъждаме повече. Ще се оправя някак. :D

дундарина 25th May 2009 15:10

мдааа...
Жалко!
Не можах да помогна...,
но пък си мисля,че това ти е моментно състояние...
Дано!
Успех!


пс Малко си пъхам носа там,където не му е работа,
та се надявам случая да не е такъв!

ледено_sЪrце 25th May 2009 18:30

Изабо, не си длъжна да ядеш вредни храни през тези дни- аз например на обяд ядох леща през бобовия- не мисля, че е нещо кой знае колко калорично...Всеки сам си преценя- аз не искам да заслабвам много, а просто да се озаптя, затова повече си позволявам- и ето- 1 кг. надолу съм.
Днес съм много доволна от менюто си, въпреки че нямах време да закуся, но вместо това пийнах кафенце с мляко.
За обяд- риба от тилапия (за пръв път опитвам- много ми хареса) със сметанов сос +фикс "Малки тайни", заедно със салатка от домат
За вечеря- пилешко с гъби+ зелева салатка

ледено_sЪrце 25th May 2009 18:31

Цитирай:

Първоначално написано от ледено_sЪrце
Изабо, не си длъжна да ядеш вредни храни през тези дни- аз например на обяд ядох леща през бобовия- не мисля, че е нещо кой знае колко калорично...Всеки сам си преценя- аз не искам да заслабвам много, а просто да се озаптя, затова повече си позволявам- и ето- 1 кг. надолу съм.
Днес съм много доволна от менюто си, въпреки че нямах време да закуся, но вместо това пийнах кафенце с мляко.
За обяд- филе от риба тилапия (за пръв път опитвам- много ми хареса) със сметанов сос +фикс "Малки тайни", заедно със салатка от домат
За вечеря- пилешко с гъби+ зелева салатка


ледено_sЪrце 25th May 2009 18:32

Ухх, извинявам се- не ми излиза бутон "Промени" и съм се цитирала с правилния пост.

bibi_82 25th May 2009 20:59

Izabo, аз лично се надъхвам много от дрехите си, от това как изглеждат околните и как аз в сравнение с тях(ето вчера се възхитих на фигурата на едно момиче - абитуриентка), от резултати на близки за мен хора...и колкото и да губя сили понякога си казвам - аз мога щом те могат и ако искам да се набутам в тоз панталон (примерно) трябва да съм волева...и някак си става, сякаш го правя напук на себе си понякога. Понякога и на мен ми писва (и сигурно е нормално) но се надъхвам някак си след това и продължавам....какъвто и режим да хванеш знай че постоянство трябва -няма друг начин и ако имаш периоди на отчаяние мисли си за целите които гониш затова че ако сега не се откажеш след време ще се радваш на добри резултати
Ние сме с теб :2020:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.