Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Спирала Мирена ! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6319)

Divinemouse 8th May 2008 11:18

Да не говорим за различни видове спирали, тази спирала е Мирена за която говоря аз.
Не знам какъв развъдник е но вътре във листовката пише точно обратното ,другото предимство е че цикла ти става по малко дни и може и въобще да го нямаш няколко месеца.
Вече два пъти ми взимат посявка и нямям никакви бактерии и тем подобни неща.
Затова попитах има ли други жени със такива спирали и как се чувстват те :?: защото и аз бях чувала какви ли не лоши неща.

Divinemouse 8th May 2008 11:20

Цитирай:

Първоначално написано от MariaVassileva
съгласна съм с твоето мнение, iva_pavlina без да съм специалист. чувала съм за значително по-скъпи от обикновените спирали, които изпускали някакви полезни вещества за женския организъм периодично. някой знае ли повече за тях? :roll:

:2003: Това е Мирена,забравих да кажа че съм раждала и съм на 33 години :lol:

Марулка 8th May 2008 11:22

Аз лично пия хапчета,но моя приятелка която живее в Испания я ползва и е много доволна(в смисъл че няма оплаквания)и там била голям хит ама ставало трудно купуването.Само с рецепта от докт.Егати политиката е там и хапчетата се купуват така. :lol:

bora70 10th September 2008 11:17

mirene
 
az mai ot tazi tapa spirala poluchix rak na gardata zashtoto vkarva dopalnitelno estrogen a az sam niamala nujda ot nego a estrogena provokira raka na gardata

danas 10th September 2008 13:10

майка ми ми разказа една история с нейна позната където била със спирала,дълго време жената боледувала направо била на смъртно легло и лекарите не можели да разберат от какво идва всичко това,никой не е знаел за спиралата на жената.(когато тя самата си помислила,че може проблема да идва точно от там).

когато и изкарали спиралата всички били ужасени от вида и,около спиралата или над нея не знам как е било точно имало огромни кисти наредени като чепка от грозде,нещо ужасно,след махането и жената се оправила постепенно,от тази история,която и до днес помня не си и помислям за спирала.

Mycka 11th September 2008 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
А забременявам от въздуха :lol: Както се казва лягам си и сутринта съм бременна :roll:

явно маята на мъжа ти е много силна :roll:

Divinemouse 11th September 2008 20:59

Danis,това което разказваш е ужасно :roll:
Но как така имала кисти и не е знаела,аз ходя на гинеколог на 3-4 месеца и смятам че тя ако е ходила едва ли ще се стигне до този драстичен момент :shock:
Дрегото много важно нещо е че днешните спирали нямат нищо общо със тези от преди 10 години...
Аз съм доволна за сега.

Divinemouse 11th September 2008 21:00

Цитирай:

Първоначално написано от Mycka
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
А забременявам от въздуха :lol: Както се казва лягам си и сутринта съм бременна :roll:

явно маята на мъжа ти е много силна :roll:

Нали се сещаш че колкото и да е силна маята ,както се изрази ти има и жена във цялата история :lol: и от нея зависи също :lol:

SweetShark 12th September 2008 03:36

Е, сега, темата е сериозна...

Аз изкарах 4.5 години с Мирена и съм много доволна, нито съм имала възпаления, нито усложнения. Махнах я завчера, ама не защото й е изтекъл срока (по други съображения).

По време на спиралата кръвотечението беше много слабо и кратко (или на майтап казано, направо си беше друга бира...). Нито ПМС те мъчи, нито се разоряваш за превръзки :-)

Mycka 13th September 2008 20:14

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от Mycka
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
А забременявам от въздуха :lol: Както се казва лягам си и сутринта съм бременна :roll:

явно маята на мъжа ти е много силна :roll:

Нали се сещаш че колкото и да е силна маята ,както се изрази ти има и жена във цялата история :lol: и от нея зависи също :lol:

да бе,шегувах се ;)

а относно спиралата-всеки организъм различно приема външното тяло.защо не пробваш и недай си Боже ако има проблем и започва да я изхврля ще я махнеш.
както каза характеристиките-звучи ми добре!но е друг въпроса как ще го възприеме и самия ти организм


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.