Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Няколко въпроса към правилите си ринопластика? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1210)

kocco 19th March 2006 19:00

Няколко въпроса към правилите си ринопластика?
 
Здр. Понеже според мен е по-важно мнението на тези които са си правили тази операция отколкото на самия доктор, а няма кой да питам освен вас :) ще ви попитам някой неща:

1. Освен носа има ли опасност да се променят иняко части по лицето, примерно кожата да се отпусне защото преди това носа я е опъвал а вече не. такива работи...
2. Остават ли белези, или само ако ти режат кожата
3. Този начин дето не ти режат кожата само по-нов ли е или и по скъп?
4.Правят ли ти някаква компютърна симулация преди операцията да се види горе долу резултата и съвпада ли :(

Моля ви отг. ми много ще см благодарен 10х :)

кити 19th March 2006 22:56

Здрасти :) никакви части по лицето не се променят :)) Усмивката е малко по-различна за известно време, но заради операцията и възстановяването там е доста схванато и си боли целия участък, особено ако правиш физиономии, така ще ти опъва, че...
Никъде не са ми останали белези, работи се вътре в носа
Не знам какъв ти е проблемът, та говориш за рязане на кожа?? По принцип не се реже отвън нищо, ако ти свиват ноздри с разрези, отдолу има две миниятюрни ивици, но те зарастват и изобщо не личат
Компютърна "симулация" ?:) има програми, да, но не разчитай много на тях, може и да не стане точно същото. Май никой лекар не може предварително да ти каже какъв ТОЧНО ще е резултатът...Казва ти какво може да се направи.

dnny 20th March 2006 10:39

.
 
Майната ви!

kocco 20th March 2006 13:37

Ами да това с изпъкването на очите, нещо не ми харесва. Аз искам да няма и милиметър промяна по лицето, ОСВЕН носа. Бих искал да си махна гърбицата и стесняване на ноздрите, защото ми е се струва много дълаг напред.Та ме притинява какво друго ще се промени освен носа, нали все пак това е лицето не е шега работа...

dnny 20th March 2006 15:22

.
 
Майната ви!

Aset 20th March 2006 15:31

И аз да уточня, че според мен dnny искаше да каже, че ефектът относно очите е оптичен, че като се изтъни носа акцентът пада на тях, изглеждат по- големи, отворени и красиви. Върху самите очи директно няма никаква манипулация, операцията на носа не им влияе, освен да се наблюдават малко сенки в първите дни или оток.

А защо казвате, че стеснените ноздри се връщат в старото положение? Само когато използват шевове ли ? Защото на моя приятел му стесниха ноздрите като направо му извадиха латералните хрущяли - тези, които ги поддържат изпъкнали. Сега на практика няма как да се разширят :roll:

dnny 20th March 2006 16:29

:)
 
Благодаря за уточнението относно промяната на очите,Aset.Много си права.Ти сякаш винаги знаеш какво искам да кажа.
За ноздрите,да при шевове се връщат с времето.
Разкажи ми моля те как са направени на приятеля ти:)
Целувки!И на малката муцунка :)

Aset 20th March 2006 17:11

dnny,
неговите ноздри ги стесниха като през разрез или разрези, нямам представа, от вътре в ноздрата му извадиха хрущялите, които държат самите ноздри - тези, страничните крилца на ноздрата. Устройството на носа е такова - средната преграда и от нея се разклоняват две хрущялчета за ноздрите, сещаш ли се? Тях му махнаха. Освен това му пилиха гърба на носа и малко са му го скъсили, нещо такова.
Поздрави и на теб :wink: , беше се позагубила нещо :D

кити 20th March 2006 23:31

Привет, да, казах, че се върнаха, когато ми ги свиха с конци, имаше малко изменение, но не и подобрение. Да, останаха си широки след намесата на...да не се повтарям. Но при втората опер ми ги рязаха, на мен ми харесват сега, стеснени са. Освен това лекар-дематолог, при който ми се беше наложило да отида, ми каза, че много добре са се справили, след като прочете епикризата и огледа носа. Белезите от разрезите са много добре скрити, нищо не личи. Тъй, че, спокойно

dnny 21st March 2006 09:14

:)
 
Aset мила,наистина ме стресна...как са му махнали хрущялите сега какви са ноздрите му на пипане без тях,не увисват ли,меки ки са?
Искам и аз още стеснение...ох ,само пак да не се запаля за някоя операция,че точно се бях успокоила.
Пък и съм доста влюбена. :P :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.