Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   как да се отървем от досадните торбички без операция? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11707)

JEIDI 11th February 2011 12:37

re
 
ами аз съм на 32,тука при нас слънцето е мн.силно,около очите ми излязоха ситни бръчици,мажа се с какво ли не,винаги съм с очила и всяко лято ми се появявя алергия към слънцето,все съм с капки,на челото имам бръчки,като съм на вън все се мръщя,абе кофти,иначе кожата ми е супер,като изключим около очите,май хим пилинг е точно за мен,не ми пречи че една седмица ще съм в къщи стига да има ефект

Iliana81 11th February 2011 17:14

Ако са по-дълбоки бръчиците, няма да се махнат с пилинг, но ще се заличат леко да не са толкова видими. По-силен пилинг е лазерния но за там не знам как стоят нещата. По-добре се konsultirai с дерматолог да ти предложи най-доброто решение на проблема. Слънцето наистина изсушава много зоната около очите. Моите се заличиха с пилинга, останаха само съвсем леки които само аз си ги забелязвам. Тъй като живея в северна страна нямам нужда от силна фотозащита,но все пак си ползвам SPF 30 а за лятото ще ползвам 50. Ти ако живееш в слънчева страна задължително SPF 50 и тъмни очила.

JEIDI 14th February 2011 00:47

re
 
мерси за отговора Чаослейди,мажа се аз с фактор 50 ама :( ,ще изчакам като се приберем тази година в БГ,ще видим какво ще правя,че и аз като Нелс и косата си не режа тука :lol:

Iliana81 14th February 2011 23:14

Re: re
 
Цитирай:

Първоначално написано от JEIDI
мерси за отговора Чаослейди,мажа се аз с фактор 50 ама :( ,ще изчакам като се приберем тази година в БГ,ще видим какво ще правя,че и аз като Нелс и косата си не режа тука :lol:

Предполагам си наясно, че тези пилинги се правят през есента, зимата или ранната пролет. Но съм сигурна, че ако попаднеш на съвестен дерматолог, ще те предупреди за това, ако реши да ти прави пилинг.

BLOOM 15th February 2011 16:07

Аз си правих и продължавам да правя радиочестотен лифтинг и забелязах значително намаляване на торбичките. Иначе не забелязвам ефект върху бръчиците под очите, което уж трябва да е основния ефект, само торбичките намаляха.

demili 1 17th February 2011 15:43

Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.

Мариса 18th February 2011 18:32

Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.

Да си дойдем на думата :2003:

hristianaaneva 11th March 2011 18:00

И аз мога да споделя опита си с вас!!!
Първо трябва да кажа, че дерматологът е този, който определя какъв пилинг трябва да се направи - според типа кожа!!! Всичко е много индивидуално!!!
Но аз лично съм много доволна от тази процедура. Лицето ми става уникално - без досадните повърхностни бръчици и дребни петънца!!!
А относно специалистите в БГ - незнам защо вечно трябва да отричаме българското! Съгласна съм, че има и не много добри такива, но то навсякъде е така! Аз ходя при д-р Паскова, в клиника Derma Vita, коята мога да кажа, че е страхотен специалист! Изключително внимателна е и винаги ми предлага най-подходящите процедури!!!
Успех на всички и дано да съм била полезна с нещо!!!

Monique 16th March 2011 14:45

Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.

И аз имам такъв проблем и мисля за блефаропластика. Колкото и абсурдно да звучи долна блефаропластика
на 25...
Също така съм пробвала кремове , спане на високи възглавници, бла бла. Няма оправия...

emiko 16th March 2011 14:58

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
Единственият начин да се отървеш от торбичките се казва долна блефаропластика. Друг начин нЕма.

И аз имам такъв проблем и мисля за блефаропластика. Колкото и абсурдно да звучи долна блефаропластика
на 25...
Също така съм пробвала кремове , спане на високи възглавници, бла бла. Няма оправия...

Зависи!
Ако торбичките са вече постоянно на лицето, да.
Но ако са торбички, с които се събуждаш сутрин и след няколко часа изчезват, няма смисъл.
Аз имах торбички от втория вид, направих блефаропластика и сега шест месеца по-късно, отново се събуждам с торбички, само че вече са малко по-надолу, към скулите. Явно трябва да търся здравословен проблем :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.