Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   махане на силикон от устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2983)

Jeni84 19th December 2006 10:50

махане на силикон от устните
 
Искам да попитам дали някой си е махал силикон от устните.От година и половина имам силикон в устата но не ми харесва резултата. Ако някой си е правил подобна операция, нека да ме посъветва дали си заслужава да рискувам.
П.П. Преди да сте ме нахапали за това че пускам нова тема да се оправдания че се опитах да прочета повечето информация но точно за моя въпрос не намерих. Ако съм я пропуснала я изтрийте и ме насочете :-(

diastemma 19th December 2006 13:05

Не съм си махала силикон от устните, но съм виждала, как става.
Има 2 неща, които могат да бъдат направени : да се търсят топчетата силикон (с разрез на лигавица), и да се изреже хоризонтална лента от лигавицата отвътре, за да не изглеждат устните "обърнати".

Около всяко силиконово топче се образува съединителна тъкан, и това води до допълнително уголемяване. Затова само ваденето на силикона не е достатъчно.

А на теб какво точно не ти харесва? Големината, формата, имаш топчета?

Beauty 19th December 2006 14:21

:D

Jeni84 20th December 2006 10:10

Благодаря за отговорите :-)
Ами с времето станаха по големи от преди, не драстично но се забелязва, формата не се промени и нямам слава богу здравословни проблеми. Просто не отиват на лицето ми. Имам чувството че 2/3 от лицето ми е само уста. Слагала съм един кубик при Бояджиев преди около година. Прави сте човек трябва мнг добре да премисли такова нещо, което остава за цял живот, при мен обаче е късно вече и сега тарся начин да го махна. Бях при Н.Георгиев, но той се опита да ме разубеди да го направя, каза че е мнг сложно и времето за възстановяване е дълго.И чесно да си призная почти ме отказа, затова се допитвам до вас с надеждата някоя да го е правила.

Jeni84 20th December 2006 10:50

Основното което не ми харесва в моите устни е че са някак издадени понеже по голямата част от силикона с съсредоточена отпред и като се усмихвам се получава една грозна бръчка над носа ми, да не говорим че на снимки изглеждам все едно сам правила с...... 2 дена без прекасване.
Diastemma искам да те питам, след като си виждала как се маха, резултата след операция по-добър ли се е получин отколкото преди. Наясно съм че устата ми не може да е като преди, но ако все пак се оперирам възможно ли е да стана по зле.....

diastemma 20th December 2006 11:13

Устните никога не си връщат първоначалната форма, но стават по-малко издадени. Ако специалистът, към когото се обърнете, има опит с тази операция - не е много трудно и рискът за деформация е малък. Става и под локална анестезия. Възстановяването след това не е тежко.
Проблемът е, че не всичко може да се коригира, и има шанс резултатът да не ви задоволи напълно.

Jeni84 20th December 2006 13:36

Аз точно това искам да станат по-малко издадени. Можеш ли да ми препорачаш хирург , който има опит в този вид операции.

Между другото, да -Галя от сатен при него е слагала мисля че 3 или 4тири пъти и при него го е махала, но съм далече от нейната визия слава богу.

diastemma 20th December 2006 17:51

Само на ЛС:)

Цвета С 20th December 2006 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от jaki27
аз съм запозната с работата на Бояджиев,специално за устните и предполагам как изглеждаш.. Галя от "САТЕН" си е правила при него ,но е сложила доста...и наскоро разбрах,че е премахвала оперативно част от силкона,но каде и какво се е получило,незнам :roll:

Аз също съм си правила устата при бОЯДЖИЕВ и нямам проблем вече близо 3 години ,а за Галя аз знам от него ,че е при друг?? :shock: :shock:

lubov2 20th December 2006 19:09

не е задължително да имаш проблем...имам приятелки,които са ги правили при него и също нямат проблем....а Галя сама е казала,че ги е правила при него....незнам колко е вярно.....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.