Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   ПРОБЛЕМ! Бърза ерекция (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13797)

Joro123 20th November 2013 00:15

ПРОБЛЕМ! Бърза ерекция
 
Добър вечер, не искам да ме нападате или обиждате! искам да ви попитам за, хапчета за по продължителен секс! Който е пробвал нека сподели! Чух че имало хапчета дето ставаш на житовно правиш секс по 30-40 минутки! истина ли е ?

takimir 2nd January 2014 13:16

Не барай хапчета, докато не навършиш поне 60г. Тогава ще разбереш дали има ефект или не.

takimir 2nd January 2014 13:18

Ето ти и нещо по темата с хапчетата Това може

Polinka1 14th January 2014 14:09

Според сексоложката Кобилкина,трябват тренировки на "сухо",гледаш филмчета за възрастни и се опитваш максимално дълго да отлагаш "моментът".Пробвай нищо не губиш.

hristo777 2nd April 2014 11:47

Цитирай:

Първоначално написано от Joro123 (Публикация 794442)
Добър вечер, не искам да ме нападате или обиждате! искам да ви попитам за, хапчета за по продължителен секс! Който е пробвал нека сподели! Чух че имало хапчета дето ставаш на житовно правиш секс по 30-40 минутки! истина ли е ?

За хапчета не знам,но приятели са ми изпращали от Англия желе мисля,че се казваше SUPERAGRA ей тва братче не 40 ми час издържах с него.Жалко че го няма още в България:wild_sex::wild_sex:

little_x 11th April 2014 10:50

Мъжът ми ползва от няколко месеца едни хапчета на билкова основа и съм много доволна. Издържа поне няколко часа. :) Dragon Power се казват мисля.

iunatan 7th May 2014 16:04

И аз го имам този проблем но винаги правя втори тек и втория си продължава поне 40 мин. И повече

ina.ina 10th May 2014 10:10

Цитирай:

Първоначално написано от iunatan (Публикация 798951)
И аз го имам този проблем но винаги правя втори тек и втория си продължава поне 40 мин. И повече

А, ето, намерил си му цаката, дет се вика. :D
Общо взето в секса нищо не е проблем, освен ако ти не си втълпиш, че е такъв! :D

Iveto123 13th May 2014 10:15

Ами аз вече писах по въпроса, но нека и тука да кажа. Надявам се наистина да мога да помогна за този проблем, защото бях в същата ситуация с моя приятел и знам, че мъжете много трудно се отпускат и си позволяват да говорят за това. Ние оправихме нещата с Лидерин. Много разпитвах тогава по аптеките и познати и се спряхме точно на Лидерин, защото разбрахме че е доказано че няма никакви странични ефекти. Това ни беше основния страх, да не се случи нещо друго след това. Свърши ни чудеста работа и секса беше фантастичен.

golfar 27th October 2014 12:36

Цитирай:

Първоначално написано от little_x (Публикация 798428)
Мъжът ми ползва от няколко месеца едни хапчета на билкова основа и съм много доволна. Издържа поне няколко часа. :) Dragon Power се казват мисля.

Тези ги знам, много са ефикасни!
________________
vrati, врати цени


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.