Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пластична хирургия във Варна? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3398)

richi 24th February 2007 13:20

Това беше преди 4 години.Мисля,че се казваше Янков или нешто такова.

lenda 25th February 2007 10:15

Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
А защо във Варна?Мисля,че с нейния проблем блестящо би се справил Доц.Анастасов-Пловдив! :roll:

Разбрах аз,че е доста деликанта операция,обясних и ...ноо..решила е да е във Варна и това е:?

Flame73 25th February 2007 12:24

Цитирай:

Първоначално написано от richi
Това беше преди 4 години.Мисля,че се казваше Янков или нешто такова.

Янков е в "Камии", Динев -"Валем"...След 4 години и на мен не ми се ще да помня второто име! :D

Ленда, вразуми приятелката си.....Два дни отсъствие от градът може би ще й спести излишно разочарование при следоп.резултат.Но нека и тук да се консултира с пластичните хирурзи....Чувала съм, че в "Темелков"работел хирург...но дали е пластичен, представа нямам! :roll:

bimbi 25th February 2007 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Янков е в "Камии", Динев -"Валем"...След 4 години и на мен не ми се ще да помня второто име! :D

откъде си сигурна, че Янков преди 4 години не е работел във Валем

Flame73 25th February 2007 12:46

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Янков е в "Камии", Динев -"Валем"...След 4 години и на мен не ми се ще да помня второто име! :D

откъде си сигурна, че Янков преди 4 години не е работел във Валем

Еми ще го питам следващия път....не казвам, че съм сигурна но се съмнявам да е работел там!

Celine 25th February 2007 14:46

Цитирай:

Чувала съм, че в "Темелков"работел хирург...но дали е пластичен, представа нямам!
ако става дума за Недев в Темелков - той е УНГ но праве и пластики. Иначе имам позната която си маха белег при Янков. Но то си зависи от белега.
А в Валем преди време е работил Вълков, сега не знам къде работи но съм виждала момиче което си е правило устни при него.

mallina 25th February 2007 15:10

Искам пак да питам нещо... В един сайт за пластична хирургия четох, че пациента не трябва да е пушач. Искам силикон, а не мога да спра цигарите... напоследък ми е много натоварено (работа и личен живот) и пафкам като комин. Някой знае ли нещо? Трябва ли да ги спра и тогава да ходя на операция?

diastemma 25th February 2007 16:11

При пушене се влошава храненето на тъканите, за операции като лифтинг спирането на цигарите е задължително, иначе има риск от некроза (тъканна смърт). При операция на носа, гърдите или клепачите тоталното спиране не е необходимо, макар че е добър повод:)

Flame73 25th February 2007 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от mallina
Искам силикон, а не мога да спра цигарите...

Пуши си, не е наложително да ги отказваш.Но в денят на операцията ги ограничи до максимум,че ще ти прилошее или гади....щото, не бива да приемаш храна и течности!Тази подробност хирурга ще я отбележи на консултацията преди операцията! :wink:

lethe 25th February 2007 22:41

на мен анестезиологът ми забрани да пуша една седмица преди операцията, защото се увеличавал рискът за белите дробове по време на упойката. той ми обясни защо, но доста време мина и не помня...

@малина едва ли ще ти е проблем да потраеш една седмица. аз бях толкова въодушевена, че почти не се сещах за цигарите :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.