Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пластична хирургия във Варна? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3398)

mallina 15th February 2007 00:45

Пластична хирургия във Варна?
 
Аз съм от скоро в този форум. Искам да попитам вече опиталите дали трябва да ходя до София или тук във Варна има добри лекари. Моля за съвети. Благодаря предварително. :roll:

DeSIKOS 15th February 2007 15:37

И във Варна има добри специалисти, които работят добре и според мен е по-добре операцията да ти бъде в града в който живееш за да ходиш сободно на следоператиовни консултации и да имаш директен и постоянен контакт с лекаря, който те е оперирал. Ето някои от лекарите които оперират във Варна:
1. Калкова клиника "Перфект"
2. Янков и Заякова клиника "Камий"
3. Михайлов във Военна Болница
4. Динев клиника "Валем" ( той оперира и в София и във Варна)
Това са хирурзите за които се е писало във Форума, ако има други съжалявам но не съм чувала за тях!
Успех

Flame73 15th February 2007 15:38

Здравей Малина...Едва ли някоя би поела морална отговорност да те насочи към пласт.хирург от Варна.Изхождайки от доволните оперирали се ,имената често срещани във форума са-Др Заякова,Др Калкова и Д-р Янков....а,да- и Динев:lol: ,но през последните месеци клиентелата му се опари...Визирам себе си,и още 3-4 момичета!
Има тема в която са посочени координати на съответните пластични хирурзи по градове....отдели време и да препрочетеш мненията на момичетата! :wink:

Flame73 15th February 2007 15:40

Цитирай:

Първоначално написано от DeSIKOS
Михайлов във Военна Болница

За първи път чувам за този хирург... :roll:

want 15th February 2007 20:46

Михайлов е коремен хирург и няма нищо общо с пластичната хирургия!
Моя приятелка е лекар там така че я попитах за него.

DeSIKOS 15th February 2007 22:02

Е, хубаво хайде тоз' Михайлов го забравете. Аз съм го чувала, имам позната, която се е оперирала при него (не от корем), а и във форума, някой го беше споменал, но и горните 3 са достатъчни!

mallina 17th February 2007 17:10

Много ви благодаря, момичета. Не се бях замисляла за варианта да се оперирам във Варна, защото си мислех, че в София са най-добрите. Пък и за последващите прегледи... не ми беше ясно как ще стават. все пак ходя на работа, а и не мога да досаждам на някой да вися много време на гости в София.
Искам да попитам колко време след операцията се лежи в болница и колко време след това те боли? Ще мога ли да си слагам колан като се возя в кола? Знам, че е най-добре да питам лекарите на консултация, но сега събирам пари и смелост и ще ви дъда много благодарна ако ми пишете при вас как е било.
Благодаря предварително. :oops:

mallina 17th February 2007 18:01

Flame, какво искаш да кажеш за Динев? Ти при него ли се оперира? Пиши, че не мога да спя...

Вили 18th February 2007 16:34

Здравей Малина :) ,оперирах се във Варна на 14.02 при др. Заякова в клиника Камий и искам да ти кажа че останах СУПЕР СУПЕР ДОВОЛНА от лекарката и отношението и грижите в клиниката.Всичко до най малката подробност беше изпипано.Това не ми е първа операция и имам база за сравнение :) . А ти какво смяташ да правиш?

mallina 18th February 2007 19:11

И без това не е голям избора на лекари във Варна и реших да отида при всички на консултация и тогава да реша. Ако си във Варна и ако нямаш нищо против много бих искала да се срещнем. Изпращам ти тел. си, ако искаш звънни.

DeSIKOS 18th February 2007 22:17

Малина, на 08.03. ще имаме среща в ресторант "Парми", почти всички които сме от Варна ще сме там, така че заповядай ще се запознаем лично и ще получиш видима престава дори от резултата на естетичната хирургия :lol: :lol:

tania29 19th February 2007 11:22

Цитирай:

Първоначално написано от Вили
Здравей Малина :) ,оперирах се във Варна на 14.02 при др. Заякова в клиника Камий и искам да ти кажа че останах СУПЕР СУПЕР ДОВОЛНА от лекарката и отношението и грижите в клиниката.Всичко до най малката подробност беше изпипано.Това не ми е първа операция и имам база за сравнение :) . А ти какво смяташ да правиш?

Здравейте!Това ,което е написала вили е абсолютно вярно.Аз се оперирах на 6,10,2006г при д-рЗаякова и съм много доволна от всичко -внимание, обслужване.Ако избереш тази лекарка, няма да сгрешиш, и между другото досега не съм видяла някой да е написал нещо лошо за нея.А в клиниката престоят е само един ден-мен ме оперираха в 15,30 и ме изписаха на сутринта в 9,30ч.

Flame73 19th February 2007 13:38

Цитирай:

Първоначално написано от mallina
Flame, какво искаш да кажеш за Динев? Ти при него ли се оперира?

Да,при него...
Ще бъда кратка-две операции неуспешни,предстои ми трета.

Ако си във Варна мила,защо не дойдеш на 8.03. на тази среща?Повода за мен едва ли ще е подходящ да говоря и показвам "дефектните"си гърди,но повечето от момичетата които са доволни ще споделят с теб...И както каза Деси,ще видиш не един резултат на някои от хирурзите.... :wink:
Таня,чудесно е,че си предоволна от Заякова...влизайки във форума се радвам на момичетата споделяйки за оправданото им доверие към нейния хирург.НО,е отговорно да казваш на жената "Ако избереш тази лекарка, няма да сгрешиш" :wink: За съжаление срещата ми с Д-р Заякова бе след моите операции,и съжалявам,че не знаех за нея преди 6месеца... :? И аз съм очарована от вниманието,времето което ми отдели.Тя м/у другото е в листата ми за предстояща трета,надявам се и последна!
Доколкото разбирам от Малина има един месец до операцията й,време през което ще има възможност да посети всеки един пласт.хирург във Варна....Искренно ти пожелавам една успешна операция и резултат какъвто ти би желала!!!
колко време след операцията се лежи в болница и колко време след това те боли?
24ч.за наблюдение...
А за болките си е индивидуално...при подмускулното-7 до 10 ден
Ще мога ли да си слагам колан като се возя в кола?
Можеш да не слагаш колан до 1 година след операцията,дори и ако шофираш!
Знам, че е най-добре да питам лекарите на консултация, но сега събирам пари и смелост
При всяка консултация при конкретен хирург,не му спестявай никакви въпроси.Дори си ги напиши на едно листче,и не се притеснявай да си го извадиш пред него/нея.
Ако имаш възможност предложи на своя приятелка да е с теб за подкрепа....Ще се чувстваш по-спокойна и уверена! :wink:

emisof 19th February 2007 16:24

Аз си слагам винаги колан, като си изваждам и лявата ръка отгоре, и така той остава точно под гърдите ми.

mallina 21st February 2007 21:02

Как и кога се правят резервациите за Парми? Кога започва срещата и дали мога да запазя още едно място за приятелка, която също иска да се коригира? Аз бюст, а тя-нос. И защо решихте точно на 8-ми? Сигурно ще е пълно с хора.
Ще чакам отговор. Благодаря предварително. :D :wink:

Flame73 21st February 2007 21:13

Здрасти! :D
Пиши в ТАЗИтема миличка,за да те има предвид ( теб и приятелката ти) , мацката която ще резервира места! :wink:

Какво става с теб?Тръгна ли вече на консултации?

lenda 22nd February 2007 12:12

Мацки да ви попитам нещо..Моя приятелка иска да си коригира устните(има козметичен дефект,следствие на претърпяна катастрофа)..към кого да се обърне ?Става въпрос за Варна .
Благодаря предварително :2020:

Flame73 22nd February 2007 23:23

Цитирай:

Първоначално написано от lenda
Мацки да ви попитам нещо..Моя приятелка иска да си коригира устните(има козметичен дефект,следствие на претърпяна катастрофа)..към кого да се обърне ?Става въпрос за Варна .
Благодаря предварително :2020:

А защо във Варна?Мисля,че с нейния проблем блестящо би се справил Доц.Анастасов-Пловдив! :roll:

richi 24th February 2007 10:08

Аз съм си коригирала устни във Валем,но честно казано не съм особенно доволна.А што се отнася до др.Заякова,мога да кажа само хубави нешта.

Celine 24th February 2007 12:34

Цитирай:

Първоначално написано от richi
Аз съм си коригирала устни във Валем,но честно казано не съм особенно доволна.А што се отнася до др.Заякова,мога да кажа само хубави нешта.

при кой лекар? и с какво ти ги коригираха ?

richi 24th February 2007 13:20

Това беше преди 4 години.Мисля,че се казваше Янков или нешто такова.

lenda 25th February 2007 10:15

Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
А защо във Варна?Мисля,че с нейния проблем блестящо би се справил Доц.Анастасов-Пловдив! :roll:

Разбрах аз,че е доста деликанта операция,обясних и ...ноо..решила е да е във Варна и това е:?

Flame73 25th February 2007 12:24

Цитирай:

Първоначално написано от richi
Това беше преди 4 години.Мисля,че се казваше Янков или нешто такова.

Янков е в "Камии", Динев -"Валем"...След 4 години и на мен не ми се ще да помня второто име! :D

Ленда, вразуми приятелката си.....Два дни отсъствие от градът може би ще й спести излишно разочарование при следоп.резултат.Но нека и тук да се консултира с пластичните хирурзи....Чувала съм, че в "Темелков"работел хирург...но дали е пластичен, представа нямам! :roll:

bimbi 25th February 2007 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Янков е в "Камии", Динев -"Валем"...След 4 години и на мен не ми се ще да помня второто име! :D

откъде си сигурна, че Янков преди 4 години не е работел във Валем

Flame73 25th February 2007 12:46

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Янков е в "Камии", Динев -"Валем"...След 4 години и на мен не ми се ще да помня второто име! :D

откъде си сигурна, че Янков преди 4 години не е работел във Валем

Еми ще го питам следващия път....не казвам, че съм сигурна но се съмнявам да е работел там!

Celine 25th February 2007 14:46

Цитирай:

Чувала съм, че в "Темелков"работел хирург...но дали е пластичен, представа нямам!
ако става дума за Недев в Темелков - той е УНГ но праве и пластики. Иначе имам позната която си маха белег при Янков. Но то си зависи от белега.
А в Валем преди време е работил Вълков, сега не знам къде работи но съм виждала момиче което си е правило устни при него.

mallina 25th February 2007 15:10

Искам пак да питам нещо... В един сайт за пластична хирургия четох, че пациента не трябва да е пушач. Искам силикон, а не мога да спра цигарите... напоследък ми е много натоварено (работа и личен живот) и пафкам като комин. Някой знае ли нещо? Трябва ли да ги спра и тогава да ходя на операция?

diastemma 25th February 2007 16:11

При пушене се влошава храненето на тъканите, за операции като лифтинг спирането на цигарите е задължително, иначе има риск от некроза (тъканна смърт). При операция на носа, гърдите или клепачите тоталното спиране не е необходимо, макар че е добър повод:)

Flame73 25th February 2007 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от mallina
Искам силикон, а не мога да спра цигарите...

Пуши си, не е наложително да ги отказваш.Но в денят на операцията ги ограничи до максимум,че ще ти прилошее или гади....щото, не бива да приемаш храна и течности!Тази подробност хирурга ще я отбележи на консултацията преди операцията! :wink:

lethe 25th February 2007 22:41

на мен анестезиологът ми забрани да пуша една седмица преди операцията, защото се увеличавал рискът за белите дробове по време на упойката. той ми обясни защо, но доста време мина и не помня...

@малина едва ли ще ти е проблем да потраеш една седмица. аз бях толкова въодушевена, че почти не се сещах за цигарите :wink:

Poly 26th February 2007 00:22

Ох тия пусти цигари и на мен са ми проблем. За циците пуших,ама за абдоминопластиката - няма как,трябва да ги спирам :(

richi 26th February 2007 10:36

Ще питам точно кои беше.
Аз не съм спирала цигарите по никое време.

tania29 26th February 2007 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Таня,чудесно е,че си предоволна от Заякова...влизайки във форума се радвам на момичетата споделяйки за оправданото им доверие към нейния хирург.НО,е отговорно да казваш на жената "Ако избереш тази лекарка, няма да сгрешиш" :wink: За съжаление срещата ми с Д-р Заякова бе след моите операции,и съжалявам,че не знаех за нея преди 6месеца... :? И аз съм очарована от вниманието,времето което ми отдели.Тя м/у другото е в листата ми за предстояща трета,надявам се и последна!

Ами какво да кажа,като съм доволна от Заякова .Все пак аз не я насилвам да се оперира при нея, просто казвам ,че едва ли ще съжалява.Тя сама да си реши, все пак тук даваме мнения за собствената си операция.Нали тя иска мнения за хирурзи.Аз немога да й кажа за други лекари, тъй като тази беше единствената при която ходих и веднага реших ,че ще е тя.Нито съм сравнявала цени, нито търсих мнения.Първата среща ми беше достатъчна да реша, че ще се оперирам при Заякова.За мен парите не бяха проблем-исках качество и сигурност от нейно страна, и за сега съм доволна.
:wink:

KASSI 26th February 2007 11:51

Аз съм на същото мнение като Таня за Заякова.Но все пак ще потърся и второ мнение

richi 26th February 2007 12:42

попитах,преви сте-Вълков във Валем ми прави устните

Celine 26th February 2007 16:54

Цитирай:

Първоначално написано от richi
попитах,преви сте-Вълков във Валем ми прави устните

с какво ти ги попълва ? аз съм виждала едно момиче много ми харесаха устните и, но тя не знае с какво и ги е попълвал !!!!?????

mallina 26th February 2007 21:54

Цитирай:

Първоначално написано от tania29
Аз немога да й кажа за други лекари, тъй като тази беше единствената при която ходих и веднага реших ,че ще е тя.Нито съм сравнявала цени, нито търсих мнения.За мен парите не бяха проблем-исках качество и сигурност от нейно страна, и за сега съм доволна.
:wink:

Преди колко време се оперира и колко ти излезе операцията (+престой, лекарства, мазила и т.н.)? Колко те боля и след колко време започна работа (без болки)?

sillygirl 27th February 2007 09:18

Цитирай:

Първоначално написано от Celine
Цитирай:

Първоначално написано от richi
попитах,преви сте-Вълков във Валем ми прави устните

с какво ти ги попълва ? аз съм виждала едно момиче много ми харесаха устните и, но тя не знае с какво и ги е попълвал !!!!?????

Аз до колкото знам,от приятелки ,които са си правили устните при д-р Вълков,той слага силикон комбиниран с още нещо,и не не казва какво е ,защото си е някаква негова комбинация

richi 27th February 2007 10:28

Нещотщ,което ми направи впечатление тогава е ,че на консултацията ми каза-250,при което аз реших,че е лева,а в последствие се оказа-евро.Тогава още малко хора работиха с тази валута.
А що се отнася до това какво ми е сложил,честно казано незнам,макар,че до скоро си пазих някаква бележка,която ми даде след интервенцията-като касов бон:)))

tania29 27th February 2007 11:36

Цитирай:

Първоначално написано от mallina
Преди колко време се оперира и колко ти излезе операцията (+престой, лекарства, мазила и т.н.)? Колко те боля и след колко време започна работа (без болки)?

Оперирах се на 06,10,2006 г. и операцията ми излезе 3000 евро(имплантанти макГан, анатомични, капковидни, 330сс, подмускулно), допълнително платих 80 л.за стая за една вечер; за сутиена и колана ,с който се стягах още 150лв; мазилата-Контратубекс-12 лв и Дерматикс -65 лв-редувах ги сутрин и вечер; за първата консултация платих 20 лв;на втората капаро-1500 евро, а останалите преди операцията.Операцията почна в 15,30ч до 18,30 ч.След това се събудих в стаята, на леглото-как и кога са ме преместили незнам, и ми бяха сложили сутиена.Изпитвах болки в гърба и неможех сама да стана, сестрата ми помогна но чак след 6ч след като излязох от упойка.Наистина боли ,но е поносимо-не е болка за умиране.На сутринта в 9,30 лекарката ме прегледа и ме изписа.
За работа незнам, защото аз бях по майчинство-но невдигах детето 1м., така ми каза лекарката.
До 20 ден вече всичко си беше нормално-без болки :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.