Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Мезотерапия!!!Ефекти и усложнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6343)

dedektiv_p 7th July 2008 09:16

Забравих да ти кажа, че мезотерапията се прави в съчетание с Аеросоник за по-доброто разнасяне на препарата и заглаждане на кожата и целулита.

doll 8th July 2008 02:02

благодаря за информацията миличка,както винаги мога да разчитам на теб.. :girl_kiss2: ..Ще ти пиша ако имам резултат,от каквото реша да правя

dedektiv_p 8th July 2008 09:30

Ще чакам с нетърпение мила!

doll 8th July 2008 15:21

:2046:

SweetShark 9th July 2008 13:29

Е, май е време аз да се похваля от Velasmooth (ходя да го правя в Esthe Clinic). След 5 процедури (2 седмично) съм с видимо изчезнал целулит и 3 кг надолу. Правя крака отпред и отзад, дупе, дръжки и корем. А ми остават още 7 процедури...

sweety_L 9th July 2008 13:34

Цитирай:

Първоначално написано от SweetShark
Е, май е време аз да се похваля от Velasmooth (ходя да го правя в Esthe Clinic). След 5 процедури (2 седмично) съм с видимо изчезнал целулит и 3 кг надолу. Правя крака отпред и отзад, дупе, дръжки и корем. А ми остават още 7 процедури...

Какво казват, траен ли ще бъде ефекта или си иска поддръжка?

Mena 9th July 2008 20:29

SweetShark, звучи чудесно, отлични резултати, честито! :lol:
Забелязала ли си дали ползват някакъв гел или концентрат по време на процедурите?
Препоръчват ли ти нещо за домашна грижа?

SweetShark 10th July 2008 14:09

Да, гел от сорта на тоалетно мляко ползват, и препоръчват да си купиш някакви ампули от тях (с кофеин и гуарана), ама аз не съм си купила, щото си бях купила преди това на БИОТЕРМ - Cellu Laser - кремче със същия състав.

За поддържка казват - по една месечно, ама ще видим (моята половинка нали се занимава с масажи, ако съм по-редовна при него - т.е. веднъж седмично да се масажираме - мисля, че може и да пропусна 150 лв. на процедура месечно)...

SweetShark 31st July 2008 03:36

И сега да отчета крайния резултат:

1. 3 кг надолу спрямо старта.
2. 3 см свалени от бедрата
3. 3 см свалени от обиколката на ханша.
И много изгладена и стегната кожа...

Аз толкова и исках, че да мога да си нося дрехите от миналата година :oops:

4. Талията не е мръднала, но при защипване на корема и дръжките се хваща много по-малко подкожна мазнина. Като хапна на обед или вечеря, и корема яко ми се издува (поне с 4 см ми скача обиколката), та мисля, че май имам колит. Идеи как да го боря това издуване? :roll:

klarisina 1st August 2008 14:59

Цитирай:

Първоначално написано от SweetShark
И сега да отчета крайния резултат:

1. 3 кг надолу спрямо старта.
2. 3 см свалени от бедрата
3. 3 см свалени от обиколката на ханша.
И много изгладена и стегната кожа...

Аз толкова и исках, че да мога да си нося дрехите от миналата година

Чудесно!
Каква сума плати за целия курс?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.