Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   луксозни аксесоари за дома- софия? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11885)

demonhunter 21st March 2011 20:05

луксозни аксесоари за дома- софия?
 
здравейте,
откъде могат да се закупят луксозни аксесоари за дома на приемливи цени. ( не искам да са без пари, но не и да дам 200 лв за 5 вилици и ножа...)
благодаря :)

apoklistika 22nd March 2011 15:37

Не знам де ще ги намериш тия луксозни аксесоари за под 200 лева.... а и един приличен комплект прибори за хранене, не луксозен, е над тия пари :lol:

carissimi amicci 22nd March 2011 20:38

зависи дали са за ежедневно ползване или само за специални случаи-това им определя цената според мен.ако са за всеки ден,иди в "метро"

bibi_26 22nd March 2011 23:37

да в метро има голям избор,също така и в темпо можеш да видиш.

apoklistika 22nd March 2011 23:40

Цитирай:

Първоначално написано от carissimi amicci (Публикация 728978)
зависи дали са за ежедневно ползване или само за специални случаи-това им определя цената според мен.ако са за всеки ден,иди в "метро"

Реално колко от нас имат прибори за всекидневно ползване и за специални случаи :lol:
Именно, щото ще са за всекидневно ползване, не бих си взела боклуци, които ще се скапят след една година ползване... ма всеки си знае.... а и човека луксозни търси... луксозен комплект прибори за 200 лева не съм видяла.

demonhunter 23rd March 2011 00:28

не ме разбрахте правилно...
търся ежедневки прибори и аксесоари с хубав дизайн (луксозни)...
примерно в някои нови заведения има такива, не ми се вярва да са дали по 50 лв на вилица, нали?
метро е вариант, май и в аико има, ако се сещате и други подобни магазини, пишете...

gabi_gabriela 23rd March 2011 04:24

е ти пък сега ,да се сещаме,щом живееш в софия,сети се и ти:)

gabi_gabriela 23rd March 2011 04:25

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika (Публикация 729037)
реално колко от нас имат прибори за всекидневно ползване и за специални случаи :lol:
именно, щото ще са за всекидневно ползване, не бих си взела боклуци, които ще се скапят след една година ползване... ма всеки си знае.... а и човека луксозни търси... луксозен комплект прибори за 200 лева не съм видяла.


ми да ти кажа,хубаво е да се сменят честичко,ако ме питаш мен,така,че по-обикновени и по-евтини,най-добре

резервна модераторка 23rd March 2011 04:34

!!!
 
когато искаш нещо да не ти дойде скъпо, просто зачеркваш думата "луксозно".искаш нещо хубаво, спретнато или изчистено или както ти дойде - то може и да не е луксозно.има и луксозен кич дори ако щеш.
по заведенията купуват евтини посуди, никой няма да дава за масовката 200 лв. за една чиния, която ще бъде скоро счупена.дори и в "най-луксозните" барове, ми сервират кока-колата в китайските чаши от магазина за левче.

gabi_gabriela 23rd March 2011 04:38

Цитирай:

Първоначално написано от alexata (Публикация 729075)
когато искаш нещо да не ти дойде скъпо, просто зачеркваш думата "луксозно".искаш нещо хубаво, спретнато или изчистено или както ти дойде - то може и да не е луксозно.има и луксозен кич дори ако щеш.
по заведенията купуват евтини посуди, никой няма да дава за масовката 200 лв. за една чиния, която ще бъде скоро счупена.дори и в "най-луксозните" барове, ми сервират кока-колата в китайските чаши от магазина за левче.


ама ,че си люта тая вечер:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.