Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали при пластични операции (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1097)

Malvina 27th April 2006 16:29

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
Леле, Малвина, стискам ти палци да не е това. Ти не се плаши, сигурно ще е някоя кистичка. Все пак аз си мисля, че Тонев като те е отварял да маха имплантантите щеше да го види, а може и да е хематомче. Аденомите не се образуват за 1 месец все пак. Така че, споко :lol:

Какъв месец...то ми е от една седмица,а пък така боли.... Да ти кажа ако ми беше излязло на здравата гърда нямаше толкова да се плаша,а пък то какво излезе...

MaDaLeNa 27th April 2006 16:44

Ох миличката. Не се безпокой, сестра ми има едно доста голямо образувание на едната гърда, което я боли особено преди цикъл. Но лекарите и обясниха, че лошите неща от които всички ни е страх не болят в началото. Аз самата имам псевдокиста- псевдо, защото е малка под 10милиметра и не е опасна, но ме наболява преди мензес. А и щом са казали аденом значи е доброкачествено. Но си направи много точни изследвания.
Ще стискам палци всичко да е наред.

bimbi 27th April 2006 17:30

и на мен след операцията ми се появи някво топченце под лявата гърда, ама скоро ходих на ехограф, каза че е някакво мастно образувание, да не се притеснявам...нито щяло да расте, нито да изчезне :?

Malvina 27th April 2006 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
и на мен след операцията ми се появи някво топченце под лявата гърда, ама скоро ходих на ехограф, каза че е някакво мастно образувание, да не се притеснявам...нито щяло да расте, нито да изчезне :?

Офффф и аз искам моето да се окаже такова

eliza_m 27th April 2006 18:10

Цитирай:

Първоначално написано от Malvina
Какъв месец...то ми е от една седмица,а пък така боли.... Да ти кажа ако ми беше излязло на здравата гърда нямаше толкова да се плаша,а пък то какво излезе...

Не се притеснявай, опасните неща не се развиват с такава скорост.Възможно е и да е от запушени млечни каналчета, които понакога са много блезнени в периода около цикъла и нарастват като топчета, възможно е и поради сигурно куп още не страшни причини.
Не си мисли лоши работи.Всичко ще е наред!
:)

Chujdata 27th April 2006 18:44

Някои хирурзи не пращат жените на мамолог преди операцията, точно защото като те отворят всичко се вижда. Според мен излишно се тревожиш. И аз съм чувала, че лошите работи не болят.
Като отидеш на преглед пак, пиши, че те мисля.
Целувки

Malvina 28th April 2006 07:43

Благодаря за подкрепата! Задължително ще пиша как се развиват нещата...

vessi_77 28th April 2006 08:17

Стискам ти палци,Малвина!
Почти съм сигурна,че тревогата е фалшива,но трявба щателно да те прегледат!
С теб сме!
:)

sladkatony 28th April 2006 08:29

:) Malvina !
Най-хубавото ти предстои, не се притеснявай !
Аз също зная, че лошите образувания не болят ! Имаш цялата ми подкрепа и разбиране !
Целувки

bel 28th April 2006 12:38

Малвина, стискам палци да се окаже нещо безобидно! Струва ми се, че ако е имало нещо обезпокоително, хирургът, който ти е махнал старите импланти, е щял да го забележи. Кураж!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.