Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали при пластични операции (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1097)

Malvina 28th April 2006 14:42

Благодаря още веднъж на всички Ви за куража! Топчето със сигурност го нямаше,когато ми вадиха имплантите ...появи се скоро обаче имам планувана операция при Тонев за 26 май и се чудя ако дотогава не изчезне дали изобщо ще има операция?

dnny 28th April 2006 14:47

:)
 
Malvina,
пиша ти с най-добри чувства.Запази самообладание и спокойствие.Нервите и притесненията довеждат до всички лоши болести.Не мисли за най-лошото.Мисли за това,че дори и да е то-В днешни времена оправят всичко.Преди 2 години,когато поствиха на баща ми най-страшната диагноза-Ние се съсипахме.Оперираха го и човека(Да чукна на дърво) е напълно здрав сега.Но тези притеснения навредиха много на нас.Доста странични здравни проблеми докара на семейството ми.
УСПЕХ!!!
Take care :)!

tania0824 29th April 2006 20:56

момичета
 
На 9 май влизам за абдоминопластика при Доцент Евстатиев.
След операцията ще ви разказвам ...аз също знам че е добър
Стискайте ми палци .

Chujdata 29th April 2006 21:05

Стискам, с всички крайници. Разкажи повече, къде ще ти е белега, ще носиш ли корсет и колко време, колко струва? Тази тема много слабо сме я засягали досега, а сигурно има доста момичата с излишна кожа по корема.

crazed_insanity 29th April 2006 22:03

Truth, mnogo se radvam,4e vsi4ko pri teb nai-posle se e opravilo!
v1preki tova, ne moje6 li da obqsni6 to4no kakvo sa ob1rkali v klinika Malinov i za6to to4no si zagubila doverie v tqh? pitam te za pove4e podrobnosti,za6toto znam s1s sigurnost,4e dosta ot bg pop folk "zvezdi" sa se pravili tam. po princip ne haresvam tozi vid muzika, oba4e tezi koito znam 4e sa se operirali tam,naistina izglejdat mnogo dobre...

Lady1357 29th April 2006 22:07

Таня0894
 
Моля те пиши повече за тази операция Кога колко при кой

Aset 30th April 2006 11:04

Re: момичета
 
Цитирай:

Първоначално написано от tania0824
На 9 май влизам за абдоминопластика при Доцент Евстатиев.
След операцията ще ви разказвам ...аз също знам че е добър
Стискайте ми палци .

Стискам палци тоже!
И чакаме инфо :D

Malvina,
Много стискам палци и на теб! Дано всичко е наред!

MaDaLeNa 30th April 2006 15:20

tania, късмет! Желая ти безболезнена операция и бързо възстановяване :wink:

Truth 30th April 2006 20:41

Цитирай:

Първоначално написано от crazed_insanity
Truth, mnogo se radvam,4e vsi4ko pri teb nai-posle se e opravilo!
v1preki tova, ne moje6 li da obqsni6 to4no kakvo sa ob1rkali v klinika Malinov i za6to to4no si zagubila doverie v tqh? pitam te za pove4e podrobnosti,za6toto znam s1s sigurnost,4e dosta ot bg pop folk "zvezdi" sa se pravili tam. po princip ne haresvam tozi vid muzika, oba4e tezi koito znam 4e sa se operirali tam,naistina izglejdat mnogo dobre...

На звездите мога само да им пожелая да изглеждат все така добре. Аз не мога да кажа доколко рекламните слухове, които интензивно се пускат за тази клиника са истина, единственото за което мога да говоря е моя опит там, както и опитът на хора, които познавам.

Подробностите разказах вече на когото трябва на лични. За съжаление, аз не мога да препоръчам тази клиника. Познавам поне още две жени, които са недоволни и са имали проблеми с това място. Едната е млада жена от Пловдив, която е била подобен случай като моя, макар и не толкова фрапиращ. Другата е моя приятелка, голяма бизнесменка, която си прави корема там - липосукция с абдоминопластика - на три пъти, защото едва от третия път получи резултата, който искаше. (Плати си и за трите пъти жената.) Сега тя за всичко ходи при Бояджиев и не може да го нахвали.

Моето мнение за клиниката е, че там се работи лошо. Също, независимо колко подчертано любезен и галантен е Ефремов с клиентките, моето впечатление от всичките ми манипулации там е, че той е не само слаб, но и небрежен хирург. Всеки има право на мнение и такова е моето мнение по въпроса. Нямам за цел да влияя на никого, но просто аз това съм видяла, това и казвам. Възможно е други клиентки да са останали с по-добри впечатления.

Успех и късмет от мене

slanse 30th April 2006 21:28

moiata operasia
 
Zdraveite mili momi4eta1 iIskam da spodelia moiata istoria .Az sa6to si pravih operasia pri Lubomir kaludov-i to dve!Imah garbisa i iskah da ia niama ,no toi mi kaza 4e 4ipite nosove pravili 4oveka da izglejda glupovat ,i zatova ostavih v negovi rase vsi4ko.VSE PAK TOI E SPESIALISTA I BI TRIABVALO TOI DA ZNAE PO DDRE KOE I KAK DA SE POPRAVI1sled operasiata se 4uvstvah vse edno sam pregazena ot vlak-imah 4uvstvo 4e glavata mi 6te exploadira!!!kakto i da e az biah 6tastliva 4e 6te imam malak nos i biah re6ena da ponesa vsi4ko!NO ZA MOE NAI GOLIAMO U4UDVANE SLED 5 MESESA NOSA MI STANA PO 6IROK OT KOLKOTO BE6E .STRUVA6E MI SE 4E GARBISATA IA NIAMA ,NO NE BIAH SAVSEM UBEDENA! OTIDOH NA PREGLED I DOKATO PREZ SIALOTO VREME TOI ME UBEJDAVA6E 4E VSI4KO 6TE SPADNE I 6TE SE OPRAVI SEGA RE6I 4E NE E DOVOLEN OT RABOTATA SI I MI PREDLOJI DA ''POPRAVI STORENOTO''az estestveno se saglasih ,za6toto ne mojeh da se gledam taka!!!sled vtorata operasia nosa mi e spo goliama garbisa ot predi!!!!! osven tova nozdrite mi sa za6iti na krivo i az sam po sasipana ot vsiakoga!!! ne moga da proumeia kak s vseki izminal den nosa mi pridobiva novi stranni formi!NEZNAM !AZ LI SAM DEFEKTNA NE6TO ILI VE4E SAM SE VMANIA4ILA .....ve4e mislia za treta operasia ,no niamam nikakva idea kade i pri kogo!strahuvam se ! :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.