Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   VitaSlim Light (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11005)

martinella98 26th July 2010 09:20

VitaSlim Light
 
Здравейте, понеже не намерих тема за тях (а може би не съм търсила многозадълбочено), някой ползвал ли ги е? Те се препоръчват като действащи най-ускорено.
Пия ги вече 10 дена, а кантара не мърда. В комбинация сутрин карам колело по десетина минути, 10 часов работен ден само на крак + стълби, хляба съм го ограничила до минимум, опитвам се 8и сладкото, но все още ми е трудно.

Наблюдавам обаче, че след прием започвам да се потя. Видимо сякаш бедрата са започнали да се стягат, но бюста си ми стои все така огромен. Последната половин година даже е наедерял, а съм минала пубертета и не би трябвало, сега и чашка D често ми е малка. А това може да е красиво, но си тежи бая, и там почти никога не отслабвам.

Та някой ползвал ли е VitaSlim Light и какво е действието. Нормално ли е след 10 дни да не съм свалила и килограм?

lovebird 26th July 2010 09:37

не знам, за мен тези добавки (или поне повечето...) са с ефект плацебо. А и щом си ограничила храната, щом спортуваш, мисля, че резултат ще имаш, но той няма да е от хапчетата, а от самият ти режим. Търпение (:

martinella98 26th July 2010 09:41

Все си мисля, че от тях би трябвало поне да се засили обмена и да се ускори отслабването...

pinocio 19th August 2010 11:38

Ами при мен резултатите от капсулите са доста добри. Само че аз ги комбинирам Витаслим Лайн и Витаслим Лайт. Така е препоръчано и в листовката и аз така правя. :D
Но това с гърдите ти ме разсмя и учуди. Странно ми е някоя жена да иска да й отслабнат, нали по-големите са по-желани от мъжете, по-секси. :lol: :lol: :lol:

e-still 26th August 2010 09:50

Май бързаш, martinella98. Аз забелязах свалени килограми през третата седмица.
Ние с една приятелка ги започнахме заедно и се следяхме една друга. Тя постоянно ме контролираше дали всичко правя, както трябва - 2 капсули 3 пъти дневно, задължително поне 45 минути преди да седна да ям. Аз пък следях нея да не си позволява много-много сладки неща, защото тя обожава. Като сме две е по-лесно и по-интересно, и по-мотивиращо.
Между другото при приятелката ми нещата се получиха по-бързо, отколкото при мен. Така че си мисля, че всичко опира до организъм.

eliste 19th October 2010 16:30

Аз пия Vitaslim Light вече 5-ти месец и ефект има! незнам на кг, но си събувам всичките дънки закопчани :lol:
И от 31 номер дънки минах на 29, но просто трябва постоянство.
Също пробвах комбинацията от двата вида Витаслим, но нещо не ми е по джоба, та сега си продължавам на лайта - 3 пъти по две капсули.

pepa_hristeva 30th October 2010 10:54

от пепа христева
 
Аз пия витаслим лайт от 19 дни и съм много доволна. За тези 19 дни съм отслабнала с 3кг. Не съм спортувала, нито ограничавала с храната, ям си сладки неща, и тестени, и месо. И да уточня, пия само по две хапчета на ден, 1 на обяд и 1 вечер.

d.a.m. 26th November 2010 13:04

Здравейте!
Аз съм нова тук ама ми стана интересно,Кажете как го правите това с отслабването. Аз пих един месец Витаслим лайт и нищо даже качих малко , а имам нужда да свале поне десетина килца. Някой ако знае някое по силно хапче от това ще му бъда благодарна да сподели. :)
благодаря!

Caroline-Caro 26th November 2010 13:19

Цитирай:

Първоначално написано от d.a.m.
Здравейте!
Аз съм нова тук ама ми стана интересно,Кажете как го правите това с отслабването. Аз пих един месец Витаслим лайт и нищо даже качих малко , а имам нужда да свале поне десетина килца. Някой ако знае някое по силно хапче от това ще му бъда благодарна да сподели. :)
благодаря!

`Ми...добавката,която ти препоръчвам се казва ,,Липовон" в комбинация с L-карнитин с магнезии,зелен чай и вече витамините,които се пият ще си ги избереш ти...има ги всякакви,които ти харесат...при мен резултата за месец от тази комбинация е 14 килограма+тренировки на степер,коремни преси и 10 километра ходене по три пъти в седмицата...когато сваля още малко килограми ще започна да ги пробягвам...за Липовона има отделна тема,затова не ти давам подробности,ще си прочетеш в нея,това,което те интересува :2003:
Желая ти успех! :2003:

d.a.m. 26th November 2010 13:23

Много ти благодаря :) Ще пробвам и това.

Caroline-Caro 26th November 2010 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от d.a.m.
Много ти благодаря :) Ще пробвам и това.

Моля.Успех! :2003:

Panther 2nd December 2010 16:12

post
 
Здравейте!
Аз си купих Vitaslim Line с желание да отслабна 4-5 килограма максимум, но не бих казала, че продуктът ми се отразява добре. За сваляне на килограми е твърде рано да говоря, но ми прави впечатление, че веднага ми се появи главоболие, константно ми се пие вода, много ми е замаяно като цяло. Явно не е за мен това нещо.

Имате ли подобни реакции от Vitaslim Lght? Може би трябва да пробвам него.

Поздрави,
Пантер

simonapetrova80 13th May 2011 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от eliste (Публикация 684265)
Аз пия Vitaslim Light вече 5-ти месец и ефект има! незнам на кг, но си събувам всичките дънки закопчани :lol:
И от 31 номер дънки минах на 29, но просто трябва постоянство.
Също пробвах комбинацията от двата вида Витаслим, но нещо не ми е по джоба, та сега си продължавам на лайта - 3 пъти по две капсули.

Е ти верно както казва Caroline-Caro ако пиеш Липовон 5 месеца ще останеш без мазнини :)
Аз от тази Vitaslim още в началото клиенти във фитнеса където работя ми казаха, че не са имали ефект от този продукт.

Хм в този форум имало много мнения за отслабването - супер :)

Veskesa 16th May 2011 00:52

Мацки консултирайте се с диетолог! Не се залъгвайте с тези ПР-ски продукти! Ако найстина искате да свалите килограми трябва сериозно да се отнесете към това какво ядете, по колко ядете и колко често ядете + Л карнитин и витамини, а пък ако го комбинирате и с упражнения ефекта ще е много добър. :bubblegum:

gluhcho 28th May 2011 09:29

за VITASLIM LIGHT
 
Е аз ще ви разочаровам всички сега,дaно мине меннието ми тук ,ама ако ли не аз ще го пусна по всички останали форуми и по тези на аптеките особенно.Не съм ползвал продукта 3 месеца но пия вече 8 опаковка и горе долу по предписание 2 капсули сутрин преди ядене 2 капсулки на обяд преди ядене и 1 час строго спазван,а вечер пия една капсула но не вечерям като за профилактика.Една опаковка ми стига за 6 дни , утре правя 48 дни и нямам никаъв ефект ,апетит си имам все така а с килограмите не съм мръднал.Ако някой по компетентен може да ми даде адекватен отговор,моля.Таблетките са много хубави от към търговски вид не са вредни но ефект никакъв.Компанията пройзводител е истинска но маркара VITASLIM се пародава само в България.Някой добре забогатява в момента на гърба на хилядите желаещи да отслабнат един курс струва изчислете сами.90 дни курс на лечение една опаковка стига за 5 дни 18 опаковки ви трябват цената им е от 14,50лв до 18лв всяка Аптека продава на различна цена,и така най-евтиния вариант е 14.50 х 18 = 261 лв.
Е успех на всички започващи с курса на ОТСЛАБВАНЕ.А Манчева едва ли го е опитвала този продукт.

e-still 10th June 2011 12:26

Витаслимчетата са доста сполучливи, на мен ми свършиха добра работа.
Сега имат един много готин продут - ВИтаслим Фитнес. Навила съм се да го тествам във фитнеса

Шоки 10th June 2011 21:34

Цитирай:

Първоначално написано от martinella98 (Публикация 670931)
Здравейте, понеже не намерих тема за тях (а може би не съм търсила многозадълбочено), някой ползвал ли ги е? Те се препоръчват като действащи най-ускорено.
Пия ги вече 10 дена, а кантара не мърда. В комбинация сутрин карам колело по десетина минути, 10 часов работен ден само на крак + стълби, хляба съм го ограничила до минимум, опитвам се 8и сладкото, но все още ми е трудно.

Наблюдавам обаче, че след прием започвам да се потя. Видимо сякаш бедрата са започнали да се стягат, но бюста си ми стои все така огромен. Последната половин година даже е наедерял, а съм минала пубертета и не би трябвало, сега и чашка D често ми е малка. А това може да е красиво, но си тежи бая, и там почти никога не отслабвам.

Та някой ползвал ли е VitaSlim Light и какво е действието. Нормално ли е след 10 дни да не съм свалила и килограм?

За хранителната добавка не мога да ти дам мнение, но на големината на бюста влияят най-вече хормоните. Няма как със свалянето на килограмите да намалиш бюста си, а ако отслабнеш рязко и доста ,единственото което със сигурност ще постигнеш е увисване на бюста. Все пак жени с големи бюстове няма да ходят да си правят пластична операция за намаляване на бюста ако имаше как да го намалят с хапчета и диети.

mishelle1607 10th June 2011 21:40

Относно VitaSlim Light-пих го 2 седмици и съм супер доволна-след като имах хормонални проблеми с щитовидната жлеза,качих 5 кг и направо не можех да се понасям,ЧУВСТВАХ СЕ КАТО БАЛОН-след приема отново съм си 48кг(при ръст-162см),талийката ми е 58см и съм си АЗ.При мен имаше ефект определено.Свалих излишните ми 5 кг.

За бюста-Маркова е права.

anjela_k 7th July 2011 09:14

Мисля, че и тези както и всички други подобни хапчета за отслабване са вредни за здравето. По добре наблегни само на спорт и диети.

e-still 1st September 2011 10:41

anjela_k, аз пък смятам, че не трябва да се правят генерализации, обобщения. Верно, че тук, в България, сме свикнали да ни .бават с всичко, но съм се убедила, че има и добри неща на пазара. Просто трябва да се поинтересуваш повече, да прочетеш малко инфо и тогава да си направиш съответните изводи.
Ето аз например не мога да се начудя на хората (мъже и жени), които си поръчват някакви неща през Интернет или по телефона без да се замислят защо аджеба тези работи не се продават в аптеката или в магазина. Щом даден продукт го няма в аптеките (за продуктите за отслабване да кажем), значи той се продава нелегално. Ето ти един много ЯСЕН СИГНАЛ, че на нещото НЕ МУ Е МНОГО ЧИСТА РАБОТАТА.

Anna331 5th May 2019 07:51

Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.