Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Оплачи се нещо... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7269)

misheto7 17th November 2008 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от {Boni}
:2015:, Мише, за пояснението. Това не го ли пише някъде на сайта, би трябвало с него да почват :2016:.

Историята е друга ,ама Dimitroff ако иска той да пояснява.Съжелявам ,ама не е моя работа :roll:

{Boni} 17th November 2008 22:35

Аз за по принцип говоря, би трябвало според мен. Въпреки че са ми казвали други хора, които са искали да купуват от Германия коли, че чак като се обадят и поразпитат им стават ясни някои детайли и в крайна сметка се отказват. :wink:

valeto 17th November 2008 22:55

Не е ли "око да види, ръка да пипне" - не купувам. Че иначе стават подобни мизерии.
Обявите са с недостатъчна информация, ама чак такова ...
Димитроф, дано поне няма проблеми да ти върнат капарото. :)

tzunami 18th November 2008 07:39

В 2.00h. ми запалиха колата. От 10г. не съм ходила на врачка, но сега искам да посетя такава. Да ми препоръчате някоя.

Lady1357 18th November 2008 07:43

аууу много неприятно...цялата ли е изгоряла и с какво?????

Пипилота 18th November 2008 11:19

Цитирай:

Първоначално написано от tzunami
В 2.00h. ми запалиха колата. От 10г. не съм ходила на врачка, но сега искам да посетя такава. Да ми препоръчате някоя.

Имам позната, която беше ходила при една добра. Ще я разпитам тия дни, дано даде положителен отговор и може заедно даходим ако искаш :D

Марулка 18th November 2008 13:13

Оплаквам се,че не мога да помогна на тези :angel: .........много се разстроих от повечето истории с фатален край........и сигурно цял ден ще :2021: :2021: :2021: :2021:
http://www.save-darina.org/content/view/372/110/
Колко е несправедливо....... :!:

Dimitroff 18th November 2008 13:38

Цитирай:

Първоначално написано от valeto
Не е ли "око да види, ръка да пипне" - не купувам. Че иначе стават подобни мизерии.
Обявите са с недостатъчна информация, ама чак такова ...
Димитроф, дано поне няма проблеми да ти върнат капарото. :)

Мотора беше уникално запазен, обслужен с чисто нови гуми, верига, пиньони, съединител и т.н. такъв ако си взема от магазина БУКВАЛНО разликата ще е само в километрите!!

Мотора беше видян от много добър мой приятел, на когото имам пълно доверие - капарирания мотор беше единствения такъв екземпляр в такова състояние на тези пари на който съм попадал!

За жалост обаче настоящия собственик решава да го изкара за послеееедно кръгче преди да се раздели с "малкия красавец" както той се изразяваше...и става белята - мотора е потрошен от всякъде!! (тоталка=тотална щета тоест не подлежи на ремонт/няма смисъл).

Капарото беше върнато, бяха дадени дори пари за гориво на моя приятел, защото не му беше по път като ходи до там...обаче крайния резултат е, че се връщам на стартова позиция в търсенето...ужасно много ме е яд..

На колегата/колежката с подпалената кола - имаше ли каско въпросната?

valeto 18th November 2008 13:58

Цитирай:

Първоначално написано от Dimitroff
...ужасно много ме е яд..

Е то как няма да те е яд, моторчето наистина беше кукла, ама ... явно не е бил твоя мотор.
Държиш ли да е от чужбина, все пак и тук има доста добри попадения.
Моя го купих от момче, което не познавам, просто засечка по форуми разни :wink: , той продава, аз търся ... и се оказа в доста добро състояние за годините си. :D



В тая връзка и на тема - искам и аз се оплача. Най-накрая постъпвам по "женски" и незнам какво искам - пистарка или ендуро. Напъследък ми влезе в акъла, че искам ендуро, ама наистина много ми харесват. Ама искам и пистов, те са си ми на сърце от край време. Мъка ... незнам какво да си взема в крайна сметка :?: :? :?

Dimitroff 18th November 2008 14:06

Цитирай:

Първоначално написано от valeto
Цитирай:

Първоначално написано от Dimitroff
...ужасно много ме е яд..

Е то как няма да те е яд, моторчето наистина беше кукла, ама ... явно не е бил твоя мотор.
Държиш ли да е от чужбина, все пак и тук има доста добри попадения.
Моя го купих от момче, което не познавам, просто засечка по форуми разни :wink: , той продава, аз търся ... и се оказа в доста добро състояние за годините си. :D



В тая връзка и на тема - искам и аз се оплача. Най-накрая постъпвам по "женски" и незнам какво искам - пистарка или ендуро. Напъследък ми влезе в акъла, че искам ендуро, ама наистина много ми харесват. Ама искам и пистов, те са си ми на сърце от край време. Мъка ... незнам какво да си взема в крайна сметка :?: :? :?

Благодаря за разбирането.
Не-не държа мотора да е от чужбина.Държа да е читав, пазен, добре гледан (разбирай като малко детенце!!) и редовно обслужван.Ако изпадне нещо повече от добро или поне много добро-свиркай.

Пистов или ендуро...хммм при моторите има един неписан закон, че в повечето случай те сами избират собствениците си - аз например бях навит и почти бях купил една Honda CBR 600F4 (2001), но 2 дни преди това ми се отдаде възможността да покарам GSXR (пак 2001) - и просто усетих, че мотора ми пасва много повече...позиция, ъгъл на тялото, усещане, "handling" ...абе всичко все едно беше претърпяло корекция и беше за мен!! Хондата също е много добра, но просто за моето телосложение и специфика на тялото ми създаваше едва доловим дискомфорт...който обаче при целодневна езда или дълъг преход прераства в нещо много по-сериозно!
Моят съвет - покарай 2та модела на който си се спряла (ако са смао 2 разбира се) виж кой ти пасва по-добре, кой е в по-добра кондиция и давай смело !!

И не забравяй! - "Смърт твоето име е Адреналин!" (карай със страх и ще караш до старост!)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.