Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Restylane Lipp или Teosyal Kiss.Кой е по-добрият филър? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9890)

*pussycat* 25th November 2009 16:41

Да, когато е за пръв път (аз съдя и по колежките ми, които си слагат), много бързо изчезва ефекта....Но с наслагване, след няколко процедури, става супер.Аз съм настроена, че след първия път няма да са ми задълго пухкавки :lol: Щом се вижда и след месец при теб, значи пак е добре :D Тук някои момичета се оплакват, че след 3 дена няма и помен от филъра в устните им:shock: Дано след второто попълване да станат както ги искаш и ефекта да се задържи за по-дълго :)

Mena 26th November 2009 15:47

Цитирай:

Първоначално написано от chaoslady
Обаче се притеснявам да не объркат филарите (преди ми сложиха Restylane Lipp) и ако нямат такъв и решат с Perlane да не стане катастрофа.
:?:

Няма да стане никаква катастрофа, Restylane Perlane се използва също успешно за увеличаване на устни, въпреки че за мен Restylane Lipp си остава предпочитания вариант.

Stunning 26th November 2009 16:25

Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
Ако ще си слагаш филър за първи път, какъвто и да избереш ще изчезне много бързо.

:2043:

*pussycat* 26th November 2009 16:40

Момичета, кажете от кой д-р сте доволни или поне къде предлагат тези два филъра, че аз където звъннах да питам, нещо само ми мънкат и те незнаят какво предлагат.Как да се доверя на такива? :cool:

*pussycat* 9th December 2009 13:00

Да ви се похваля.. :D Вече съм с нови джучки и аз! Много съм доволна, само се надявам ефекта да с езадържи дълго време и да не спаднат много :( Знам,че бързо се разгражда к-ната при първия път, но....все пак тая надежда да е за по-дълго при мен :) Много благодаря на amelya за съдействието :girl_kiss2:

Iliana81 10th December 2009 15:23

Честито :) Аз мисля да изчакам до лятото и тогава да повторя процедурата. Ако до тогава не съм се навила за PermaLip.

*pussycat* 10th December 2009 15:41

Благодаря ти! :) Ти в момента с какъв филър си? И първият път колко ти държа? Моите поспаднаха, но в момента много ми харесват и се надявам да не продължават повече да спадат,а така да останат:( Че ми се иска да повторя процедурата след поне...3 месеца.Ако не се налага, може и след повече де :D

Iliana81 10th December 2009 15:46

Restylane Lipp :wink: Като че ли останаха само контурите, иначе месец след процедурата вече не са така сочни. Но все още си ги харесвам :)

shane_shaya 4th January 2011 00:11

Здравейте момичета! :) Моля ви, кажете при кой си слагахте Restylane и колко ви излезе една ампула?
Аз слагах Juvederm в началото на ноември - брадичка и в т.нар. "Гънки на сълзите" (както ги нарече др. Денкова), може да се каже, че се инжектирах в областта на скулите. Нооо, както можете да се досетите една, според мен, голяма част се резорбира. Все пак още имам от филъра и на двете места, но искам да попълня пак брадичката и скулите и този път и да сложа малко в устните. Затова съм се ориентирала къm Perlane - до колкото четох става и за 3те :) Та, споделете, моля ви :)))))

seadd 4th January 2011 10:21

Как се получиха скулите ? Има ли съществена разлика от преди?
Винаги ми се е искало да го направя ,но имам огромни колебания...да не би да има асиметричност и т.н.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.