Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   TALLODERMA (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4914)

milena127 3rd September 2007 22:13

TALLODERMA
 
Прочетох няколко добри отзиви за тази козметика в темата за българското и се поразрових в нета.
Оказва се, че тази козметика е доста хвалена, а аз досега изобщо не бях чувала за нея :roll: А цените, които се споменават са направо изумяващи :shock: Крем от порядъка на 4 лева например.

Моля споделете по-подробно кой какво е ползвал и от какво е доволен/недоволен.
И къде се продава? Разбрах че е само по специални магазини. Има ли и в нета?

valhalla 4th September 2007 08:23

и аз като milena останах приятно изненадана от отзивите и също се учудих, че не съм я срещала... но като се огледах, да, има продукти на тази фирма... още по-странно е, че като си подреждах козметиката открих различни неща като салицилов спирт и т.н. познайте на коя фирма :wink:

така че и аз ще очаквам отзиви и препоръки за изпитани продукти :D

Babri 4th September 2007 09:16

На единия ми крак ми излязоха кокоши тръни и педикюристката,в салона в който ходя,ми препоръча крем за пети на Талодерма и каа,че бил много ефикасен :D Ама аз съм несериозна и още не съм си го купила :? Бил към 2лв някъде.

Beautiful_ 4th September 2007 10:25

аз съм ползвала Еудермол номер 8 за много суха кожа и съм ужасно доволна. сега използвам и Избелващ лосион, и той ми се струва добър.
за повече информация потърси в бг мама, там има 8 или 9 теми за Талодерма и някаква жена,която работила там е отговаряла на въпроси относно продуктите. :)

milena127 4th September 2007 10:56

Аз точно там четох и направо се замаях;)

Затова правя проучване дали в нашия форум има доволни :wink:

bimbi 4th September 2007 11:00

ааа и аз ползвам Еудермол, ама не знаех че е на Талодерма :oops: :lol: много съм доволна, различни номера съм си купувала. а цената е без коментар.
сега ще потърся и това за петите и ще дам отзиви :D

pyceHka 4th September 2007 12:25

аз използвам 5та - 6та опаковка крем за мазна и смесена кожа на Талодерма
откакто съм с този крем нямам никакви проблеми с акнето, а не бях лек случай

много съм доволна! :D

Puppito 4th September 2007 14:27

аз все още не сън ги открила в София...

Angieee 4th September 2007 17:27

Момичета и аз отскоро ползвам маската за проблемна кожа на тази марка и мисля,че има ефект !!!Не бързам да се радвам още,но ако наистина това ме оттърве от проблемната кожа...просто ще умра от кеф и яд за хилядите пари пръснати по скъпи кремчета,лекарства,козмети ци и дерматолози.Мисля утре да ходя да си купя и крема за мазен и смесен тип (има дори и УВ фактор в него),а цените наистина са....:)Аз си ги купувам от аптека лечител на витошка.

milena127 4th September 2007 19:18

Цитирай:

Първоначално написано от Puppito
аз все още не сън ги открила в София...

Аз днес си напазарувах от една аптека в Младост. Имаше почти всичко.

Тръгнах си с една торба козметика за 20 лева :2009: Направо не ми се вярваше колко е евтино.

Русенка, ти кой точно от кремовете си ползвала?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.