Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9469)

ina79d 6th October 2009 09:54

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Хахаха, как се събрахме като мухи на л**** :lol: :lol: :lol:

:) Умълчахме се , всеки в размисли :1246: :reading: прелиствайки пак темата. :1246:

ina79d 6th October 2009 10:10

Цитирай:

Първоначално написано от кремена
:D О непременно ,но след месец защото сега мога да уплаша някого ,или наи-малкото ще разобедя доста хора.Нямам тарпение да видя резултата и ако е добър даи боже да го препоръчам и да помогна на много хора

Нали ще ни държиш в течение за всичко, защото много си ми ценна като информация за липофилинга.Може да пишеш всичко каквото ти се случва пр.докога ще си със синини и пр. и пр.чакаме да споделиш след време за ефекта и пр., но може би в темата "Липофилинг",защото заглавите на тази тема не е подходящо.
Благодаря ти ,че се включи.
Бързо и безпроблемно възстановяване и да се прибереш здрава и красива. :2020: :2020: :2020:

кремена 6th October 2009 12:53

липофилинг
 
Непременно момичета ще пиша как е положението :D

ARIZINA 6th October 2009 20:16

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
:roll: :roll: ARIZINA , направо ме учудва коментара ти , защото аз останах с обратните на твоите впечатления....
На една от консултациите преди мамопластиката ми , се засякох с едно момиче , което се гласеше за ринопластика (имаше кошмарно грозен нос :1250: ... Гонзо , ряпа да яде :2044:). Операциите ни явно са били с близки дати , защото след това пак се засякохме иииии О, чудо :shock:!!! .......Нослето и след операцията беше много сладурско и дори момичето ми изглиждаше вече привлекателно , а преди това си личеше , че има голям комплекс :P

И–анче,аз казвам какво съм видяла и то на познати.А ако е имала гърбица само ,то естествено ,че после при всички положения ще ти изглежда по добре,даже и симпатична :wink: .Пък и за толкова кратко време след операцията ,няма как да я прецениш.И моя нос беше страхотен(без да имах гърбица даже)4-5 месеца след ринопластиката ми(не при него),ама ела го виж ся на кво прилича,когато всичко си дойде на място...ужас. :? И сега на 06.11...пак на "ринга".

ARIZINA 6th October 2009 20:18

Докато за гърди и липо съм виждала хубави резултати от него :!: Даже едната ми приятелка си прави липосукция преди месец и половина и доста добре се е получило.

i_ani 7th October 2009 08:03

Цитирай:

Първоначално написано от ARIZINA
... И сега на 06.11...пак на "ринга".

:( Кой ти прави първата ринопластика ?...Дано след втората всичко да е ОК и да получиш желаното от теб носле :girl_dance: :2043: :good_luck: :good_luck: :good_luck:

ARIZINA 7th October 2009 08:10

Д-р Недев...добър лекар е като специалист в унг-то според мен,но при мен нещо не успя да се справи(дори и с изкривената преграда).Не смея пак да му се доверя и сега ще бъда при Джамбазов.

ina79d 19th October 2009 12:11

Re: липофилинг
 
Цитирай:

Първоначално написано от кремена
Непременно момичета ще пиша как е положението :D

Кременче, какво става, как си , прибра ли се. :1207:

Harriet 19th October 2009 20:30

Преди да сме оспамили темата отново, да споделя - имам записан час за ботокс и ХК при д-р Янков за 23.10. Ще споделя после как са нещата, а и снимчици ще направя "преди-след". :girl_dance:

кремена 22nd October 2009 18:03

Прибрах се засега всичко е ок...надявам се и занапред да е така....вчера бях при д-р Янков да си взема епикризата от ринопластиката при него и така сега ще почина и януари пак на ринга....тои ми предлага да ми дооправи носът...и то без пари...трахотен пич е....много правилно от негова страна...но аз се колебая


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.