Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Всичко за липосукцията и най-вече заслужава ли си? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3460)

bimbi 2nd April 2007 09:06

Абе я тия с липосукция да кажат с килограмите как са преди и след?

Аз като се прибрах се претеглих, и въпреки че ми бяха дръпнали два литра, кантара показваше две кила отгоре. Сега две седмици след това, съм с 4 надолу. Диета някаква специална не спазвам, просто си ям като преди.
Отоците ми също поспаднаха. Разликата вече се вижда, като стане месец би трябвало да е още по-добре.

9119 2nd April 2007 10:49

Здравейте!
Искам да разбера, дали наистина след липосукция, на определените места повече не се натрупва нищо
Предварително благодаря :)

Lady1357 2nd April 2007 10:51

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Сега две седмици след това, съм с 4 надолу.

:1203: :2003:

MOON 2nd April 2007 13:51

Аз лично мисля че нямам разлика в кг.Не се теглих нито преди,нито след липото.Разликата е в това,че ми липсва брича,но чак да съм отслабнала,не.А,относно натрупването-след липото не съм пазила режим или диета,а си похапвам добре и на този етап не съм качила,нито там нито на друго място.Сега съм малко на диета,но то е заради зимните два кг в повече,които май не са много зимни :cry:

sladkatony 6th April 2007 16:17

Цитирай:

Първоначално написано от Danielka
Снимки ще имам в петък като ми свалят лепенките.

Даниелка, дали ще видим и твоите снимки :P

Slyn4islava 6th April 2007 16:41

Тони,
дУпитУ ти е страхотно! От де ти ги изтеглиха тея литър и полувина, не знам :2016:

Цвета С 6th April 2007 17:43

Цитирай:

Първоначално написано от Lady1357
Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Сега две седмици след това, съм с 4 надолу.

:1203: :2003:

:girl_in_love: :1203:

sladkatony 6th April 2007 19:23

Аз пък не съм мръднала и грам, все съм си толкова :2016:
Тенк Ю , слънчице :girl_in_love:

bimbi 12th April 2007 13:35

Цитирай:

Първоначално написано от Stil
...............защото окепази една моя риятелка .......Направи й липосукция на задната част на бедрата.Резултат:ужасни буци приличащи на огромен целулит,който не може да бъде премахнат никога...

това изказване ме провокира да питам нещо, което си мисля от 1-2 седмици...
та...говорих с една доцентка от София, и тя ми каза че почти в 100 процента от случаите след липосукция отоците не можело да се разнесат изцяло, и там където има останал оток съединителната тъкан се образувала по-дебело, като топче седи сигурно...може би затова повечето след липо се оплакват че имат неравности и прочие. уж с ултразвук се разнасяли, ама...
знаете ли нещо по въпроса?
п.п. аз на 27 имам среща с нея, хем и да ме види, та ше питам подробности 8)

sladkatony 12th April 2007 13:40

Може би аз съм едно от малкото изключения, но освен че отоците ми бяха невидими, сега нямам никакви неравности (или поне аз не ги забелязвам, което е достатъчно) и въпреки това ми е интересно да чуя компетентно мнение на доцентката, пък дано наистина да се разнасят :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.