Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Всичко за липосукцията и най-вече заслужава ли си? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3460)

anita 4th March 2007 21:31

западнячките просто много спортуват и наистина съвсем не са отпуснати като нас.

junglegirl 5th March 2007 09:55

Цитирай:

Първоначално написано от anita
западнячките просто много спортуват и наистина съвсем не са отпуснати като нас.

Не е това.Една жена може да е кожа и кости,и да спортува,и пак да има целулит.Уф,че гаднооо.... :2016: :girl_cry2:

The Shadow 5th March 2007 10:03

Именно! Все се опитвам да го обясня това с целулита, че няма значение дали си слаб или дебел.Винаги може да го има :wink:
Аз съм слаба със спортна фигура и имам целулит :cry:

junglegirl 6th March 2007 15:08

А каква е връзката между хормоналните нива и натрупването на целулит?
При повишено ниво на естрогени ли е така и това означава ли,че приемът на противозачатъчни може да е причина за появата му :?: :roll:

diastemma 6th March 2007 15:39

Според мен природата не смята целулита за нещо ненормално, това всъщност не е болестно състояние. Именно затова няма някакви конкретни причини...

junglegirl 6th March 2007 15:51

Мислех,че се води заболяване,а и тъй като представителките на негроидната раса например страдат много по-малко от целулит,все пак има фактори,които се свързват с появата му-Като заседнал начин на живот,застой на лимфа и вода(малко си измислям :lol: ),влошена циркулация и оросяване,но и за хормоналните нива съм чела нещо.... :roll: И все пак целулит се трупа значително по време на бременност...Дали има общо с износването на плода и хормоните?

junglegirl 9th March 2007 09:21

А бе......това сериозно ли е....?!

"По време на липосукцията е бил засегнат кръвоносен съд и по него са тръгнали мастни клетки. Те циркулирали из цялата кръвоносна система и обикновено спирали, където си намерят място. Можели са да стигнат и до мозъка или сърцето ми. Лошото беше, че много късно установиха какво е станало - беше минала цяла седмица....................
На сутринта ми поставиха диагнозата - белодробна емболия............
Докторите мислеха, че нямам никакви шансове, почти бяха готови да се откажат."

sladkatony 9th March 2007 09:23

:shock: Това пък от къде го изкопа ?

junglegirl 9th March 2007 09:25

Чакай да пробвам да го копна,че нещо не се получи преди...Частта е в "Мнението на пациентките".И Тепавичарова казва интересни неща...

bimbi 9th March 2007 10:30

Цитирай:

В такива моменти човек преосмисля много неща. Тогава осъзнах, че идеята да се отърва от целулита е била доста глупава. Да махнеш от едно тяло изведнъж 4-5 кг - това е такъв шок за организма!
Цитирай:

Едни празници са достатъчни да се сдобиеш отново с излишните мастни клетки.
тая или лекаря жестоко я е излъгал, или въобще не е в час...

Venice_2 9th March 2007 10:58

:)

diastemma 9th March 2007 14:47

Белодробната емболия е възможно усложнение...

bimbi 21st March 2007 09:15

Някой с личен опит да сподели след колко време спря да го боли, и кога спаднаха отоците. А, и колко време носи денонощно бельото?

Цвета С 21st March 2007 09:56

ти май за мен знаеш ,но все пак .Носих го близо 2 месеца ,болеше ме много леко около 1 седмица а отоците спаднаха за 6 месеца почти напълно ,синините за 2 седмици

emisof 21st March 2007 10:30

А гадните паласки махат ли се напълно?

junglegirl 21st March 2007 10:31

Ей Бимб,кога си направи липо? :shock:

bimbi 21st March 2007 10:33

Цитирай:

Първоначално написано от Цвета С
а отоците спаднаха за 6 месеца почти напълно

ааа толкоз много ли :(

Цвета С 21st March 2007 11:55

Ами да даже имам чувството ,че моите още спадат ,но съвсем малко.Принципно около 3 месец ще са ти спаднали по-голямата част от отоците след това е много малко.Ти как се чувстваш??

apoklistika 21st March 2007 12:46

Бимби, на липосукция ли беше :shock:
Честита :D
Разкажи по- подробно, колко те източиха, кои части, боли ли...всичко, което се сетиш :)

Danielka 24th March 2007 21:55

Здравейте, сладурани!
И аз съм със липосукция само на 2 дни. Питайте - ще отговоря на всички, които се интересуват. :lol:

Enerdji 24th March 2007 22:29

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
А и лично съм виждала не една жена на 40 без грам целулит ...кожа,опъната в/у стегнат мускул-това е характерно за много младите момичета-как става това :?: :!:

Това просто е генетика :2016:
Аз съм над 40 (верно е че спортувам много) и никога не съм имала целулит. За това пък имам бричове, което е не по малко зло, дори напротив бих казала. :(

Renkata 24th March 2007 22:33

:D Бенджи,вземи се редактирай и изтрии последното,дето е ситно :2035: :2020:

want 25th March 2007 10:58

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
А и лично съм виждала не една жена на 40 без грам целулит ...кожа,опъната в/у стегнат мускул-това е характерно за много младите момичета-как става това :?: :!:

Това просто е генетика :2016:
Аз съм над 40 (верно е че спортувам много) и никога не съм имала целулит. За това пък имам бричове, което е не по малко зло, дори напротив бих казала. :(

Права си това е само генетика:)Виждала съм моми4ета още на 13-14 и ве4е имат целулит.А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)

DeSIKOS 25th March 2007 13:27

Абе не съм съгласна, че е само генетика :!:
Аз на 17 год. имах целулит двете си ръце да пъхнеш вътре, и задник като табуретка голям!
Всичко е СПОРТ, ХРАНЕНЕ и НАЧИН НА ЖИВОТ по скоро отколкото генетика!

Danielka 25th March 2007 13:27

Права си това е само генетика:)Виждала съм моми4ета още на 13-14 и ве4е имат целулит.А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)[/quote]

Миличка, недей така. Аз лично спортувам доста активно и 2 пъти седмично правя масажи, но бричовете не помръднаха и именно затова прибегнах до липосукцията.

sladkatony 25th March 2007 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от want
А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)

Не точно така, от както се помня имам бричове (скоро ще приложа снимки) и никакъв спорт, диета или упражнение се справиха с тях, а всъщност нямам целулит и съм в норма с килограмите

Danielka 25th March 2007 13:42

И аз съм като теб sladkatony, килограмите ми са нормални за височината, видимо стегнати крака, но бричовете си стоят.....е да се надяваме, че вече ги няма. Още е рано да кажа дали има ефект липото, тъй като сам 3-ти ден, но доктора каза, че след 2-та седмица ще си проличи резултата. Ох, дано! :lol: Ще има и снимки, обещавам.

sladkatony 25th March 2007 13:46

:) ето го преди за след е още рано, минали са едва 24 часа :wink:
Паролата на лични !
П.П. После моля за обективни мнения :1257:

want 25th March 2007 13:50

Цитирай:

Първоначално написано от DeSIKOS
Абе не съм съгласна, че е само генетика :!:
Аз на 17 год. имах целулит двете си ръце да пъхнеш вътре, и задник като табуретка голям!
Всичко е СПОРТ, ХРАНЕНЕ и НАЧИН НА ЖИВОТ по скоро отколкото генетика!

Може би най точно казано е комбинация от двете:)ген+спорт:)
Макар че аз съм спортувала активно от много малка и на 38 все още не мога да се оплача от излишни кила,целулит или бричове но сестра ми която е на 43 и никога не е спортувала изглежда по същия начин като мен:)така че ....:)

Enerdji 25th March 2007 19:00

Цитирай:

Първоначално написано от want
А за бри4овете ако не тр мързи с малко упражнения и масаж можеш да ги махнеш:)

Ми да ти кажа честно по някога и ме мързи :oops: но по малко от 5 пъти в седмицата не тренирам. Като сложиш и клиентите с които работя и показвам упражнения стават достичка. Освен това през 2-3 месеца рехабилитаторите в залата ми правят серии масажи между 10 и 15 броя... ама генетика, нали ти казвам :wink:
За хранене не ща да говоря, от 20 години се храня здравословно (не че не си позволявам по някога глезотийки но рядко), не пия алкохол, газирано... абе само по мъже ходя да не би пък да е от това :2040: :biggrin:

emisof 25th March 2007 19:04

Бенджи, от мъжете ще да е :girl_haha: А сериозно - аз съм 45 кг МАКСИМУМ, на 158 см., спортувам, ям нонстоп НВД, ползвам най-скъпата козметика, абе...класика. И се подложих на абдоминопластика+липо, защото НИЩО не можа да махне торбичката мас и кожа на корема ми.
Явно и мъжете трябва да спра :girl_hysteric:

DeSIKOS 25th March 2007 19:15

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
И се подложих на абдоминопластика+липо, защото НИЩО не можа да махне торбичката мас и кожа на корема ми.
Явно и мъжете трябва да спра :girl_hysteric:

Тези т.н. "торбички" под пъпчето за съжаление с нищо не можеш да ги махнеш освен с липо :cry:

polincheto 26th March 2007 10:40

Тони,ефекта наистина е страхотен, не са ти останали никакви бричове, а пък са минали само няколко дни :D за морето ще си супер:) направо ти завиждам :oops:

sladkatony 26th March 2007 10:44

:) аз тази след, я добавих преди малко, май още никой не я е виждал. Айде момичета кажете има ли разлика
п.п. за протокола съм само на два дни,паролата си е същата

Devil_wears_Prada 26th March 2007 10:48

Уау! Само за 2 дни резултатът е поразителен! :1203: :girl_dance: Искам и азз! :cry:

junglegirl 26th March 2007 10:56

Цитирай:

Първоначално написано от Devil_wears_Prada
Уау! Само за 2 дни резултатът е поразителен! :1203: :girl_dance: Искам и азз! :cry:

:2003: :2003:

polincheto 26th March 2007 11:01

Сладка, само от тези две места ли се смучка мазнинката и от дупето и то бричовете? Ако е така...направо е супер,мислех си че трябва да са 4 дупчиците :? :)

Renkata 26th March 2007 11:01

:1223: Тонкаааааа,дупитУ ти е страхотно!!!!

sladkatony 26th March 2007 11:04

Да, полинче аз имам само две дупчици, доктора доста поработи вирху тях. Честно казано операцията на циците ми беше по-кратка от тази на дупито, ама и аз си го много харесвам :girl_in_love:

Celine 26th March 2007 11:04

Цитирай:

Първоначално написано от Devil_wears_Prada
Уау! Само за 2 дни резултатът е поразителен! :1203: :girl_dance:

Наистина.... Малей Тони боли ли те - тези синки от кво се получават точно - че странно ми се видяха много ниско....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.