Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

apoklistika 27th March 2007 16:39

Бе за мен солта си е направо фатална :lol:
Аз по едно време си носех сварено пилешко или пък пържола в една кутия, начини има :wink:

TedyK 27th March 2007 17:06

Цитирай:

Първоначално написано от denissse
... не вярвам да е чак толкова фатално :roll:

зависи какво се опитваш да постигнеш. то тогава и кремвирш може да хапваш в офиса.

Nezinka 27th March 2007 17:11

разбира се че има начини, аз се разхождам с две кутии- едната със салата, другата със обяда...няма как:)

Mena 27th March 2007 20:38

Цитирай:

Първоначално написано от flakita
И аз да питам нещо :oops: .. Някой има ли представа колко калории е едно личи?

Калориите в личито са само 64 на 100г. На мен обаче вкусът му не ми допадна особено :?

Nezinka 27th March 2007 20:45

не съм виждала такова животно през живота си...какъв вкус има това Личи???
Едит: прочетох статията и разбрах...ма много въглехидрати:)

TedyK 27th March 2007 20:48

поредната излишна глезотия без която може да мине живота.

flakita 27th March 2007 22:27

[b]1
Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Цитирай:

Първоначално написано от flakita
И аз да питам нещо :oops: .. Някой има ли представа колко калории е едно личи?

Калориите в личито са само 64 на 100г. На мен обаче вкусът му не ми допадна особено :?

ЪЪ ами това не съм го пробвала, амах предвит ей това. Но не знам то това и отвътре е различно. Мойто е с кръгла костилка :roll: .
Но МНОГО БЛАГОДАРЯ все пак за отговора ти :D !

2
Цитирай:

Първоначално написано от alica
Цитирай:

Първоначално написано от ribka
А някой чувал ли е за "коктейли" от кисело мляко+лимонов сок и прясно мляко+портокалов сок?Нещо някога съм чувала ,че били полезни и действали добра за отслабване и, понеже, от днес съм на диета на д-р Байкова та се сетих за тези работи.
П.П. Може да съм объркала какъв сок с какво мляко се смесва,ама тези комбинации ми са в главата.

аха. отслабва се. така добре се пресича млякото,че ще си издрайфаш червата. :1242:

Хмм, а може ли по-подробно :oops: :lol: . Дали наистина разхлабва :roll: . Защото моят прословут проблем с корема вече ме побърква :girl_hysteric: . Наистина звучи ефикасно кисело мляко с лимонов сок, а прясно мляко с портокалов сак даже и вкусно звучи :lol: . Някой може ли да ме светне малко по-добре с тези "отвари" :lol: . МОЛЯ ВИ 8) . Всмисъл какви количества, как и т.н.
Мерси Предварително :D !

Mena 27th March 2007 23:35

Flakitka, това значи те е интересувало :wink:

flakita 27th March 2007 23:51

Mena много ти благодаря :D ! На мен до там ми е ъкъла даже и в wikipwdia да не потърся :2010: :lol: . Мерси много :D !

А за това с тези мляка и сокове(за разхлабването дето е
:lol: ), някой знае ли :oops: . МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ, че пак ме е хванал запека :oops: :oops: :lol: .

леля мичИ 28th March 2007 06:41

Цитирай:

Първоначално написано от flakita
Наистина звучи ефикасно кисело мляко с лимонов сок

Не знам как ти звучи , но със сигурност ще е ефикасно с обратно действие и ще ти предизвика още по-гаден запек.... :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.