Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

katie 13th May 2007 18:06

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Аз ако бях на майка ти досега и главата да съм ти счупила :2010:

Ох, много си сурова... :lol: Ми ко да го правиш момчето сега, то всеки му се кара, ама той пак си мисли че е прав. Всички сме били на тия години, знам как е. Ами благовесте, купи си пак, и го скрий под леглото. А ако не стане, аз ще си купувам скоро, можеш да ме питаш тогава.

apoklistika 13th May 2007 18:12

На момчето не само всеки му се кара, аз подочух, че е баннат дори от един друг форум заради тия глупости, дето ги пише. Защото е доста вероятно разни други вманиачени деца като му четат "режимите" да се докарат и те до такова състояние. Това неговото е вече болестно състояние :?

katie 13th May 2007 18:15

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
На момчето не само всеки му се кара, аз подочух, че е баннат дори от един друг форум заради тия глупости, дето ги пише. Защото е доста вероятно разни други вманиачени деца като му четат "режимите" да се докарат и те до такова състояние. Това неговото е вече болестно състояние :?

Сериозно? :shock: Благовесте, я си признавай! :2010:
Аз си мислих че са разни пубертетски изцепки!

blagovest 13th May 2007 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
На момчето не само всеки му се кара, аз подочух, че е баннат дори от един друг форум заради тия глупости, дето ги пише. Защото е доста вероятно разни други вманиачени деца като му четат "режимите" да се докарат и те до такова състояние. Това неговото е вече болестно състояние :?

Сериозно? :shock: Благовесте, я си признавай! :2010:
Аз си мислих че са разни пубертетски изцепки!

Глупости!Просто си броя въглехидратите щото ми трябват около 3 гр. въглехидрати на 1 кг. тегло !Та затова исках да знам за грамажа!

katie 13th May 2007 18:23

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Благовесте, я си признавай! :2010:

Аз имах предвид бана.
То не е лошо да си мериш храната, за някоя рецепта или нещо подобно, а не за твоите зверски диети!!! Aз си мислех че си тръгнал да се оправяш вече! Много време мина от "шампионските" :? ти снимки, мислих че си си взел поука от реакциите във форума!

blagovest 13th May 2007 18:25

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Цитирай:

Първоначално написано от katie
Благовесте, я си признавай! :2010:

Аз имах предвид бана.
То не е лошо да си мериш храната, за някоя рецепта или нещо подобно, а не за твоите зверски диети!!! Aз си мислех че си тръгнал да се оправяш вече! Много време мина от "шампионските" :? ти снимки, мислих че си си взел поука от реакциите във форума!

В момента съм се пооформил и се храня както трябва...с правилните неща...здравословно и има резултат!Скоро ще сложа снимки да видите. :wink:

apoklistika 13th May 2007 18:27

Koe по- точно е глупости :?:
Аз ако бях модератор, честно, досега и от тук да съм ти дала банана :roll:

blagovest 13th May 2007 18:35

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Koe по- точно е глупости :?:
Аз ако бях модератор, честно, досега и от тук да съм ти дала банана :roll:

Благодаря за отношението...има много по-тъпи въпроси затавани не от мен...но щом сте решили ,че аз заслужавам ОК!
Казвам глупости във връзка с това,че ме изкарвате болен!

katie 13th May 2007 18:45

Цитирай:

Първоначално написано от blagovest
Благодаря за отношението...има много по-тъпи въпроси затавани не от мен...но щом сте решили ,че аз заслужавам ОК!
Казвам глупости във връзка с това,че ме изкарвате болен!

Благовесте, не се сърди, не те познавам, и не твърдя нищо, само исках да кажа - ако наистина си болен, то си последния които ще го разбере и осъзнае. Чакам снимки. Дано да се лъжем!

blagovest 13th May 2007 18:47

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Цитирай:

Първоначално написано от blagovest
Благодаря за отношението...има много по-тъпи въпроси затавани не от мен...но щом сте решили ,че аз заслужавам ОК!
Казвам глупости във връзка с това,че ме изкарвате болен!

Благовесте, не се сърди, не те познавам, и не твърдя нищо, само исках да кажа - ако наистина си болен, то си последния които ще го разбере и осъзнае. Чакам снимки. Дано да се лъжем!

Щом майка ми каза,че има ефект и съм се оформил отгоре значи не се лъжа


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.