Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

Nezinka 15th May 2007 17:52

Цитирай:

Първоначално написано от katie
:Ама айде да не си говорим в тая тема за клекала, че ще им мине апетита на хората! :lol:

Значи точно тука му е мЕстото- давайте да доразвием темата, че да ми отмине перманентно тоз пусти му апетит.
Кейти, Яна е жена с положение и знания, затуй смятам,ч е титлата не и приляга:)

Yana 15th May 2007 17:57

мда тя и Незинка е от кръжока 'Мно'у акъл ни е на хубу'' затуй си я 'аресвами тука.

Ми кат ни можах да изпълня мичтата на бившият ми да стана порнУ актриса белким тогаз си затворя устата и 'сички рахатясат с'а ши ма траити тука::))

katie 15th May 2007 17:58

Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
Кейти, Яна е жена с положение и знания, затуй смятам,ч е титлата не и приляга:)

Ама аз не го отричам! И е много полезна даже! Пък съм и чела перипетиите, много и се възхищавам! Ама които си е шемет по душа... Или ти какво, искаш титлата само за себе си? :lol:

Nezinka 15th May 2007 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от Yana
мда тя и Незинка е от кръжока 'Мно'у акъл ни е на хубу''

Yankeee леее, ти кО искап да кажеш с туй ми ти становище- че съм си сбъркала цвета на косата ли?:)))))

Кейти...споделям я с достойни кандидати разбира се!

Yana 15th May 2007 18:16

ко ривеш море - ни ти ли рекуфф че с тая вапца на мислителницата си мязаш на Франческа Делера ма? :1241: нал ти са възхитифф на воля :girl_kiss2:

Има още една готина коса тука на Червенокоска и нейният ред fire е много впечатлителен.

krisi_pat 15th May 2007 19:19

Цитирай:

Първоначално написано от Yana
Криси линка които си дала е за гликемичният индекс а ти май говориш за калории като сравняваш сладоледа с плодовете, това са различни мерки и теглилки::))

10x за отговора..ме не нищо не сравнявам просто се учудих как пише че трябва да избереме храни с по-малък индекс..и не ми се връзва се 1 съветват да избереме сладолед пред ябълка

Nezinka 15th May 2007 20:30

Цитирай:

Първоначално написано от Yana
ко ривеш море - ни ти ли рекуфф че с тая вапца на мислителницата си мязаш на Франческа Делера ма? :1241: нал ти са възхитифф на воля :girl_kiss2:

Има още една готина коса тука на Червенокоска и нейният ред fire е много впечатлителен.

Yanooo,ни ривЪ,ама ми са сторИ, че нещу са изказаш срешу моичката ИнтИлИгентнуст, и са притисних, щото ни ШЪ да мЪ мислят за Тъпо...то поне ако съм Тъпо, викам да боядисам четината, че да съм в тон:)

Yana 15th May 2007 20:40

Ааааааааааааааа ни сни Ут тяфф ма как'Сийке::))

milqna 17th May 2007 17:50

Искам да питам може ли по време на диета да се яде диетично корни?

krisi_pat 17th May 2007 17:59

Цитирай:

Първоначално написано от milqna
Искам да питам може ли по време на диета да се яде диетично корни?

на кое корни викаш диетично?на зелено ли?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.