Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

pyceHka 18th May 2007 11:12

krisi_pat не разбра ли досега принципите какви са? идеята не е да питаш за всяка храна дали става или не... :roll:

cranberry 18th May 2007 13:03

Цитирай:

Аз правя от 3-4 месеца, в момента съм на 100 на серии от по 25 с тежести от около 10 кг.
това в 1 тренировка ли? 25 повторения с 10 кила :shock:
е, ти си дзвер 8)

Nezinka 18th May 2007 16:28

cranberry (вяраш ли ми че в момента ям кренбери:)), че съм дзвер...дзвер съм, ама не в този смисъл:)
права на едно аб абдуктор със тежести от 10 кг 4по25:)

krisi_pat 18th May 2007 16:30

Цитирай:

Първоначално написано от pyceHka
krisi_pat не разбра ли досега принципите какви са? идеята не е да питаш за всяка храна дали става или не... :roll:

оф ми не въобще не съм разбрала принципите...кое да гледам калориите,въглехидратите.. ли па глико..нз си къв индекс?сичките са различни и показват разл неща...някой път си мисля че ям нещо здравословно,а после се оказва, че въобще не е било от полезните храни..от подходящите де..като например картофите и ориза...абе бегай..сложнотии кви ли не

п.с. а и нали тва е точно такава тема :lol: кво пречи да питам

pyceHka 18th May 2007 16:43

ами виж сега, не е трудно да се досетиш, че руска салата (която съдържа МАЙОНЕЗА) не е от най-подходящите храни :roll: извинявай, обаче всички са единодушни за това :wink:

сладко, тестено, пържено и мазно са ТАБУ ако искаш да отслабваш, запомни го :)

krisi_pat 18th May 2007 17:16

Цитирай:

Първоначално написано от pyceHka
ами виж сега, не е трудно да се досетиш, че руска салата (която съдържа МАЙОНЕЗА) не е от най-подходящите храни :roll: извинявай, обаче всички са единодушни за това :wink:

сладко, тестено, пържено и мазно са ТАБУ ако искаш да отслабваш, запомни го :)

ми мерси...а шницела е пържен нали..ама някак си се едно за да ям здравословно цял живот трябна да не ям тия табутата...то е невъзможно, а и остават мн малко храни :?

pyceHka 18th May 2007 23:37

Цитирай:

Първоначално написано от krisi_pat
за да ям здравословно цял живот трябна да не ям тия табутата...

ами да, ако не беше трудно всички щяхме да нагъваме бургери и шоколад и да ходим фини и слаби :lol:

ако искаш да свалиш кг забрави за табутата. когато свалиш и си вече в процес на задържане, не е фатално от време на време да си похапнеш нещо по-вредно :wink: важното е да не е редовно 8)

успех в начинанието :P

apoklistika 20th May 2007 12:39

Янче, душо, преди малко най- накрая се сетих да си купя тая спленда и .... иде ми да се гръмна, кво е тва мойто не знам :girl_cry2: наблъсках четири лъжици в кафето и не ми е сладко :2005: взех си пудрата, както ме посъветва
Казвай ся кое е другото на дневен ред, дето да го пробвам, щото със сплендата няма да станем приятелки, то се е видяло
:girl_haha:

bimbi 20th May 2007 12:44

ква е тая спленда, нещо съм пропуснала

Yana 20th May 2007 12:58

Апо кви бяха тез твоите рецептори 4 лъжици и не го усети викаш? тя спленда-та е 1:2, двойно по сладка е от нормаланата захар.

Ма кат не ти действа бухай докът ти засладни, тя не се отразява на инсулиновiят отговор така че няма да предизвикаш трупане на мас::))

Другите са стевiя, и агаве нектар-а ама ти по дoбре го ползвай вместо мед нали беше алергична към меда, той има калории, 3 пъти по малко от меда все пак една лъжица е към 16кал така че не е Зеро.

I kat ne ti e sladko s pudrata zemi si togaz tabletkite, briah ti ma ozadAchi::))


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.