Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

blagovest 20th May 2007 13:03

Може ли някой да ми каже от къде мога да си купя спленда?

apoklistika 20th May 2007 13:17

Да ти кажа, даже не е 2 към 1, ами 10 към едно- 100 грама пише, че отговаря на 1 кг захар :shock:
Уффф, сложих си общо 6 лъжици :lachen: :lachen: :lachen: баси, станах за резил :2014:
Пробвах да ям и само спленда- определено ми се струва, че не е толкова сладка, колкото захарта :girl_haha:
Бимби, ей това си купих, наистина наподобява захарта на вкус, ама то и било направено от захар все пак, във всеки случай според моите изкривени представи е по- слабо от захарта :girl_haha:
Гледах ги аз и другите, ама реших, че само това ще взема.
Утре явно ще провам всичко наред :lol: мерси, Янче :2020:

bimbi 20th May 2007 13:31

аха, 10х :) аз уж тая Стевия ше си купувам и все забравям да потърся :roll: някой знае ли къде във Варна се продава?

apoklistika 20th May 2007 13:52

Обаче ей сега си забърках на Яна рецептата с кисело мляко и желатин, сложих си само малко ванилия и кокосови стърготини вътре ( и много спленда :girl_haha: ), че плодовете не ми се вписват в програмата.
Не знам дали ще го изчакам даже да се стегне, много е вкусничко
:2034:

Yana 20th May 2007 15:29

УХА, мно'о го млатя туй хем сладко, хем няма калории (почти без хитч), ма тури му някои настъргана кора от лимон, портокал , грапефрюит, lime lemon, хем ще ти едно плодово хем освежаващо хем без фруктоза.::))

Nezinka 20th May 2007 20:43

мале, Апо как не ти е сладко с 4 лъжици, аз толкоз слагам на цяла кофа с мляко:) нещо мноооооого сладинко си яла преди тух, за да не го усетиш :lol:

apoklistika 20th May 2007 21:11

Незински, позна :lol: :lol:
Преди това си бях напълнила устата с бонбонки Орбит :girl_haha:
В момента пия пак кафе- без кофеин :lol: само с две лъжици :lol:

Liana 21st May 2007 09:12

Цитирай:

Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:

Първоначално написано от pyceHka
ами виж сега, не е трудно да се досетиш, че руска салата (която съдържа МАЙОНЕЗА) не е от най-подходящите храни :roll: извинявай, обаче всички са единодушни за това :wink:

сладко, тестено, пържено и мазно са ТАБУ ако искаш да отслабваш, запомни го :)

ми мерси...а шницела е пържен нали..ама някак си се едно за да ям здравословно цял живот трябна да не ям тия табутата...то е невъзможно, а и остават мн малко храни :?

Е не е невъзможно, pyceHka ти е написала най-общите принципи и то докато поотслабнеш, а после по малко ще хапваш, с мярка. Не приемай всичко буквално, това не означава, че не можеш да ядеш плод, малко мед, тъмен шоколад, мазнините не се изключват, има ги в месото, ядките, студенопресованите масла, рибата. Виж тлъстото трябва да го забравиш, ама едва ли си фен на лоясала яхния. А за пърженото - спирай го, всичко което пържиш, можеш да го консумираш на пара, варено или печено, така че не ти се намалява асортиментът. И защо се объркваш, лесно ще ти е да преценяваш кое е полезно, като си избираш свежи храни, с малко добавки.

kaija 21st May 2007 14:50

имам silly "?"

някой знае ли три сантиметра на колко кила се равняват? нямам кантар и се меря със шивашки сантиметър и за две седмици отидоха по 3см от бедрата, но глупака Аз така и не се измери преди да почне цялата тая дандания с отслабването.

??????????

lqlqlqlq 22nd May 2007 20:07

Цитирай:

Първоначално написано от kaija
имам silly "?"

някой знае ли три сантиметра на колко кила се равняват? нямам кантар и се меря със шивашки сантиметър и за две седмици отидоха по 3см от бедрата, но глупака Аз така и не се измери преди да почне цялата тая дандания с отслабването.

??????????

ами то попринцип до колкото знам аз няма как да превърнеш от см в кила, но при мен съм забелязала ,че 1 см е приблизително 1-1.5 кг


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.