Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

Nezinka 19th March 2007 21:53

Цитирай:

Първоначално написано от alica
Алкохола се изключва от всяка диета... 8) , за съжаление :(

Аз алкохол никакъв не употребявам. Въпроса ми беше от леко друго естество...тъй като ше умра скоро на този аткинс, защото съм вегетарианка и съм свикнала да поглъщам огромни кол. плодове и зеленчуци из атова си тръся с нещо да разнообразявам. Тези барс, които са с всякакви вкусове (шоколад, фъстъчено масло) ми се виждат като добра алтернатива.
Alica, не се обиждай но търся компетентно мнение, и питам само защото Винъс сподели по-горе,че тези алкохолни захари не се усвояват от организма.

Venice_2 20th March 2007 00:10

:)

Nezinka 20th March 2007 01:07

Цитирай:

Първоначално написано от Venice_2
По принцип може тези протеин барс, особено ако не си в първата фаза на Аткинс, но ако питаш мене не се занимавай с тези химии. По-добре си добавяй повече зелена салата, гъби или краставичка.

Тъй де, ама на мен ми се искаше някакво разнообразие, кой знае какъв вкус на шоколадов картон имат, но ....се е нещо. Както и да е, аз си взех един, но съм в първата фаза и няма да го ям засега. Благодаря, Venice_2

Nezinka 20th March 2007 03:38

Ами да задам още един въпрос за Аткинсовите позволени храни: ето този сухар е от трици май правен, и един сухар има 3гр. въглехидрати, от които и 3-те са фибри...Дали мога да си правя "сандвичи" с него по време на първата фаза на Аткинс...аз вече хапнах 3-4 с масло и имат доста приличен вкус. Реших, че може тъй като в сайта на Аткинс има примерно меню за първата фаза и вкючват ето тези сухари, които са с 5гр нет карбз, по един към закуската.
Хех, тоз Аткинс ше ме довърши.

alica 20th March 2007 06:47

Ако нещо ще те довършва какъв е смисъла да го продължаваш???? Защо не си избереш някой режим, който да те устройва като вегетарианец? Помисли и за нервите си. :)

vivid 20th March 2007 13:18

Цитирай:

Първоначално написано от TedyK
Цитирай:

Първоначално написано от vivid
...от т.нар."бързи"или "бавни" калории?

сигурно имаш предвид въглехидрати.

Да, точно това имах предвид :2014:

Nezinka 20th March 2007 15:10

Цитирай:

Първоначално написано от alica
Ако нещо ще те довършва какъв е смисъла да го продължаваш???? Защо не си избереш някой режим, който да те устройва като вегетарианец? Помисли и за нервите си. :)

Ех...защото имам едни 6-7 кила качени след отказване на цигарките, които вече 3 месец не мога да помръдна. Ходя на фитнес 4-5 пъти на седмица, но не искам да се подлагам на драстична диета, защото вече ми е омръзнало, затова искам да пробвам нещо ново. Това е

Flexy 20th March 2007 15:44

Вие се тъпчете с мазнини, а пък после чакайте да свалите кила :P

alica 20th March 2007 16:07

Цитирай:

Първоначално написано от Flexy
Вие се тъпчете с мазнини, а пък после чакайте да свалите кила :P

Без тъпчене, само с мазнини става. Поне при мен. 8) Наядена и отслабваща - не съм се чувствала така добре от години.

cranberry 20th March 2007 16:32

alica, бравос!
и аз съм така!
за месец и половина яко мазнини на отрицателен калориен баланс :arrow: минус 4% мас


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.