Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

Nezinka 20th March 2007 16:39

Цитирай:

Първоначално написано от Flexy
Вие се тъпчете с мазнини, а пък после чакайте да свалите кила :P

Много ти разбира гагата на теб! Преди да се обадиш, може поне да си направиш труда и да прочетеш въобще за какво иде реч тука, а именно:хранителни режими и продукти, а не тъпкане!

ПП. на сичкото отгоре модератора реши комай, че тона ми не е уважителен и ми затри предишното мнение, смятам че е много по-неуважително да пускаш празни и безсмилени мнения/становища, извадени да не казвам от къде...

alica 20th March 2007 16:54

Цитирай:

Първоначално написано от cranberry
alica, бравос!
и аз съм така!
за месец и половина яко мазнини на отрицателен калориен баланс :arrow: минус 4% мас

Честно казано не броя калориите. Храня се колкото ми се яде. Малък проблем в началото с отказа от плодове, но за 2 седмици.... :) А и здраво спорт - 5 пъти седмично.

Flexy 20th March 2007 16:59

Цитирай:

Първоначално написано от alica
Ех...защото имам едни 6-7 кила качени след отказване на цигарките, които вече 3 месец не мога да помръдна. Ходя на фитнес 4-5 пъти на седмица, но не искам да се подлагам на драстична диета, защото вече ми е омръзнало, затова искам да пробвам нещо ново. Това е

Еми как ще ги свалиш тея 6-7 кила като ми се тъпчете с масло по цял ден :wink:

Nezinka 20th March 2007 17:07

Цитирай:

Първоначално написано от Flexy
Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
Ех...защото имам едни 6-7 кила качени след отказване на цигарките, които вече 3 месец не мога да помръдна. Ходя на фитнес 4-5 пъти на седмица, но не искам да се подлагам на драстична диета, защото вече ми е омръзнало, затова искам да пробвам нещо ново. Това е

Еми как ще ги свалиш тея 6-7 кила като ми се тъпчете с масло по цял ден :wink:

Ама моля ти се не ме карай да прибягвам до речник, който не приляга на една дама. Може би не си чувал за НВД или Аткинс - отдавам твоето абсолютно некомпетентно мнение на незнание. А тънък слой масло на сухар не е убил никой.
Поредния дразнител се появи във форума! Да ви е честит!

Flexy 20th March 2007 17:19

Да тънък слой масло не е убил никой, но определено ти убива НВД-то :) И не искам да дразня никой, а проста да ви помогна да разберете, че НВД не е равно на ВМазниннаД 8)

Nezinka 20th March 2007 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от Flexy
Да тънък слой масло не е убил никой, но определено ти убива НВД-то :) И не искам да дразня никой, а проста да ви помогна да разберете, че НВД не е равно на ВМазниннаД 8)

след като критикуваш следва и да си обосновеш критиката. На мен мазнините в НВД ми идват от сирене, което ми е по 150гр, на ден нейде и тънкия слой масло. Тъй като не употребявам месо, трябва да си ги набавям от другаде тези ми ти неща...затова ще ми е интересно да ми кажеш как 5гр масло ми убиват НВДто.

alica 20th March 2007 17:24

Да де, именно - ВМ-НВХ.

Flexy 20th March 2007 17:38

Кажи ми, какво и в каква последователност ядеш и ще ти кажа как ти убива НВД-то :wink:

Nezinka 20th March 2007 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от Flexy
Кажи ми, какво и в каква последователност ядеш и ще ти кажа как ти убива НВД-то :wink:

Ами ето например сутринта закусва два сухара (0 карбз и 16 калории) със тънкия слой масло и парче шашкавал и едно твърдо сварено яйце. За обяд имам зелена салата със пържола направена от псевдо пиле (2гр карбз и 100 калории) и около 70 гр. шашкавал. За вечеря салата и омлет от белтъци със спанак и 20-30 грама сирене.
Та слушам как си убих първата фаза на Аткинс?

neli4ka 20th March 2007 18:14

Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
парче шашкавал

Nezinka,не се шашкай толкова. :lachen:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.