Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Въпроси всякакви - за семки, бонбонки, калории и всичко (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3559)

Nezinka 20th March 2007 18:16

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Nezinka,не се шашкай толкова. :lachen:

Хихи, това мие любовното обръщение:)

Flexy 20th March 2007 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
Ами ето например сутринта закусва два сухара (0 карбз и 16 калории) със тънкия слой масло и парче шашкавал и едно твърдо сварено яйце. За обяд имам зелена салата със пържола направена от псевдо пиле (2гр карбз и 100 калории) и около 70 гр. шашкавал. За вечеря салата и омлет от белтъци със спанак и 20-30 грама сирене.
Та слушам как си убих първата фаза на Аткинс?

В тотален шок съм :shock: Това някаква диета за качване на килограми ли е :D
със тънкия слой масло и парче кашкавал(масло)
пържола направена от псевдо пиле - не искам да знам, от какво е направено това :lol:
и около 70 гр. кашкавал(масло)
Кой е тоя адския диетолог - Аткинс :roll:
Къде са ти въглехидратите :o

Nezinka 20th March 2007 18:39

Flexy много си зле честно. Аткинс е първоначалника на НВД-то и във първата фаза на Аткинс настройваш тялото си към НВД режим на хранене, затова въглхидратите са ограничени до минимум-20гр на ден и идват от зеленчуци предимно.
Ако сметнеш калориите идват към 1300...което даже е малко.

Flexy 20th March 2007 18:51

Добре нагласяй си се към НВД :D После като почнеш с въглехидратите и качиш някое и друго килце яла ми се обади да ти кажа как стоят нещата :lol:

Nezinka 20th March 2007 18:55

Цитирай:

Първоначално написано от Flexy
Добре нагласяй си се към НВД :D После като почнеш с въглехидратите и качиш някое и друго килце яла ми се обади да ти кажа как стоят нещата :lol:

Хаха, точно на теб ше се обадя, дето дори не знаеш кой е Аткинс...те за тва са 4 фази, за да може организма ти да се приспособи бавно и постепено. Както и да е. Енд ъф стори

Flexy 20th March 2007 19:23

Прегледах набързо диетата на Аткинс 8) Еми нищо ново под слънцето е тая диета :lol: Това си е чисто кетонна диета, която не е много полезна за организма, но ти си знаеш :wink: Да знаеш само, че има опасност да загубиш много вода, мускулна и органна тъкан вместо мазнина, така че успех :roll:

neli4ka 20th March 2007 19:27

Флекси
Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
Енд ъф стори


TedyK 20th March 2007 21:59

който е на Аткинс да го спира по моя препоръка. като човек който го е пшробвал, ако го спазваш стриктно към 20 ден направо не само нямаш енергия но и организма си я издърпва от мускулите.
въглехидратите в ограничени количества са необходими на организма, ако искате да не си разбиете черния дроб.

Nezinka 20th March 2007 22:06

Цитирай:

Първоначално написано от TedyK
който е на Аткинс да го спира по моя препоръка. като човек който го е пшробвал, ако го спазваш стриктно към 20 ден направо не само нямаш енергия но и организма си я издърпва от мускулите.
въглехидратите в ограничени количества са необходими на организма, ако искате да не си разбиете черния дроб.

ами аз все пак не нагъвам чак толкова много мазнини, не ям пържено и не мисля че черния ми дроб ще колабира толкова лесно, плюс това Аткинс го използвам като трамплин към едно умерено НВД:)

Абе аз за едни сухари питах, а гледай какво стана:)

aniK 21st March 2007 21:34

Чудя се защо да минаваш през първа фаза на Аткинс, ако възнамеряваш да се храниш по НВД? Тази фаза е нужна, когато ще спазваш Аткинс и се подготвяш за абсолютно протеиновата. Аз четох доста против Аткинс. Една нормална НВД е просто начин на хранене и нищо не ти липсва.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.