Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   против новото "оформление" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11886)

ангелче 22nd March 2011 10:08

против новото "оформление"
 
не ми харесва новия форум , бих го нарекла пълен хаос и нека всички, които са на моето мнение се подпишем тук и по някакъв начин да протестираме за стария или нов, но подобрен а не развален форум !!!
има си и плюсове, но на фона на минусите не значат нищо нека тези думи се вземат предвид от администраторите !!!!!!!!

liophy 22nd March 2011 10:26

Aз също не харесвам новият вариант, но моето мнение не е от значение в случая.

not_sweety 22nd March 2011 10:30

ъхъ. искаме си стария форум. този... е напълно неприветлив.
към кого трябва да се обърнем?

i_ani 22nd March 2011 10:34

То се видя , че всички единодушно си искаме форумът в стария му вид , но е повече от ясно , че това няма да стане:(
Редно беше поне админа да се включи и да ни обясни това -онова !
ИСКАМ ДА НИ ВЪРНАТ АВАТАРИТЕ !!!
Така всичко ми се слива :evil:

Гадно е , че има само по 10 мнения на страница...Преди бяха по 25 и диалога вървеше по-добре ! Сега като се включат двама и тя страницата свършила :o

apoklistika 22nd March 2011 10:40

Ти поне можеш да бъдеш връзката между потребителите и тези, които го направиха... ако и мнението на почти 100% от активно пишещите също е без значение, нямам думи...:evil: Все пак тоя форум потребителите го правят. За мен лично е мъчение да пиша тук в момента, дразни ме това, че дори и елементарни неща, като това да ми започва изречението с главна буква, не са оправени, за аватарите да не говорим, за това, че прочетени теми продължават да ми светят... ако ще правят нещо, да го правят като хората. Не съм кон с капаци, виждам потенциала и повечето възможности на новия форум, ама поне да го напрат както трябва. Не все дно някой сега се учи. Или да го спрат съвсем за няколко дни и да го оправят, или да не се опитват с разни иновации, щом не им е по силите. Ще издържим толкоз няколко ди без форум, ама тва оправяне в движение неизвестно колко време, е отвратително.... ако въобще смятат да го оправят.... или тва му е вече завършения вид....

i_ani 22nd March 2011 10:41

Цитирай:

Първоначално написано от liophy (Публикация 728843)
аз също не харесвам новият вариант, но моето мнение не е от значение в случая.

като опитни мишки сме тука :-?

на никой не му харесва тва положение , а на хората от които зависи ,изобщо не им пука :2009:

raptor 22nd March 2011 10:46

I Ani това с броя постове настраница се командва от опциите ..Можеш да си направиш така че да ти се отварят повече постове ,провери...

i_ani 22nd March 2011 10:50

рапи , това не го знаех...благодаря за инфото :-)

liophy 22nd March 2011 10:53

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika (Публикация 728848)
ти поне можеш да бъдеш връзката между потребителите и тези, които го направиха...

бъди сигурна, че съм предал всичко. както казах, аз изпитвам същите емоции като вас. аз искам не по-малко да се оправи всичко. като се почне от ужасния цвят, мине се през аватарите, ограничените лични съобщения и т.н.

но както казах, не зависи от мен.

emiko 22nd March 2011 11:01

Ако може да върнат стария вариант би било добре, ако не може, то да се постараят повече при този.
И най-вече - да махнат тоя розов цвят :girl_hysteric:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.