Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Емил Георгиев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6143)

gwendoline 9th June 2008 09:50

Цитирай:

Първоначално написано от bobeto83

ЕЕЕЕЕЕЕ миличка ти нали разбираш от майтап, аз затова се закачам с тебе, че ми харесва хуморът ти.
Иначе по твоята логика дет ще ни смреш да си те гледкаме май трябва не само сутиени да сложиш а и вместо прашки да обуваш каси панталонки, или пък на новото аватърче очилца слънчеви- такива кат на известните личнoти да си сложиш , че да се чудим какви очички ни гледат!!!
:2055: :2042: :2013:

Разбира се, че разбрах майтапа; просто най-близката ми приятелка, която ме вдъхнови да си сложа силикон, ми обясни, че й било неудобно да ми покаже снимки на гърдите си, щото можело да й намеря кусур и да си променя мнението за нея... :shock: :shock: Та затова си викам, че повече голи снимки - тц :!: :cool: А не че ти или някой друг ме е взел на мезе... :wink:
А що се отнася до "чуденето" - никога досега не съм ви оставяла да се "чудите"... :wink: Като прочетена книга съм за повечето :lachen: :girl_haha:

Бобето 9th June 2008 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
А що се отнася до "чуденето" - никога досега не съм ви оставяла да се "чудите"... :wink: Като прочетена книга съм за повечето :lachen: :girl_haha:


Ти си ми от дебелте книжки и още си те чета!
:reading:

sesil23 16th September 2008 05:06

Аз имам паспорт на имплантите,но си го поисках заедно с епикризата.Попитай следващият път като отидеш на консултация :wink:

krisi_pat 3rd August 2009 07:20

а какви са цените за кръгли импланти при е.георгиев?

Stunning 26th January 2011 18:17

виждам, че не е писано по темата отдавна. има ли някои със скорошни отзиви от мамо при дока?

gemma 27th January 2011 00:29

Stunning,аз бях на консултация в петък при него,т.е. 21.01.11Да поясня,че пиша за първи път тук,но съм изчела всички теми от Мамопластика и ги знам почти наизуст. :D
Та за Емил Георгиев съм изключително възмутена.Майка ми се беше оперирала пред няколко години при него и имах много добри впечатления.Но сега държанието му ми се стори цинично,подигравателно,нап раво арогантно. :evil: Давам ти пример:Когато го питах с каква упойка работи,той ме пита с ехидна усмивка аз какво работя и какво ми влиза в работата?Да не съм била анестизиолог?!!!
Когато го питах за кохезитета на имплантите ми каза,че това било негова работа да прецени!!!!Ако искаш още подробности мога да ти разкажа на лични.
Аз никога не бих се доверила на такъв хирург!
А най-смешното беше,че впонеделник ми се обадиха от клиниката да ме питат при тях ли ще се оперирам.... :lol:

Мариса 27th January 2011 06:18

Цитирай:

Първоначално написано от gemma
Stunning,аз бях на консултация в петък при него,т.е. 21.01.11Да поясня,че пиша за първи път тук,но съм изчела всички теми от Мамопластика и ги знам почти наизуст. :D
Та за Емил Георгиев съм изключително възмутена.Майка ми се беше оперирала пред няколко години при него и имах много добри впечатления.Но сега държанието му ми се стори цинично,подигравателно,нап раво арогантно. :evil: Давам ти пример:Когато го питах с каква упойка работи,той ме пита с ехидна усмивка аз какво работя и какво ми влиза в работата?Да не съм била анестизиолог?!!!
Когато го питах за кохезитета на имплантите ми каза,че това било негова работа да прецени!!!!Ако искаш още подробности мога да ти разкажа на лични.
Аз никога не бих се доверила на такъв хирург!
А най-смешното беше,че впонеделник ми се обадиха от клиниката да ме питат при тях ли ще се оперирам.... :lol:

Изобщо не ме учудва,тоя е .................много зле!

issa 18th February 2011 17:14

Аз пък съм много доволна от Емил Георгиев - и от отношението и от новите ми :naked:
Скоро стават на 2 месеца и съм нямала никакви проблеми :girl_dance:
Бих му се доверила и за други операции, ако някога се реша.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.