Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Най-добрият продукт с/у целулит с изглаждащ ефект? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1952)

frutty 5th July 2006 12:49

Най-добрият продукт с/у целулит с изглаждащ ефект?
 
Някакви идеи? Необходимо ми е нещо само със заглаждащ ефект, не искам да отслабвам :? Ще съм много благодарна ако споделите мнения за кремове, гелове, маски, ампули...

karine 5th July 2006 13:27

Аз вчера си купих антицелулитния на Регал, казаха ми, че е много добър, та почвам процедури вече :) Разгледай във форума има колкото искаш такива мнения :wink:

tsvety 5th July 2006 15:25

Аз почнах преди 4 дена със стягащия крем на Дав. Направи ми веднага много мекичка кожата, иначе за целулита - ще видим, казват, че трябват поне 2 месеца да се види резултат(Ама аз сега и отслабвам - свалила съм по 2 см от мерките, така, че дали е кремът или другото не знам :D )

frutty 5th July 2006 16:42

oх, ама на мен ми трябва по-бърз ефект :( Мисля си нещо от мед. козметика- Рок, Лиерак, Виши, Галеник, някакви идеи?

Цвета С 5th July 2006 17:04

да почти всички изброени съм ги пробвала ,била съм упорита и нямаше никакъв ефект.Почнах масажи +български термогел +масло антицелулитно на Икаров и вече почти нямам целулит.Най-ефективното нещо ,което съм пробвала е този термогел

eklektica 5th July 2006 21:06

добре де какво стана с антцелулития крем на Ниева някакви мнения

а аз честно казано не вярвам много на продуктите на РЕгал
Мнения ?

tsvety 5th July 2006 21:20

За мен Регал е супер, макар антицелулитен- ако има- не съм, пробвала. По добри са от Нивеа или Орифлейм.Това е въпрос на кожа- т.е предполагам, че на всеки различно се отразяват разните марки независимо от цената.

mim@ 5th July 2006 22:34

Цитирай:

Първоначално написано от Цвета С
да почти всички изброени съм ги пробвала ,била съм упорита и нямаше никакъв ефект.Почнах масажи +български термогел +масло антицелулитно на Икаров и вече почти нямам целулит.Най-ефективното нещо ,което съм пробвала е този термогел

Какъв е този термогел,къде може да се открие и колко струва?На какви масажи ходиш-нещо специално,при масажист или в домашни условия на собствено ръчен масаж :D
Колкото до антицецулитен гел с изглаждащ ефект-мисля.че всички са с изглаждащ ефект,въпроса е до каква степен ти заличават целулита!!!Аз в момента ползвам на Галеник- Елансил- вече около 40 дни-резултат има,макар и малък, като се има предвид,че не се занимавам с фитнес и нямам кой знае каква висока физическа активност! :) За съжаление не мога да си позволя да продължа да го ползвам,защото доколкото разбрах отново е на старата цена от 50лв.:(

mays 6th July 2006 07:08

т
 
братовчедка ми казва че е ползвала антицелулитен продукт и ефекта наистина е видимо добър след 2 месеца е супер вече, и започнала да хапва спокойно и е свършила самата опаковка и всичко и се въазвърнало с тройна сила и още по лош вид.Може би ефект има но бързо си отива , като го спреш.
А красная линия имат ли ефект?АЗ ползвам от дъжд на вятър но няма резултати май. АЗ от Диането малко ми се събира вода..

Цвета С 6th July 2006 19:29

Цитирай:

Първоначално написано от mim@
Цитирай:

Първоначално написано от Цвета С
да почти всички изброени съм ги пробвала ,била съм упорита и нямаше никакъв ефект.Почнах масажи +български термогел +масло антицелулитно на Икаров и вече почти нямам целулит.Най-ефективното нещо ,което съм пробвала е този термогел

Какъв е този термогел,къде може да се открие и колко струва?На какви масажи ходиш-нещо специално,при масажист или в домашни условия на собствено ръчен масаж :D
Колкото до антицецулитен гел с изглаждащ ефект-мисля.че всички са с изглаждащ ефект,въпроса е до каква степен ти заличават целулита!!!Аз в момента ползвам на Галеник- Елансил- вече около 40 дни-резултат има,макар и малък, като се има предвид,че не се занимавам с фитнес и нямам кой знае каква висока физическа активност! :) За съжаление не мога да си позволя да продължа да го ползвам,защото доколкото разбрах отново е на старата цена от 50лв.:(



термогелът струва към 8-9 лева и е на някаква пловдивска фирма ,опаковката му е бяла с дозаторче.Наистина при мен имаше огромен ефект,дори като спрях масажите за известно време ,продължих да се мажа и целулита продължи ад се маха .А иначе масаж идваше професионална масажистка в къщи.Беше много съвестна понякога се отплесваше и по 2-3 часа ме месажираше без да иска да ми вземе повече пари


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.