Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Молба до всички с тунинг на устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4906)

Beauty 13th September 2007 16:00

НГ пак извади високопарен извод... :roll:
Думите на Тонев отговарят на истината. :D
Човека е казал дори, че по 5 сс във ВСЯКА устна често е недостатъчно, а какво остава общо за двете...както е направил така уважавания тук НГ... :roll:

diastemma 13th September 2007 16:02

"Корифеят" в липофилинга Колман слага и по 20 мл в една устна, тъй като е наясно, колко ще остане накрая:) Не е до платежоспособност.

Beauty 13th September 2007 16:05

Това е истината! :wink:
Не разбирам защо НГ прави липофилинга по този начин, и на какво отгоре взема и нереално завишена сума пари... :roll:

apoklistika 13th September 2007 18:36

Добре де, какво количество долу горе от тези например 5 мл остава при първа процедура? На мен ми звучи доста внушителна цифра за устни и много се притеснявам евентуално да не би да се резорбира прекалено малко и да ми останат много големи устните :girl_haha:

Mena 13th September 2007 19:05

Апо, това не бива да те притеснява, ще се абсорбира много повече отколкото би желала :girl_haha:
По-притеснителното е че с тези кубици ще трябва да постоиш малко по-дълго време скрита, защото устните ти около седмица ще изглеждат страшно. :?

Beauty 13th September 2007 19:15

Никой не може да ти каже какво ще остане от тези 5 сс, само Господ знае!
Единственото, което е сигурно е, че ще е недостатъчно.
При всички случай , ако искаш наистина промяна на обема и формата на устните си това, което ще остане от 5 сс, ще се равнява на нищо.
Сега като се замисля, при двете си процедури липофилинг аз имам инжектирани 20 сс мастна тъкан общо в двете устни ( че май и повече :roll: ) и обема, който ми остана в никакъв случай не може да се нарече голям.
По-скоро устните ми станаха по-контурирани и по-пухкави.
Но големи...в никакъв случай..

ПП.Мена е права, че количеството на инжектираната мазнина в една процедура има отношение към големината на отока, но в крайна сметка отока ли е важен или крайния резултат? :wink:

Ava-ava 13th September 2007 19:21

А иначе липофилинга се прави под местна упойка, нали?Поне така ми каза Тонев..А явно ще ми се наложи след няколко месеца(след първия липофилинг) да си правя втори, това много болезнено ли е? :roll:

И мога ли да говоря с Тонев, да ми сложи по-голямо от 5сс количество в едната устна, за да остане и повече след това? Или да го оставя той да прецени? Какво ще ме посъветвате?

Иначе при Тонев, нормално цената за липофилинг е 650 лв до колкото помня..Това включва изтегянето(с местна упойка) на собствена мазнина и инжектирането и(не я центрофугира) в устните...

apoklistika 13th September 2007 19:22

:2009: Бюти, 20 кубика... ти ми разби представите :girl_haha:
Офф, и за тоз контур да питам, дайте ми пример за по- контурирани устни... Бюти, ти пускала ли си снимка на твоите устни, би ли ги показала?

Ava-ava 13th September 2007 19:25

Бюти, проблем ли е да ги видя и аз, ако трябва на Лс, моля :D

Beauty 13th September 2007 23:23

Показвала съм устните си на няколко момичета, но публично във форума не бих желала да си слагам снимките..
ЛС... :D
Апоклистика, 20 сс ти звучат много, но повярвай ми след резорбацията се оказа, че изобщо не са много!
Дори имаше моменти, в които си мислех и за трета, финална процедура, но се спирах..
Притеснявам се да я направя, защото знам, че човешкото око е ненаситно и свиква с това, което вижда! Признавам си, че погледа ми в случая върху устните ми като обем не е реалистичен, а твърдо не искам те да придобият неестетично изкуствен вид.
Моето мнение е, че специално в пластичната хирургия разума винаги трябва да е преди чувствата! :-)Убедих се в това..

Определено обаче и сега съм доволна от това, което имам като резултат! :D Особено с малко гланц... :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.