Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Молба до всички с тунинг на устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4906)

sb1 2nd September 2007 20:34

Молба до всички с тунинг на устните
 
Имам молба до всички,които са си правили някаква интервенция за уголемяване на устните.понеже и аз искам да направя нещо,но и идея си нямам на кое да се спра и кой лекар.И по този повод ако можете да ми пратите снимки и инфо при кой лекар сте били, каква е била процедурата доволни ли сте и т.н.
Предварително ви благодаря.
:girl_kiss2:

nikitta_pl 3rd September 2007 15:53

здравей !
 
Аз имах известно време силикон в горната устна. слага ми го доктор Бояджиев,уж много малко беше,но сякаш с времето ми набъбваха устните.Може и да съм си внушавала,но ми се струваше че с времето се увеличи. Преди няма и месец оперативно друг доктор ми го извади. Беше доста гадно, за разлика от слагането.Доктора не беше виновен,явно не бях преценила как ще изглеждам. Просто не можах да се възприема.А ако искаш съвет, то моя е - липофилинг и нищо друго.Ако имаш други въпроси питай :P

diastemma 4th September 2007 12:11

С времето тъканите около силиконовите капки леко разрастват, така че не си си внушавала.

Ava-ava 4th September 2007 12:28

За този липофилинг тук чета само хубави работи, но и при двамата хирурзи, при които бях, ми казаха, че не го правят, било временна работа и не можело да се предвиди колко ще се резорбира и каква част ще остане, затова било рисково и не го препоръчваха...

В крайна сметка временен ли е липофилинга и ако не е, защо докторите не го харесват и не го правят?

junglegirl 4th September 2007 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
и ако не е, защо докторите не го харесват и не го правят?

Защо да не го харесват?!Това са бързо изкарани пари. :)

fea 4th September 2007 17:43

При липофилинг ако се получи ефекта на прекалено големи устни по какъв начин се отстранява мастната тъкан, пак ли със спринцовка?
Всмисъл, може да се сгреши дозата със силикон, а с липофилинга как е в случай, че се резорбира по-малко количество.

diastemma 4th September 2007 18:44

Ами с липофилинг никога не е прекалено много накрая:)

fea 5th September 2007 17:07

Благодарности, Ди :D ! Ефект все пак е нужно да има, хахах.

Monique 8th September 2007 17:35

здрасти,
аз съм с липофилинг на устните на 3 дни. Засега не са ми спаднали изобщо!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170925
парола 6666

sb1 9th September 2007 08:23

Благодаря за снимката. Писала сам ти на лични.Страхотни са.

fea 9th September 2007 16:03

Моник, ти какъв ефект търсиш, колко кубика ти сложиха, при кого, каква цена, кога трябва да се очаква окончателния ефект?
Имаш ли болки, възпрепядствана ли си да се храниш и разкажи малко за цялата процедура, с каква упойка ти я правиха и т.н.

Ava-ava 9th September 2007 18:22

С каква трайност е липофилинга? АКо да речем са нужни две процедури, за да се постигне най-добър резултат, той колко време след това остава такъв?

Моник не я ли беше правил Н. Георгиев? Аз питах и каква е цената при енго за тази процедура, в една друга тема май(а може и в тази, обърках се вече), но май никой не каза точна цена...

Enerdji 9th September 2007 18:38

Аз казах, но в друга тема. 700 евро без значение на какво прави липофилинга ( устни, скули, брадичка, или всичко заедно) . Преди 2-3 дена бях на консултаця за цици и питах за 100 неща.

Ava-ava 9th September 2007 20:25

Хаха и аз така. КАто ходя на консултация за носа си, питам и за всичко останало..Кой знае кога ще ми шукне да си ремонтирам нещо :cool:

Но не разбрах с каква трайност е липофилинга все пак? Значи ако са нужни две процедури, това прави 1400Е общо..Което не са никак малко пари, за нещо нетрайно(ако ефекта на липофилинга е с някаква давност...)

Monique 9th September 2007 22:07

Аз си правих няколко неща,така 4е не знам реална цена...
слоих нова снимка ,на която се визда горе долу как изглездат устните ми.Надявам се да спаднат малко, доста са огромни,дазе пове4е отколкото изглезда на снимката! Незнам за кубици...мисля 4е 1 мл в всяка устна. ПРи НИколаи Георгиев..Нямам болки, незнам за окон4ателния резултат,под пълна упоика :roll:

fea 10th September 2007 10:27

Здравей, Моник. :D
Благодаря, че отговори на въпросите, бих те помолила за още нещо- информирай ни периодично как върви резорбирането на устните ти, за да можем да преценим кога да се очаква окончателен резултат.
В този вид аз лично не одобрявам големината им. Искрено се надявам да спаднат поне на половина, за да придобият естествен вид.
Ако нямаш време и желание да ги снимаш, само ни информирай, че хората с липофилинг тук са малко, а мен лично ме интересува колко време ще ми се наложи да ходя с отоци и огромни устни. :shock:

baby_doll 10th September 2007 10:38

И аз съм с липофилинг, пак при Николай Георгиев го правих. За съжаление обаче устните ми доста бързо започнаха да спадат, ще видим какво ще остане в крайна сметка

Stefiela 10th September 2007 11:30

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
здрасти,
аз съм с липофилинг на устните на 3 дни. Засега не са ми спаднали изобщо!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170925
парола 6666

Страхотни са ти устничките и много ти ходят .
Да им се радваш много :D

Babri 10th September 2007 13:03

Ама че пухкави устни :D Чудни са :D

cary 10th September 2007 13:37

Моник,страхотни устни :!:

sb1 10th September 2007 15:17

Страхотни са.Просто нямам думи и аз искам точно такива..Много ти отиват.
:girl_kiss2: :1203:

fea 10th September 2007 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от baby_doll
И аз съм с липофилинг, пак при Николай Георгиев го правих. За съжаление обаче устните ми доста бързо започнаха да спадат, ще видим какво ще остане в крайна сметка

Baby- doll, кога ти е правен липофилинга и колко кубика мастна тъкан сложиха?

Beauty 12th September 2007 16:27

Добра форма, Моник!
Не се притеснявай за сегашната им големина, защото тя е заради отока. В никакъв случай това не е реалния обем на устните.
Резорбирането на мазнините е с непредсказуем финал..

700 евро за една процедура липофилинг? :shock:
Тия лекари не спряха с безумията си... :1246:

diastemma 12th September 2007 18:27

Цитирай:

Първоначално написано от Beauty
700 евро за една процедура липофилинг? :shock:

Евала на доктора, нали вече го казах:)

Beauty 13th September 2007 00:22

Първенството обаче го води Стоянов- 2500 лв за процедура липофилинг... :1246:
Със здраве да си ги харчат...

vilimart 13th September 2007 12:46

Monique
 
Monique- би ли дала подробности за самата операция , колко време продължи, след нея спазва ли се някакъв режим, сподели всичко , което смяташ за необходимо......Хубави са ти устните, разбира се големината е според желанието на всеки , но колко време ще е се запази резултата.

baby_doll 13th September 2007 14:18

Цитирай:

Първоначално написано от fea
Цитирай:

Първоначално написано от baby_doll
И аз съм с липофилинг, пак при Николай Георгиев го правих. За съжаление обаче устните ми доста бързо започнаха да спадат, ще видим какво ще остане в крайна сметка

Baby- doll, кога ти е правен липофилинга и колко кубика мастна тъкан сложиха?

Здравей,

липофининга го правих на 27 август, 3 мл. в горната устна и 2 в долната. Особено горната доста ми спадна, а и имам все още 2 като топчета, които започвам да се съмнявам,че ще се разсеят, както ми казаха. Принципно бях наясно, че най-вероятно ще се наложи и втори път да го правя, но се надявах от първия да остане малко повечко :?

Beauty 13th September 2007 14:40

Цитирай:

Първоначално написано от baby_doll
3 мл. в горната устна и 2 в долната. Особено горната доста ми спадна, а и имам все още 2 като топчета, които започвам да се съмнявам,че ще се разсеят, както ми казаха.

Без да налагам мнението си, а чисто от опит споделям, че 5 мл мазнина са твърде малко за постигане на какъвто и да е резултат, НГ би трябвало да го е забелязал отдавна... :roll:
Грануломчетата ще претърпят промени, но и ти трябва да спомогнеш за това- масажиране на местата с топчетата с пръст намазан с вазелин, не много силно, но често.

baby_doll 13th September 2007 14:50

Аз не бях много наясно тогава, той дори предложи 2 на 2, явно за да не ставам много подута, но аз настоях за 1 мл. повече в горната, защото тя ми е съвсем тъничка.

Ava-ava 13th September 2007 15:30

На мен НГ ми каза, че понеже българинът не бил много платежоспособен, се инжектирала повече мазнина, за да може да се получат нещата с една процедура..Тонев ми каза, че въпреки 5-те кубила мазнина във всяка устна, може да се наложи втора, че и трета процедура..Нещо, което е по-реално, си мисля аз...

Beauty 13th September 2007 16:00

НГ пак извади високопарен извод... :roll:
Думите на Тонев отговарят на истината. :D
Човека е казал дори, че по 5 сс във ВСЯКА устна често е недостатъчно, а какво остава общо за двете...както е направил така уважавания тук НГ... :roll:

diastemma 13th September 2007 16:02

"Корифеят" в липофилинга Колман слага и по 20 мл в една устна, тъй като е наясно, колко ще остане накрая:) Не е до платежоспособност.

Beauty 13th September 2007 16:05

Това е истината! :wink:
Не разбирам защо НГ прави липофилинга по този начин, и на какво отгоре взема и нереално завишена сума пари... :roll:

apoklistika 13th September 2007 18:36

Добре де, какво количество долу горе от тези например 5 мл остава при първа процедура? На мен ми звучи доста внушителна цифра за устни и много се притеснявам евентуално да не би да се резорбира прекалено малко и да ми останат много големи устните :girl_haha:

Mena 13th September 2007 19:05

Апо, това не бива да те притеснява, ще се абсорбира много повече отколкото би желала :girl_haha:
По-притеснителното е че с тези кубици ще трябва да постоиш малко по-дълго време скрита, защото устните ти около седмица ще изглеждат страшно. :?

Beauty 13th September 2007 19:15

Никой не може да ти каже какво ще остане от тези 5 сс, само Господ знае!
Единственото, което е сигурно е, че ще е недостатъчно.
При всички случай , ако искаш наистина промяна на обема и формата на устните си това, което ще остане от 5 сс, ще се равнява на нищо.
Сега като се замисля, при двете си процедури липофилинг аз имам инжектирани 20 сс мастна тъкан общо в двете устни ( че май и повече :roll: ) и обема, който ми остана в никакъв случай не може да се нарече голям.
По-скоро устните ми станаха по-контурирани и по-пухкави.
Но големи...в никакъв случай..

ПП.Мена е права, че количеството на инжектираната мазнина в една процедура има отношение към големината на отока, но в крайна сметка отока ли е важен или крайния резултат? :wink:

Ava-ava 13th September 2007 19:21

А иначе липофилинга се прави под местна упойка, нали?Поне така ми каза Тонев..А явно ще ми се наложи след няколко месеца(след първия липофилинг) да си правя втори, това много болезнено ли е? :roll:

И мога ли да говоря с Тонев, да ми сложи по-голямо от 5сс количество в едната устна, за да остане и повече след това? Или да го оставя той да прецени? Какво ще ме посъветвате?

Иначе при Тонев, нормално цената за липофилинг е 650 лв до колкото помня..Това включва изтегянето(с местна упойка) на собствена мазнина и инжектирането и(не я центрофугира) в устните...

apoklistika 13th September 2007 19:22

:2009: Бюти, 20 кубика... ти ми разби представите :girl_haha:
Офф, и за тоз контур да питам, дайте ми пример за по- контурирани устни... Бюти, ти пускала ли си снимка на твоите устни, би ли ги показала?

Ava-ava 13th September 2007 19:25

Бюти, проблем ли е да ги видя и аз, ако трябва на Лс, моля :D

Beauty 13th September 2007 23:23

Показвала съм устните си на няколко момичета, но публично във форума не бих желала да си слагам снимките..
ЛС... :D
Апоклистика, 20 сс ти звучат много, но повярвай ми след резорбацията се оказа, че изобщо не са много!
Дори имаше моменти, в които си мислех и за трета, финална процедура, но се спирах..
Притеснявам се да я направя, защото знам, че човешкото око е ненаситно и свиква с това, което вижда! Признавам си, че погледа ми в случая върху устните ми като обем не е реалистичен, а твърдо не искам те да придобият неестетично изкуствен вид.
Моето мнение е, че специално в пластичната хирургия разума винаги трябва да е преди чувствата! :-)Убедих се в това..

Определено обаче и сега съм доволна от това, което имам като резултат! :D Особено с малко гланц... :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.