Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Подробно за коремната мускулатура (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=183)

IrOn_MaN 5th June 2010 17:45

За да има добар и бърз ефект трябва редовно дасе напрягад, например с бягане, плуване и спортни танци коремни преси и повдигане на краката от вис, спомагад също много но трябва също добър хранителен режим препоръчвам след 21:00ч дане ядете ако е възможно, или по леки и не толкова мазни храни, човек винаги когато качва килограми първо се натрупват мазнините около стомашната област при родилите жени е по трудно да направят желаното коремче което да е прибрано а не да прилича на тесто там е нужно голямо постоянство и усилени тренировки но нетрябва да не се бърза веднага след катоса родили да почват с коремни преси или вопще други тренировки натоварващи кръста защото докато са били бремени грабначния стълп и кръста са били много нтоварени. Когато тренирате незабравяите дасте добре ублечени и след сяка серия по 1 глъдка менерална вода нетрябва даси давате много зор зщото веднаш като направите нпример някъкав рекорд или да натоварите плочките прекалено много и на ругия ден невисе тренира правете серики и всеки следваж ден слагаите с по 1,2 одгоре. Кръста винаги се натоварва препорачвам да почнете от няколко коремни преси например 4,5 и да качвате с по 1,2 секи ден кръста заяква дури от коремните преси но нее хубаво пак повтарям даси давате много зор. Дано съм помогнал извинявамсе за правописните греш и това отляво на Pick-a e моето коремче ако имате вапроси заповядаите :cool:

emiko 5th June 2010 20:53

:dizzy:

Сахара 19th July 2010 11:06

Коремните преси са най-голямото мъчение на света, обаче май са задължиотелни :)

mar4ee 21st July 2010 18:02

Здравейте, не съм сигурна, че се включвам в правилната тема, но тъй като от скоро знам, че ще ставам майка, започнах да се притеснявам за тлъстинките в коремната област :lol: имам един важен въпрос, ако досега съм си правила редовно пресите, имате ли идея дали бременността ще попречи да си ги продължа? Много ще съм благодарна ако някой ми каже нещо по въпроса :)

Solver 22nd July 2010 00:21

Каквото и да си говорим, горния пост да не се чете, дано някой не го вземе за съвет.

root 22nd July 2010 10:16

Цитирай:

Първоначално написано от mar4ee
Здравейте, не съм сигурна, че се включвам в правилната тема, но тъй като от скоро знам, че ще ставам майка, започнах да се притеснявам за тлъстинките в коремната област :lol: имам един важен въпрос, ако досега съм си правила редовно пресите, имате ли идея дали бременността ще попречи да си ги продължа? Много ще съм благодарна ако някой ми каже нещо по въпроса :)

По време на бременност, коремни преси са противопоказни! Нормално да се поразтегнат и да се поотпуснат, но после ще си ги оправяш.

mar4ee 23rd July 2010 08:45

Мерси за отговора mindbender, и аз така съм чувала, но си мислех че са бабини деветини, както и повечето забрани по време на бременност, ужасявам се от мислата да не мога да си правя нещата, които обичам, а пресите определно се нареждат сред тах :D Нищо, ластичните колани са насреща :lol:

root 23rd July 2010 10:06

Гледай да не са много стягащи. А изчистването на мазнините и стягането ще го мислиш след раждането.

mar4ee 23rd July 2010 12:24

Да да, знам че не трябва да се прекалява, просто се страхувам, че след раждането метаболизма е друг, но то такова тичане пада по детето / живот и здраве разбира се/, че те мазнинките май сами се свалят :lol: :lol: :lol:

Nadito 3rd September 2010 04:09

Re: Подробно за коремната мускулатура
 
Аз сам на 15години но имам корем.Преди една година бях 45 а тая година сам 55.3.преди 1 месец бях 59кг.За този един месец пражиь коремни преси,карах колело и др.Но пробрема е 4е ям много паржено,слън4оглет пия газирани напитки и като доиде зимата,запо4жам да ям свинско и други мазни храни и пак си жра6там корема.А през зимата много не ми се спортува.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.