Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Филърът Teosyal (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6077)

terina 13th March 2008 19:52

Филърът Teosyal
 
Здравейте, мацки. Отдавна ви чета, но рядко сядам да пиша. От няколко месеца имам в устните си една ампула surgiderm 24, от която не е останало почти нищо. Та въпросът ми е: някоя от вас слагала ли си е този филър `teosial`(не съм сигурна дали се пише така) и знаете ли какво точно представлява? До колкото разбрах, било някаква подобрена хиалуронова киселина, ама не съм сигурна. Моля mena и diastemma ако знаят нещо по въпроса, да пишат, защото съм решила да си пълня пак устните. Мерси.

Mena 13th March 2008 20:47

Teosyal е швейцарски дермален филър хиалуронова киселина от неживотински произход.
На пазара е от някoлко години, появява се през 2003г. и странното е, че до ден днешен няма никакви публикувани данни за клинични изследвания проведени с него. :(
Недостатъкът му е, че в него няма гел частички, които осъществяват същинския лифтинг-повдигащ ефект.
Все пак това е хиалуронова киселина, и това е най-голямото му предимство, защото е естествен за организма ни и не предизвиква странични, нежелани, отрицателни реакции.
В него няма и допълнителни изкуствени добавки, които да предизвикат алергии или неестетични и неравни фиброзни образувания в местата на инжектиране.

KEIS 13th March 2008 21:11

terina имаше ли ефект при теб от една ампула аз имам инжектирани две ампули outline и ефект почти няма само леко е по изразен контура и ако не ти кажа няма и да забележиш? :roll:

terina 14th March 2008 11:45

KEIS, при мен се получи доста добър ефект, много естествени, леко пухкави, точното както исках да са, аз не съм привърженик на големите джуки, така че това, което стана, ми хареса доста. Дори и сега, когато вече поспаднаха, пак седят добре.
Mena, по твое лично мнение, кое е по доброто от двете, защото много се чудя дали да не пробвам този teosyal. Аз искам да си правя и назолабиалните бръчки, затова незнам дали е удачен точно този материал :roll:

KEIS 14th March 2008 19:13

хмм сега това което чета ме навява на мисълта ,че мен май не са ме направили както трябва аз ефект нямам почти никакъв а имам сложени 2ампули и то при положение ,че аз не сам без никаква горна устна :roll: би трябвало с двете ампули да имам доста пухкава горна устна :girl_cry2:

terina 14th March 2008 21:28

KEIS, ти къде си правила устните? Извинявай, може да си казала някаде, ама не съм видяла.

KEIS 14th March 2008 23:25

Прави ми ги доц .Трайков "Синумед" но едва ли го знаеш той не е от известните тук .. :roll:

terina 14th March 2008 23:30

Днес си записах час за понеделник. Ще си слагам една ампула в назолабиалните бръчки и половинка в горната устна. После щи пиша да кажа какъв е резултата.

sibi 14th March 2008 23:56

Цитирай:

Първоначално написано от terina
Днес си записах час за понеделник. Ще си слагам една ампула в назолабиалните бръчки и половинка в горната устна. После щи пиша да кажа какъв е резултата.

И мен много ме вълнува това с назолабиалните бръчки. Ще чакам с нетърптение да споделиш дали си доволна. Дано да бъдеш :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.