Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали при пластични операции (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1097)

sladkatony 3rd May 2006 07:56

....

milena127 3rd May 2006 08:00

Всичко ще е наред! Няма начин да е друго при условие, че толкова хора тук ти стискат палци!!:)
И да пишеш после!

bel 3rd May 2006 08:14

Стискам ти палци, Малвина!

Hirurg 3rd May 2006 08:27

Truth, най-вероятно ти си пациентката, която обиколи всички пластични хирурзи за да говори срещу д-р Ефремов. Уместно беше да споменеш, че проблемите ти са свързани с поставяне на хидрогел в гърдите от друг лекар, а колегата положи много грижи да те избави от този ужасен проблем- засегнатите от поставяне на хидрогел знаят какво означава това. Има пациентки с ампутирани гърди, а дори има и смъртни случаи. Доколкото знам, те е водил и при доц. Евстатиев, така че не мярвам да е бил небрежен, а за "слаб хирург"- със сигурност не е.

sladkatony 3rd May 2006 08:34

...

MaDaLeNa 3rd May 2006 08:40

Цитирай:

Първоначално написано от Malvina
Момичета след малко отивам на преглед за онова пусто топче дето ми излезе на гърдата---та да видим ще имам ли силикон или не :? Стискайте палци,че такъв страх ме гони от това, което мога да чуя, че просто не е истина

УСПЕХ, МИЛИЧКА!

Marc 3rd May 2006 08:52

Truth, май истината лъсва? Вие нещо там с д-р Ефремов, да не сте имали по-лични контакти :lol: :lol:

Hirurg 3rd May 2006 09:08

Действащ пластичен хирург съм. Ние си обменяме информация, точно както и вие го правите. При вас актуалната тема е за некадърните лекари, при нас - за некоректните пациенти. Разбирате, че и в двата случая - и ликари и пациенти, се стремим да избягваме лошите хора чрез предварителна информация. Толкоз за т.нар. truth. Иначе всички ние имаме грещки и усложнения, аз съм лекувал хора на всички лекари, които споменавате във форума, вероятно те мои. Това истината за пластичната хирургия- тя не е точна наука, има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.
поздрави и успех на всички

sladkatony 3rd May 2006 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от Hirurg
Действащ пластичен хирург съм. Ние си обменяме информация, точно както и вие го правите. При вас актуалната тема е за некадърните лекари, при нас - за некоректните пациенти. Разбирате, че и в двата случая - и ликари и пациенти, се стремим да избягваме лошите хора чрез предварителна информация. Толкоз за т.нар. truth. Иначе всички ние имаме грещки и усложнения, аз съм лекувал хора на всички лекари, които споменавате във форума, вероятно те мои. Това истината за пластичната хирургия- тя не е точна наука, има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.
поздрави и успех на всички

:) Какво ще рече при нас - за некоректните пациенти ?
Какво означава всъщност некоректен пациент, та нали всички си заплащат за услугата ? :roll:

Truth 3rd May 2006 09:14

Ами, виждам, че недоволните пациентки са изглежда са доста, щом като стават обърквания... :D :D :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.