Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 16th July 2013 17:59

Явно с Кларисина сме си писали по едно и също време но наистина няма проблем особено за мен ако някой ми каже че носа ми например след ринопластика е станал по грозен или ми посочи някакви кусури и ако има основание в този момент бих се ядосала единствено на доктора Но ако аз пък съм доволна и си го харесвам хич няма да се повлияя

keery 16th July 2013 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790518)
Ще отговоря набързо започвайки някак от средно странично :)
Перфекционист съм в делата си ! За носа не съм търсила, защото за 1мм наляво или надясно не бих рискувала да се обезобразя, да доста суетна съм, но не съм самоубиец (харесвам го и изглежда много по-хубав от тези на всепризнати красавици-това без грам самохвалство и пр. - само за сравнение и яснота)!

Нещо пак четете, като чели седите на таралежи! Никого няма намерение да ОБИЖДАМ и никога не съм го правила!!!

Нелс, сега нямам време, но в доста теми препоръчваш да се търси вариант навън, а човек трябва да е тъпанар, за да не заключи, че намекваш и за Турция, предвид, че си доволна за себе си!

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др.. ( и не мисля въобще да ти отговарям на тия пълни с жлъч и негативизъм творения)


Ето това е и моето мнение "Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва"
Къде видЕхте, че искам да вменявам комплекси и обиди просто на идея нЕмам?!
НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!
(с гл.букви не крещя-подчертавам)

"НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!" . А Кларисина аз като казах че некадърника Джамбазов ме обезобрази , което трудно се оправя след това и въобще случая е несравним с този при Авшар, не ми се стори толкова непримирима ?

rimi 16th July 2013 18:14

Но за пре ....баването е така. Аз пак се чувствам прецакана. Но оставам на мнение че това което правят в Турция като ринопластики е на голямо ниво, за мен те са много добри. Просто хората правят такива първични ринопластики че не ти се налага после да правиш няколко ревизии след това. На Авшар всички първични ринопластики които съм виждала са просто перфектни но явно с ревизиите човека не е много на ти.От четирите ми ходения в Истанбул ми направи впечатление огромните носове които имат и мъже и жени това е най правената операция в Турция но просто там човек се отървава от големия си нос само с една единствена операция и не му се налага да се оперира 100 пъти

rimi 16th July 2013 18:21

Кери привет прав си при мен проблема не е сериозен просто малък недостатък който дразни основно мен иначе носа ми е доста оправен след обезобразяването на Енчев Но и аз съм малко луда очакванията ми са за перфектния нос не мога да се примиря дори и с тези дребни недостатъци Кери как направи връзката с Илхан чрез имейл или с тел обаждане

Нелка 16th July 2013 18:22

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790518)

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др..

Ето това се искаше - заговприхме с имена. ;)

Pufpaf 16th July 2013 18:30

Във всички постове, които съм чел на klarisina в тази тема още от преди съм забелязал тази нейна предубеденост и веднага ви показвам защо мисля така:

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790518)
Имам огромни резерви за възможностите на турските "специалисти" въпреки преекспонирането им тук и не я съветвам да ходи при други турски лекари! От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми !

Кое е това, което си видяла, кое кое кое, аз искам да знам, мен темата ме вълнува ?

Цитирай:

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!
Добре имаш си право на мнение, хубаво обаче да кажеш, кой други държава, кажи конкретен специалист, дай да видим правени носове преди и след от този специалист ?
Не го приемай за заяждане само, разбирам че всеки си има право на мнение, но в твоето просто се вижда тази предубеденост, която имаш към турските специалисти и за това си има явно причина.

Просто обосновките са ти много слаби, защото така всеки може да си говори - не ми харесва това, което видях и за това така мисля.

Нелка 16th July 2013 18:35

Още повече, че в момента сравняваме първични в България с ревизии в Турция... Разбирате ли колко е абсурдно сравнението?

Кларисина, не ме познаваш, не си ме виждала на живо - преди и сега, за това смяташ ревизията ми за несполучлива. За мен е сполучлива. Уважавам мнението ти и го приемам!

want 16th July 2013 18:52

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790455)
За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!

Mнението ти е направо смешно , но нямам намерение да те убеждавам в каквото и да е.
Само ще ти спомена че в Англия и Турция правят операции, за които в Бг дори не си и помислят ;) така че не става въпрос за леглова база а за възможности.
Моли се в близките 100 години да стигнем поне на половина турците по отношение на медицина.
На времето като ме обезобразиха в БГ, обиколих всички пластични хирурзи, но никой не се нае да ми оправи носа...

Pufpaf 16th July 2013 18:54

Аз пък искам да кажа, нещо друго, което може би е най важното в случая ! klarisina казва, че не е доволна от това, което е видяла, като резултат, а пък тези хора, които са се оперирали, греят от щастие и са доволни, това как трябва да го разбирам аз, че те не са перфекционисти ли, защото въобще не мисля, че е така ?

Аз бих я разбрал донякъде, но тя много добре знае какви са им били носовете на тези момичета с ревизиите, носове направени на дроб сърма и сега те са щастливи и доволни дори и да има минимални косури, което за нос кълцан 3 пъти преди това е повече от нормално.

Само при rimi не ми хареса тоя доктор най вече като отношение, но един доктор и един случай не променят факта, че там има не само много добри специалисти на носове, ами и въобще, като медицина са световно ниво.

want 16th July 2013 19:06

В никакъв случай не оправдавам доктора, но само заради един доктор да кажеш, че всички не струват си е направо глупост ;)
Кларисина явно не взема под внимание именно това, че ние сме с ревизии и то доста сложни и определено резултата никога не може да е идеален. Аз като знам какво чудовище бях, съм повече от щастлива с новия си нос, макар да имам дребни несъвършенства.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.