Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 7th March 2015 21:13

Много благодаря! :) Мемориал се намира в азиатската част, да. Операцията ми струваше 14000 лири. Мога да ви изпратя снимки на лично, ако искате. И за въпросите няма проблем. Дори е по-добре тук да пишем, за да сме полезни на всички. :)
Йоанче, много ти благодаря още веднъж! Невероятно красива си, направо нямам думи! :)

impossible is 0 8th March 2015 12:20

Наистина е най-добре да пишем в тук!Липсва движение в темата и май повечето пишат на лични,не знам защо.Благодарение на хората,които пишеха тук,аз избрах доктор при който да направя операцията,така че нека сме взаимно полезни!
Шоколад,много ще съм благодарна на снимки!

Chocolate9 8th March 2015 12:39

Напиши ми имейла си и ще ти пратя снимки. :)

rimi 9th March 2015 16:41

Най-накрая успях да намеря имейла на Авшар аз комуникирах с доктора на този мейл за тези които се интересуват bilgi@avsarestetik.com дано все още да е актуален и да не е сменен нещо.

dream_angel 9th March 2015 17:29

Здравей, Рими! Аз си пиша с асистентката на доктора, която се казва CEM на този и-мейл: dr@yakupavshar.com. Тя ми отговаря бързо и е много отзивчива.

impossible is 0 9th March 2015 20:32

dream_ange,и аз на този мейл смятам да пращам писмото.Ти на английски ли комуникираш с него?Ако е за ринопластика,каква цена ти даде ако не е тайна?

dream_angel 9th March 2015 21:34

Да, на английски си пишем с асистентката му. Аз им пратих снимки и им казах какво искам да ми се направи и ако може да ми пратят как би изглеждало и те ми отговарят бързо. Казаха ми, че цената ще бъде около 6500 евро за първа ринопластика. Аз сериозно се замислям и за Дилбер, защото неговите резултати също много ми харесват и ги прави малки носовете, той също ми отговори бързо и на него му писах на английски на този и-мейл: dr@muhammetdilber.com. Първоначално исках при Илхан, но ми казаха, че следващата свободна дата е чак през Декември, а на мен не ми се чака толкова и сега много се колебая между Дилбер и Авшар.

Мечта 10th March 2015 07:29

Подкрепям за Дилбер, без да казвам нищо лошо за другите. Вчера, най-неочаквано, получих два комплимента за носа. ми и разбира се ми стана много приятно! Хората не го казаха за да ме ласкаят. Просто имаха спонтанна реакция.

shape93 10th March 2015 08:54

А Илхан най-евтиния вариянт от тримата ли е?
Вече се чудя на кой да се спра.Кой според вас ще се справи най-добре с моя случай?Аз искам леко стесняване, като се усмихна малко се разширява, ще трябва и това да оправя, и евентуално леко да се скъси.

Di1234 10th March 2015 11:55

За първа ринопластика Илхан взема 10 000 ТЛ, което е около 7000лв. И на мен ми каза, че има свободна дата чак за Декември ;(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.