Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Ellia 15th October 2016 10:48

Цитирай:

Първоначално написано от liliann (Публикация 810194)
Здравей!Не ми дава да ти пиша лично съобщение,още явно не мога да се оправям въвъ форума,може ли някакъв емейл или телефон.Между другото записах час за януари за операция при Дилбер,но много се колебая за Илхан също...

Писах ти на пощата!
А за това кой от двамата, мисля че сама трябва да избереш :)
Илхан знае английски

liliann 15th October 2016 12:25

Здравей!Пощата ми е mmsales09@abv.bg,но нямам ново писмо от теб там:( Попаднах на отрицателни коментари за Дилбер,а толкова бях убедена че той е моят човек, надявам се Илхан да направи скоро консултация в България...

aliona 15th October 2016 12:39

Цитирай:

Първоначално написано от liliann (Публикация 810198)
Здравей!Пощата ми е mmsales09@abv.bg,но нямам ново писмо от теб там:( Попаднах на отрицателни коментари за Дилбер,а толкова бях убедена че той е моят човек, надявам се Илхан да направи скоро консултация в България...

Аз когато бях при него на консултация нямаше асистентка говореща български :neutral:
А къде си попаднала на отрицателни коментари за Дилбер ? :(

liliann 15th October 2016 12:56

Да,разбрах,че преди е нямало,това и много ме възпираше,тъй като не познавам никой турско говорящ...И сега много се зарадвах,когато разбрах че има такъв асистент.Всъщност цялата история започна така с консултацията ми-разбрах от българската страница за идването на Дилбер в София,в хотел Маринела. Запазих си час на посочен телефон,момичето се казваше мисля Десислава.Тя ме посрещна в хотела и ме заведе до стаята,където беше доктора и едно друго момиче,което говореше български,тя превеждаше какво той ми казва,както и мойте въпроси към него.Консултацията беше кратка и бърза,което честно да си призная не ми хареса,тъй като все пак си и платих за нея,а и пътувах от друг град специално за нея.Консултацията ми струваше 40лв.

liliann 15th October 2016 12:59

Aliona,а ти при кой се оперира при Дилбер ли или не?Не ми дава да пиша лични съобщения,все още не знам от къде да го оправя този проблем.

liliann 15th October 2016 13:02

Elia получих писмото ти и ти писах :) Момичета само да кажа,че сте невероятни и мога да стоя по цял ден да пиша с Вас,най-накрая някой ,който ме разбира...Аз дори не очаквах някой да ми отоговори,а вие сте толкова отзивчиви нямам думи,има и добри хора наистина!

Pufpaf 15th October 2016 14:08

@London пиши с фонетична кирилицата, защото тая боза е много дразнеща за четене, в нормален форум с модератор, щяха да ти изтрият мнението. Нямаш оправдание за писането, всеки има фонетична кирилица на компа си и не знам що ги правиш тея шльокавици.

Явно не знаеш нещо много важно за Илхан и нека всички да го запомнят - Илхан не обича да оперира мъже, той е абсолютен женкар и предпочита да оперира само жени и ако са и красиви още по-добре Не случайно е протекла така и консултацията, той има предостатъчно пациенти, графика му е фул и сигурно ще е доволен ако се откажеш и на твое място да запише някое момиче.

Знам за едно момче българин, който е останал недоволен от операцията при него и то за първа операция.
Въпреки, че един случай не е мерило, то това, че предпочита само момичета за пациенти е факт,. Може дори да видите колко е щастлив като позира за снимки с момичетата, които е оперирал, погледа му е доста похотлив :)

Инак случая ти е от сложните, това е факт, присадките и ако е по-голяма си е сложна операгия, но те имат опит. И двамата с Дилбер са правили доста такива носове, но Илхан със сигурност ще е правил повече. Не знам какво точно е искал да ти инжектира и дали е трайно като присадката.

Сигурно с времето ще измислят заместващи биологични материали и дори сега вече има такива, но в момента ги изпитват и след няколко години вече няма да има нужда да се взима материал от кост или хрущял. Ще опитам да намеря статията, която скоро четох.

Chocolate9 15th October 2016 14:31

Цитирай:

Първоначално написано от London123 (Публикация 810171)
извинете ме за правописа използвам преводач от латиница на кирилца! Здравеите на всички,искам да разкайя моите впечатления от двете консултации които направих в БГ с др. Дилбер И илхан. Пурво искам да кайя че имам неоспешна (меко казано) операця при енчев които ми изряза много коста И мие вдигнал варха ... явно Толко си мойе.... в депреся сам ве4е година И 6-7 месеца. На 9ти се видях в 15 чеса с др. Дилбер влезнах при него седнахме един до друг видя ми носа огледаго опипаго хубаво И ме пита кои ми е направил ЙЕНСКИ нос видя ми ноздрите които са много малки каза ми че И тях ще трябва да оправи И чак тогава ме пита аз какво мисля И какво искам... това което исках тои вече ми го каза .. За мен остана само да го питам за дата И цена И така си записах час за януари а цената е 5 000 евро като трябва да избера да ли дами вземе матерял от реброто или мойе да закупя матерял от германия. Тругнах си доволен от факта че Доктора ми каза това което исках да чуя без дори даси отворя устата. прибрах се в хотела И чаках да стане 17 чеса за другата консултаця при илхан. И така влезнах при илхан имаше голяма маса аз седнах в единия краи на масата тои в другия И последва вупроса какув е проблема какво искам разказах му вси4ко И му казах какво не ми харесва в носа И какво искам като тои ми отговори че сам много слойен случаи,койата ми е много тунка И едва ли не ще сам наи слойния му пациент до сега като дори неми погледна И пипна носа поне... предлойи ми да ми инйектира някаква течност И щял да ми изглейда по добре от сега или да ми направи присадка.когато му казах че изклиочвам варянта с инйектиране И предпоцгитам присайдане тои направи странна физиономия и ме пита защо ще изглейдаш по добре..идваше ми направо да стана и да си тругна... осетих че не иска да ме оперира и направо го питах за цена и дата. и така сумата е 7 500 евро защото сам много слойен случаи и дата за маи месец.

Здравей, London123. Аз много добре си спомням твоя случай, бях на всички консултации, за да превеждам на пациентите. Прочетох поста ти и честно казано ми стана малко неприятно, защото ситуацията не беше такава каквато си я описал. Не знам дали проблемът е бил в това, че не си разбрал, опитах се да ти обясня, колкото мога по-обстойно думите му. Все пак ще се опитам отново, надявам се този път да ме разбереш.
Твоят случай в действителност е сложен, тъй като гърбът на носа ти е прекалено издълбан (както беше и при мен след операцията ми при Емил Георгиев) и ще се наложи присаждане на кост. Илхан ти предложи няколко варианта това да се случи: чрез вземане на материал от собственото ти ребро, закупуване на такъв от Германия или запълване чрез собствена мазнина. Предложи ти всички тях, защото ти спомена, че професията ти е фитнес инструктор, а тя е свързана с тежки физически натоварвания, вдигане на тежести и т.н. Следователно, ако ти се вземе материал от реброто, е възможно да не можеш повече да я практикуваш или поне за дълъг период от време.
Освен това, искам да те поправя за друго нещо. Не е казвал, че си най-сложният му случай. Каза, че до сега не е имал пациент с подобна професия, на когото да се налага вземане на материал от реброто и не знае дали след такава интервенция отново ще можеш да я практикуваш. Затова и те посъветва да избереш по-лек за теб вариант. Смятам, че е по-правилно да ти каже истината и да те предупреди за всички възможни рискове, отколкото да ти създава напразни надежди и след това да си разочарован, както веднъж вече ти се е случило тук.
От поста ти разбирам, че си си запазил дати за операция, както при Илхан, така и при Дилбер. Моля те в близко бъдеще да решиш при кого ще се оперираш и да ми кажеш, защото има доста желаещи за твоята дата. Благодаря предварително!

aliona 15th October 2016 19:46

Цитирай:

Първоначално написано от liliann (Публикация 810200)
Да,разбрах,че преди е нямало,това и много ме възпираше,тъй като не познавам никой турско говорящ...И сега много се зарадвах,когато разбрах че има такъв асистент.Всъщност цялата история започна така с консултацията ми-разбрах от българската страница за идването на Дилбер в София,в хотел Маринела. Запазих си час на посочен телефон,момичето се казваше мисля Десислава.Тя ме посрещна в хотела и ме заведе до стаята,където беше доктора и едно друго момиче,което говореше български,тя превеждаше какво той ми казва,както и мойте въпроси към него.Консултацията беше кратка и бърза,което честно да си призная не ми хареса,тъй като все пак си и платих за нея,а и пътувах от друг град специално за нея.Консултацията ми струваше 40лв.Въпреки това харесах доктора,но снощи прекарах над 4 часа в четене на мнения за него и по-назад мисля към 180 и някоя страница имаше няколко мнения на оперирани от него,дори на едно момиче повторно оперирано от него и след това потърсило помощ от Илхан и така ела да видиш после как се спи...Лошото е,че догодина есента е сватбата ми,а разбрах,че много се чака за Илхан,въобще тотално се побърках,а още е само началото...И като се замисля колко спокойна и нище незнаеща отидох при Тонев...

Аз бях в Истамбул при него на преглед.
Аз отказах се да се оперирам при него,защото 4000 евро само за премахване на сраствания на меки тъкани ми идва скъпичко ,
едно момиче от форума ми сподели за още един доктор от Турция,прегледах снимките,доста добри резултати
https://www.facebook.com/rinoplasti/?fref=ts

aliona 15th October 2016 19:53

Цитирай:

Първоначално написано от liliann (Публикация 810194)
Здравей!Не ми дава да ти пиша лично съобщение,още явно не мога да се оправям въвъ форума,може ли някакъв емейл или телефон.Между другото записах час за януари за операция при Дилбер,но много се колебая за Илхан също...

liliann влизаш тук -Бързи връзки Редактирай опциите Други Лични съобщения http://prikachi.com/images.php?images/592/8935592E.jpg


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.