Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

liliata 19th June 2008 20:03

Проверих, но няма прикачени файлове, ама нищо не се притеснявай! Не ми е толкова спешно тъй като още съм в процес на отслабване!

mimi1425 19th June 2008 20:09

Цитирай:

Първоначално написано от liliata
Проверих, но няма прикачени файлове, ама нищо не се притеснявай! Не ми е толкова спешно тъй като още съм в процес на отслабване!

пуснах го пак с писмо,опитай ако го отвориш имам 7 от нейните режими ще ти ги пратя ако искаш въпреки ,че те са индивидуални

liliata 19th June 2008 20:58

Много ти благодаря, миличка! Разгледах го и ми допада! Остава ми само да сваля килцата и да ги задържа след това! Ще съм ти благодарна, ако ми пратиш и другите, въпреки, че вече имам известен резултат от постнатите тук! Проблема при мен е , че нямам кой знае колко за сваляне и всичко става много трудно, но пък за сметка на това си хапвам храните, които обичам и дори за миг не съм била гладна! Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ на mimi1425!

liliata 21st June 2008 11:35

Снощи малко наруших диетата, понеже пийнах няколко чаши шампанско, но нямаше как имах абсулвентски бал, ама днес ще съм стриктна и продължавам в същия дух!

liliata 22nd June 2008 21:51

Днес ми е последния ден от първата диета! Утре ще докладвам за резултата, но се чудя с какво да продължа! Ако се мерне Мими1425 да ми метне някоя от нейните ще съм много щастлива, ако пък не си продължавам с втората, която е постната тук!

liliata 23rd June 2008 09:31

Много съм щастлива отслабнала съм с още един килограм. И така за цялата първа диета общо 2кг. Сега смятам да продължавам с втората!

mimi1425 23rd June 2008 18:32

Тук съм,разбирасе,че следя твоите постижения.Браво,кажи ми каква искаш защото аз имам няколко.Незнам ,аз ги спазвах стриктно и на 2 седмици свалях по 4 кг.ВИСОКОБЕЛТЪЧЕН,НИСКОКАЛ ОРИЧЕН,МОНОТОНЕН,АНТИЦЕЛУЛ ИТЕН,ПРИНЦИП НА МЛЯКО И ЧАЙ И Т.Н.

liliata 23rd June 2008 18:46

Ами аз съм вече на финалната права, имам да свалям още 3кг., може би най-ефикасна би била тази, с която и ти си свалила последните килограми! Чакам с нетърпение!

liliata 26th June 2008 11:48

Вече четвърти ден съм на втората диета и се чувствам прекрасно! Смятам да продължавам напред и ще докладвам за резултатите!

liliata 1st July 2008 10:20

Аз си продължавам с втората диета, но за последната седмица не съм отслабна хубавото е че си запазвам свалените до момента 3 килограма, това задържане може да се дължи на месечния цикъл! Продължавам напред и няма да се отказвам!

feik 1st July 2008 10:26

:) След месечния цикъл със сигурност кантарчето ще показва няколко кг надолу, при мен поне е така. Успех:)

liliata 2nd July 2008 13:37

Благодаря, миличка! Надявам се да е така, иначе си продължавам с втората диетка и днес ми е 10 ден!

liliata 7th July 2008 19:55

От днес съм на третата диета, за последната седмица съм свалила 0.5кг., остават само последните 2.5кг., но става все по-трудно! Това е за сега от мен и въпреки, че съм самичка ще продължавам да си се отчитам! :D

margarita_ilieva 8th July 2008 06:02

Цитирай:

Първоначално написано от liliata
Това е за сега от мен и въпреки, че съм самичка ще продължавам да си се отчитам! :D

:1242: Защо не пишеш в дневник на отслабващите? Там всички се храним според различни принципи, но целта е една... Така няма да си самичка :2035:
А иначе поздравления за резултатите! :bravo:

liliata 8th July 2008 18:01

Благодаря за поздравите margarita_ilieva! Ще започна да пиша там!

liliata 16th July 2008 20:10

Здравейте момичета! Приключих с диетите т. е. изкарах ги и трите една след друга , но последните 2кг са се заинатили и не искат да си ходят! Сега се чудя дали да не почна пак първата диета, а и много ми допада този стил на хранене пък и имам сили да ходя на фитнес! Ще споделям как върви битката и много бих се радвала, ако има още някой , който да спазва тази диета, за да се подкрепяме! С удоволствие ще приемам съвети от вас и препопръки как да преборя последните 2кг. Благодаря предварително!

mimi1425 26th July 2008 14:00

liliata,престани да се измъчваш с тези повтарящи се диети.Утре ще ти пратя диетата с която съм свалила най-много кг

liliata 27th July 2008 11:16

mimi 1425 Много бих се радвала да ми я изпратиш и ще чакам с нетърпение! Благодаря предварително!

merilin 6th August 2008 16:47

Тази диета е много драстична, и само кисело мляко...има диети с нормално хранене, но въпросът е в подбора на храните. Не, не бих издържала, по скоро бих припаднала.

Marina90 14th December 2008 22:20

Здравейте! От няколко дена насам се чудя как до нова година да сваля 3-4 килца и мисля, че попаднах на точното място :D Гледайки колко добри резултати постигате, реших да започна 1вата диета от сряда (така на Бъдни вечер ми се падат въглехидрати и на 30.12 ми е последен ден, т.е. на нова година мога да правя каквото си искам :roll: ) Щеше да е хубаво някой да се присъедини към мен, но май сте я позанемарили тази темичка така че ще действам самичка :wink:

desislava_mm 5th January 2009 09:45

Здравейте, току що се регистрирах но от няколко дни чета мнения за тази диетка. Аз до сега бях на Дюкан, но няма резултат :( . Не зная защо така се получава. Сега ще изпробвам тази, защото определено ми допада повече. Това че не ядях плодове и зеленчуци определено не ми харесваше. Ами това е за сега ще пиша когато има резултат. :D

didi84 19th January 2009 08:31

Здравейте и от мен! От днес започвам диетката на Байкова и се надявам да има резултат, че от нова година насам си гладувам, а резултат никакъв, даже по-зле става. Преди време посвалих малко килограми с тази диета и сега пак ще се пробвам понеже е лесна за изпълнение в условията, в които протича ежедневието ми. Ако някой също я спазва, ще се радвам да пише ;)

didi84 21st January 2009 09:50

Аз да си пиша, нищо, че няма никой друг с мен в тази диетка :P Днес ми е трети ден от първата диета, т.е. млечен. Ще я карам на мляко и мандаринки, защото е много вкусна комбинацийка :)) Вчера малко ме подгони глада привечер, но успях да издържа. Явно ми се е разширило стомахчето и не се задоволява с малко :( Но ще го оправим...

milinkoto 26th January 2009 12:03

Здравей диди84, вече не си сама :D от днес и аз съм на първата диета и хрупам ябълки с кисело мляко

didi84 29th January 2009 15:00

Еййй, страхотно :) Аз днес съм на мляко и мандаринки. За отчет съм -1,5см бедро и -2см ханш. В неделя ми е последния ден от първата част на диетата, после трябва да почна захранването и да видим какво ще излезе. Но съм щастлива, че дънките ми оширочаха :) При теб как се движат нещата? Свикна ли с този режим вече?
И да питам, какво хапваш във въглехидратния ден, че за него ми е най-трудно да измисля :roll:

didi84 30th January 2009 13:50

Днес съм на салатка зеле + моркови + царевица, като царевицата м исе води въглехидратната храна. Зеленчуците са два, но се надявам, че няма да окаже кой знае какво пагубно влияние :P
А ти, milinkoto, къде се загуби?

TSENI_D 5th March 2009 09:49

ЗДРАВЕЙТЕ. ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ВКЛЮЧВАМ КЪМ ВАШАТА ТЕМА. ОТ ДНЕС СЪМ НА ДИЕТАТА С КИСЕЛО МЛЯКО, КОЯТО Я СВАЛИХ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА. ИМАМ ДА СВАЛЯМ ОКОЛО 4-5 КИЛОГРАМА. АКО НЯКОЙ ИМА ПОДХОДЯЩА ДРУГА ДИЕТА ОТ Д-Р БАЙКОВА, КОЯТО Е ПО ЕФИКАСНА И ИМА ЖЕЛАНИЕ НЕКА МИ Я ПРАТИ НА ЕMAIL tseni_d@abv.bg

TSENI_D 5th March 2009 09:50

ИСКАМ СЪЩО ДА ПОПИТАМ ПРИ СПАЗВАНЕТО НА ДИЕТАТА ИМАТЕ ЛИ ПРОБЛЕМ С ХОДЕНЕ ПО ГОЛЯМА НУЖДА. ОБИЧАМ МЛЯКО, НО МИ ДЕЙСКВА МНОГО ЗАПИЧАЩО.

bittersweet^symphony 5th March 2009 15:30

Цитирай:

Първоначално написано от TSENI_D
ЗДРАВЕЙТЕ. ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ВКЛЮЧВАМ КЪМ ВАШАТА ТЕМА. ОТ ДНЕС СЪМ НА ДИЕТАТА С КИСЕЛО МЛЯКО, КОЯТО Я СВАЛИХ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА. ИМАМ ДА СВАЛЯМ ОКОЛО 4-5 КИЛОГРАМА. АКО НЯКОЙ ИМА ПОДХОДЯЩА ДРУГА ДИЕТА ОТ Д-Р БАЙКОВА, КОЯТО Е ПО ЕФИКАСНА И ИМА ЖЕЛАНИЕ НЕКА МИ Я ПРАТИ НА ЕMAIL tseni_d@abv.bg

4-5 кг можеш да свалиш и без да се подлагаш на всевъзможни глупости, които ще ти объркат метаболизма и после ще пускаш теми "Как да сваля 20 кг?"...

Не разбрахте ли, че килограми се свалят с подходящ хранителен режим и двигателна активност, а не с еди-каква си псевдодиета а-ла "кисело мляко с краставици, след третия ден само кисело мляко" или "зелева супа 1 месец за обяд, за закуска и вечеря варен въздух или на скара, щото пърженият не е полезен и има много калории"...

С тия диети, на които се връзвате, много скоро ще си върнете килограмчетата двойно.

elince88 12th March 2009 09:56

Аз започнах първата диета и днес ще ми е 3-ти ден.Чувствам се добре и съм с 0.800 kg по-лека.Със сигурбост не е мазнина,а вода но мисля,че е добре все пак за 2 дена.Само искам да попитам някой,който е бил на тази диета после как се процедира за запазване на постигнатото тегло. :roll:
Аз искам да отслабна с 4-5 кг и се надявам да успея,а и да ги задържа :D

tonita 12th March 2009 16:48

Цитирай:

Първоначално написано от TSENI_D
ЗДРАВЕЙТЕ. ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ВКЛЮЧВАМ КЪМ ВАШАТА ТЕМА. ОТ ДНЕС СЪМ НА ДИЕТАТА С КИСЕЛО МЛЯКО, КОЯТО Я СВАЛИХ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА. ИМАМ ДА СВАЛЯМ ОКОЛО 4-5 КИЛОГРАМА. АКО НЯКОЙ ИМА ПОДХОДЯЩА ДРУГА ДИЕТА ОТ Д-Р БАЙКОВА, КОЯТО Е ПО ЕФИКАСНА И ИМА ЖЕЛАНИЕ НЕКА МИ Я ПРАТИ НА ЕMAIL tseni_d@abv.bg

здравейте и аз съм нова във форума:)))

чувала съм за тази диета с киселото мляко, можете да прибавите канела- много е полезна!

elince88 18th March 2009 15:29

Аз давам отчет-наруших диетата :( имахме гости и бях сготвила толкова много ястия,че не се сдържах.Следващите 3 дена си хапвах пак киселото мляко,но и по една мааалка порция готвена храна и резултата е 2 кг отгоре :x Дали ефекта на тази диета е точно такъв?От малко храна веднага да се пълнее???? :roll:

admo 25th March 2009 19:20

dieta 1 na parva stranica
 
Zdraveite, nie sme dve momi4eta koito spazvame striktno dietata, i za 1-ta sedmica svalihme po 5 kg. Taka4e neznaem kak vie otslabvate po 2-3 kg. za 2-te sedmici. Super dovolni sme ot rezultatite i sled kraq na tazi dieta opredeleno 6te hodim na pazar za novi dre6ki : :lol: :lol: :lol: :1301: :2050: :2006: :grill:

admo 12th April 2009 11:18

проблем
 
Момичета имам едно въпросче. Колко време трая тая "гадост", през която не можеш да сваляш килограми...За първите 2 седмици от диетата номер 1 свалих 6 кг, обаче сега е тотално задържане. Вече 1 месец съм на тия млека и ябълки..и до момента нищо... :evil:

angels86 15th April 2009 10:50

аз като не обичам кисело мляко,мога ли да го заменя с прясно?

duellona 22nd April 2009 13:04

Успехчета
 
Здравейте!Радвам се да се включа във вашите редици на дуетуващите и искрено се надявам да имаме успехи , че иде лятото и ще ни се видят сланинките изпод летните дрешки :) Стискам палци и желая успех на всички имащи желание и воля за пореден път да опитат да отслабнат :) :girl_dance:

rendji 18th May 2009 10:50

здравейте! искам да ви споделя,че качих 20кг за кратък период, а винаги сам била слаба.какво да правя,с какво да започна?помогнете ми :(

Мария Василева 18th May 2009 11:26

Цитирай:

Първоначално написано от rendji
здравейте! искам да ви споделя,че качих 20кг за кратък период, а винаги сам била слаба.какво да правя,с какво да започна?помогнете ми :(

Не мога да разбера, защо точно в тази тема избра да пишеш? :roll: Ако си решила да спазваш диетата - добре, ако не - може би е добре да си избереш друга тема. :)

nadi4ka88 19th May 2009 13:02

здравеите на всички :D аз съм на 20г.Родих преди 9 м.По време на бременоста си качих 30кг.,а преди това бях 70кг.имам отчаена нужда да отслабна.ако може да ми препоръчате някояна ефикасна диета. :D

neli4ka 19th May 2009 13:25

Цитирай:

Първоначално написано от nadi4ka88
здравеите на всички :D аз съм на 20г.Родих преди 9 м.По време на бременоста си качих 30кг.,а преди това бях 70кг.имам отчаена нужда да отслабна.ако може да ми препоръчате някояна ефикасна диета. :D

Препоръчвам ти ето тази.С тази на Байкова аз лично свалих 8 кг. :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.