Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Slim Weight Pro-капсулите за отслабване (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12519)

Belatrics 9th February 2012 08:17

Slim Weight Pro-капсулите за отслабване
 
Здравейте ! Интересувам се от тези капсули .. Много ги хвалят, но ми се ще да чуя още няколко мнения ,преди да направя каквото и да е било решение! Много ще съм благодарна на тези които са наясно за тях да си дадат мнението ! Благодаря предварително :)

kremena_kam 15th May 2013 17:35

Здрасти,доволна съм от тези хапчета,и от 2 опаковки имам напредък,и то доста голям напредък.Пробвай ги няма да сгрешиш :)

manu-chao 17th June 2013 15:38

Защо да хвърляш толкова много пари, когато има много по-евтини и по-ефективни решения? За отслабване ти препоръчвам шуслерови соли комбинации.. Аз лично останах изключително очарована и ти гарантирам добри резултати, но пък ти си знаеш - ако парите не са ти проблем, може да пробваш и slim..

barbarit 21st June 2013 08:10

Как точно действат тези соли много ми е интересно за разбера?
___________________
блиндирани врати vrati входни врати метални пощенски кутии

manu-chao 21st June 2013 14:18

Спомагат за правилната обмяна на веществата и за пречистване на организма, като ускоряват изхвърлянето на токсините. В интернет има доста информация..

choki_moki 20th September 2013 09:15

Здравейте,
Аз също дълго търсех ефикасно решение за борбата с килограмите и по-точно с излишните мазнини около бедрата и корема :)
По принцип не исках да давам много пари и комбинирах Ацетил Л-карнитин на прах на фирма Прима Форс с Йохимбин от същата марка. Ацетила съдържа 500 дози от 0,5 грам, но аз лично предпочетох да взимам по един грам сутрин и преди тренировка. Йохимбина го взимах само преди тренировка по 1 капсула. общо двата препарата ми стигнаха за 3 месеца и ми излязоха доста изгодно. Ефекта е презадоволителен. Намалих обиколката на бедрата си с повече от 2 сантиметра :)

Ivo Ivanov 21st September 2013 10:06

Не си губи здравето и парите за такива недоказани продукти,насочи се към нещо качествено и доказано.Аз лично ти препоръчвам л-карнитина на primaforce да го комбинираш с някой термогенен фетбърнър,при мен най-голям ефект имаше Amix Thermocore.

DaKing 22nd September 2013 13:07

Аз съм на същото мнение. Забрави за китайски, корейски и всякакви хапчета, които ти "гарантират" отслабване. Тези соли също няма да има особен ефект. Да, полезни са за организма, но видим и по-бърз ефект няма да видиш. Подкрепям избора на л-карнитин с фет бърнър в горният пост. Може да добавиш омега 3, аз лично от Bulk powders съм страшно доволен и излизат много изгодно. Има ги в България. Отделно ти препоръчвам и Cla на Haya labs. Ще останеш доволна.

Мариса 26th September 2013 12:05

Цитирай:

Първоначално написано от Belatrics (Публикация 766959)
Здравейте ! Интересувам се от тези капсули .. Много ги хвалят, но ми се ще да чуя още няколко мнения ,преди да направя каквото и да е било решение! Много ще съм благодарна на тези които са наясно за тях да си дадат мнението ! Благодаря предварително :)

Абе хора,вие полудехте направо.Забравете за тия рекламки с хапченца и тн.,това е търговска стратегия,лежаща на отчаянието на хората,търсещи бърз ефект.Всичко е за пари!Плюс това са вредни,не е ли здравето най-важно,хм?! ;)

Rositza Mihova 10th June 2016 13:43

Вече 3-ти месец го пия и никакъв резултат!!! Как не ви е срам да лъжите и заблуждавате хората!!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.