Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Ниско кръвно... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3955)

JULSI 21st April 2007 14:11

Благодаря на всички,които ми дадоха съвет!
Успокоих се:-) Вече знам,че изравняването на границите на кръвното не е голям проблем(бяха ме уплашили,че кат се изравнят и ше умра...:-))! 10х

Slyn4islava 21st April 2007 17:01

За притеснението, много добре помага спорт! Бягане, каране на колело, аеробика.....поне по 3 пъти седмично, за минимум 30 мин. и след 3 месеца ще се чувстваш много по-добре! Мога и много хубава книга да ти препоръчам също, просто кажи, ще ти пиша лични!

lori 23rd April 2007 12:27

И аз съм с кръвно под 100, близки граници. Сутрин винаги ми е лошо, докато не пийна малко кафе/кола/мляко с какао не мога да се съвзема. Понякога и през деня ми причернява. Една позната докторка ми каза, че от ниско кръвно не се умира, но се оглупява. :lachen: :lachen: Което е успокояващо донякъде. Ще се живее, хора! :lol: Пък к`во кат не съм много умна! :1242:

denissse 23rd April 2007 14:39

Здравейте, аз имам същия проблем, с много ниско кръвно и с много силен пулс, вляза ли в автобус и да ми стане задушно и ако е претъпкан причернява ми сърцето ми започва да бие ужасно бързо, започва да ми се повръща и ръцете и краката ми омекват. От кафето и алкохол започвам да треперя, а преди две години след един купон сутринта изпих 2 кафета преди работа и от автобуса направо в бърза помощ с пулс 150 лекарката каза, че съм щяла да колабирам. На някякви кризи ми става така, както ми е добре и изведнъж ми причернява и започва да ми изтръпват ръцете и устата, абе ужас :cry: Преди ми се случваше в месеца веднъж -дваж, сега съм цял месец така, ужасно е като парцал съм! Личната каза, че било от стрес и притеснение и сега пия антидепресанти, някакви хапчета за оросяване и още някакви, но не знам от стрес чак пък толкова зле да ми става и смятам ако още една седмица съм така да я накарам да ми пусне пълни изследвания, защото вече през главата ми какво ли не минава :cry:

а, забравих да спомена и адското непрестанно главоболие :2001:

ludo_pise 24th April 2007 18:02

Re: Ниско кръвно...
 
Цитирай:

Първоначално написано от JULSI
Моля,някой ако знае лечение за моя проблем нека да го сподели!

Аз също имам подобен проблем, но лятото най-често ми пада къвното. Използвам VIVOTON S. Продава се в аптеките, представлява капки, които се пият 2 пъти дневно, струва 11- 12 лева. Успех! :D

desi_deskata_ 24th April 2007 21:37

Re: Ниско кръвно...
 
Незнам дали ще ти помогна особено, но аз пия един американски чай за тонус и енергия, в който има малко кофяин, тъй че може да ти помогне да не ти се вие свят....При всички случай няма странични последици и е много по-безвреден от кафето...откакто го пия него не прибягвам към кафето и се чувствам супер...
за щастие има такива неща...
Дори мога да ти помогна да си го набавиш понеже го няма в търговската мрежа...
Пиши ми на майла, ако искаш да ти помогна: desi_encheva@mail.bg

denissse 2nd May 2007 16:25

А при някой случва ли се да се съберат границите много и какво става тогава и как се чуствате тогава?

desi_deskata_ 2nd May 2007 16:36

ниско кръвно
 
Цитирай:

Първоначално написано от denissse
А при някой случва ли се да се съберат границите много и какво става тогава и как се чуствате тогава?

Незнам да ти кажа хора при които да се събират границите...Ако ме питаш конкретно за чая, който аз пия...мога да ти кажа, че ня мисля че е възможно да ги събереш, ако го пиеш...защото той регулира енергийния баланс, телесното тегло и жизнения тонус. Той подобрява кръвоснабдяването на мускулите и мозъка, действа антистресово и ободряващо....Съдържа екстракт от зелен чай, действащ амтиоксидант с естесвено съдържание на кофеин....

denissse 2nd May 2007 16:43

ами аз по принцип питам, защото ми казаха, че при мен това със сърцебиенето и изтрапването на лицето и ръцете може да е, защото ми се събират много границите и смятам да си взема електронен апарат за кръвно и да започна да си го следя, че личната ми ме тъпче с 100 вида хапчета за какво ли не, а според мен проблемът е в кръвното. Пия 2 пъти повече хапчета от баба си, а дори не знам какво ми е :cry:
А чая звучи много добре, ако реша да поръчам ще пиша :wink:

Rusalka 16th May 2007 12:17

Аз също съм с ниско кръвно и искам да попитам, може ли от това да ми се доспива на моменти адски много. Обикновено около 14.00ч. направо заспивам пред компютъра и все се притеснявам да не ме види някой колега, как буквално заспивам.Не си лягам късно, спя по 8-9 часа.
Вече незнам какво да правя, много неприятно. :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.