Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Акне Аут (крем,лосиони) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9069)

mechtaq_za_teb 20th June 2009 15:26

Акне Аут (крем,лосиони)
 
Преди време лицето ми се изчисти от кремчето Акне Аут. Спрях да го ползвам и постепенно проблемът се върна. Спомням си, че докато го ползвах бях доста упорита, но не знам дали си въобразявам, че сега ефектът не е същият. За тези, които са го ползвали-доволни ли сте, колко упорити бяхте?
Също за лосионите. Имам ги, но никога не съм се мазала упорито с тях, а предполагам че са хубави. Вие доволни ли сте?

Dani84 22nd June 2009 12:11

Акне аут е много слабичко.Зинерит е доста по-добро лекарство.На мен лично акне аут не ми помогна.. :arrow:

ZANDALEE 22nd June 2009 19:35

Акне аут крема е доста силен при редовно ползване сутрин и вечер.Но на мен не ми харесва ,че кожата ми стана като на риба.Страшно много ми се изсуши,и като започнах да я овлажнявам пак се появи проблема.
Препоръчвам ти това кремче :arrow: http://si-plus.com/index.php?p=5.За цената си е много добро и не изсушава кожата,а само я лекува.Изключително бързо попива в кожата,като я оставя матирана и овлажнена.
И един съвет:Когато козметиката не помага,значи проблема е вътрешен.Намери си добър гинеколог или добър ендокринолог и ще видиш ,че проблема ще се изясни много лесно.Аз от повече от 10 години се боря с много тежко и болезнено акне.Когато намерих добър гинеколог за съвсем други проблеми-причините се изясниха.Сега съм на хормонално лечение вече 2 месец и лицето ми се изчисти и без козметика.
Успех!

*Princess* 22nd June 2009 23:01

Цитирай:

Първоначално написано от Dani84
Акне аут е много слабичко.Зинерит е доста по-добро лекарство.На мен лично акне аут не ми помогна.. :arrow:

Преди време имах проблем с кожата на лицето. Появиха ми се пъпки и то навсякъде. Беше на нервна почва, стрес. Отидох на дерматолог, изписаха ми Зинерит. Действа :!: Ползвах го в комбинация с един измиващ гел и почистващ лосион / също медицинска козметика /. Не ми се проверява за името / че не ми се става /, но ако някой е решил да се подлага на здраво лечение - ще го напиша.

lillymihailova 23rd June 2009 09:51

Момичета, ще ми дадат ли крема Кларина без рецепт?

ZANDALEE 23rd June 2009 12:46

Без рецепта е ,защото е на билкова основа.

mechtaq_za_teb 29th June 2009 06:35

Имам го на Кларина, но сякаш от него няма ефект.

c1nd3rella 6th July 2009 12:01

и аз не бях доволна от кларина, пробвала съм и зинерит от който имаше мн голям ефект като заедно с него ми изписаха и крем ексфолиак защото ми стана много суха кожата но всичко беше временно пак се появи проблема. Аз лично съм ползвала доста работи но на празно сега посещавам д-р Йорданова, която има доста опит и доста добри отзиви.

des4070 22nd July 2009 09:29

:S
 
Моят проблем е по-различен.... :cry: не че имам пъпки по-точно аз сама си ги правя....Имам трънчета (или по-точно черни точки) застана ли пред огледалото и започва самосъсипването :shock: И на другия ден там където съм чоплила излизат огромни пъпки.Тях ги преудолявам с едно коректорче от което съм много доволна.....използвам също и лосион...Закупувам си ги от аптека,ако някой реши да потърси това за което говоря попитайте за лосион и акне коректор на Амрита :girl_dance: :girl_haha: Дано има положителен ефект и при ВАС!![/b][/i]

vessy_86 16th August 2009 21:42

Моят опит
 
Здравейте, аз съм нова във форума и искам да споделя опита си по темата. Преди около 3 години подобен форум на тема акне ми помогна да открия решението на този проблем за мен самата. Дано мога да бъда полезна на някои от вас. В борбата с акнето съм от 10 години и съм преминала почти през всичко. От опит знам, че всичко е строго индивидуално, всяка кожа е различна, акнето е различно при всеки, продуктите, както за външно, така и за вътрешно лечение влияят различно при всеки. Затова не мога да гарантирам, че това, което е помогнало на мен, ще се отрази добре и на вас. Но все пак - относно Акне аут - активния лосион, аз лично го препоръчвам горещо. Хубавото е, че той може да се използва много дълго време, без да влияе зле на кожата. Не бих казала, че е слаб, трябва да се използва редовно, за да има ефект. Зинерит също е добър, ако възпалението на кожата е по-голямо. От всичко, което съм използвала, това са продуктите, които препоръчвам, но само те съвсем не са достатъчни. Истинското лечение на акне не може да мине без добър дерматолог и много ТЪРПЕНИЕ И УПОРИТОСТ. На мен ми помогнаха в един център за естетична медицина, където има добри професионалисти и апаратура за лечение на акне. Не искам да правя реклама, но ако някой се интересува да пита. Акнето не ми мина от първата процедура, ходя редовно на почистване вече почти 3 години. Отскоро мога да се похваля, че имам здрава кожа. Но трябва много търпение и не бива да се отказвате ако не видите резултат веднага. В началото бях много зле, цялото ми лице беше в огромни гнойни пъпки.След първите почиствания ми се струваше, че нещата даже се влошават, но постепенно дойде подобрението. Акнето е мнго упорита гад и ако ви е тормозела години наред, както мен, няма да ви мине за няколко седмици, нито месеца. Иска се време, но пък търпението дава резултати:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.