Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   До Тialoto.bg (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13504)

Pufpaf 8th July 2013 12:57

До Тialoto.bg
 
Това питане не е към съфорумците, а към администраторите и ще им задам само един въпрос - Какво искате да постигнете с вашите действия/бездействия хора ?

Защо когато ви писах 3 пъти, два от тях през сайта и един директно не имейл, защо никой не ми отговори на запитването, ами то е за ваше добро бре пиленца, не само за мен ?! Толкова ли беше трудно някой да ми отговори, защо не могат да се сменят аватарите. Най логичният извод за това, което се случва е, че на собствениците на този сайт, това не им е основен бизнес и им е по скоро, като допълнителен доход и са го оставили този сайт на самоизживяване и мога да се хвана на бас, че тук нищо не е променяно от години или дори от както съществува сайта и форума !

Ако и сега никой не се появи да ни обясни и да говори с нас, това ще перфектният пример, какво означава абсолютен непрофесионализъм !

Шоки 8th July 2013 13:12

Този сайт отдавна е без администратор и оставен на саморазвитие. В един момент , ако реши да блокира, това ще е краят му. Не се хаби да пишеш, защото няма кой да ти отговори. Админите нито влизат, нито се занимават със форума.

Pufpaf 8th July 2013 13:21

Това ще е и "моят край", защото ще ми липсвате много и не мога да ви забравя просто ей така, но това явно си е мой проблем, че лесно се сприятелявам и се привързвам, а тука намерих доста сродни души и свежи хора, ако не сте вие отдавна да съм вдигнал гълъбите от това място ! :-|

tyning 8th July 2013 13:27

Това е пълно безумие , не мога да повярвам , че толкова полезен и посещаван форум е оставен на произвола на съдбата ! Направете нещо бе хора !

Шоки 8th July 2013 13:48

Този форум е доста полезен по принцип. Аз по него се ориентирах за мамопластиката изцяло. Ама колкото толкова, какво да се прави.

el1nor 8th July 2013 16:31

Сайтът не е оставен на произвола. Следен е постоянно. Не знам какъв и-мейл сте използвали за запитването си. Прави се в лично съобщение до мен, ако имате нужда.

Pufpaf 8th July 2013 17:41

Най отдолу на сайта има две опции за изпращане на съобщения през - "Контакти" и "пишете ни" и на двете ми излиза текст, че съобщението е изпратено, после писах на info@tialoto.bg и със сигурност и този имейл е получен, но това, че някой не го еня за форума е друг проблем. Само ще ви кажа, че ако този форум умре, а тва е почти сигурно и той в момента си е полумъртва, тогава и сайта ще започне да замира бавно и славно. То ако всичко беше само във статиите, но не е и веднага ви давам директен пример.

Ако не бях писал в търсачката за ринопластика при което, точно този форум ми излезе на първо място, което е разбираемо, защото тук най много се пише в темите за ринопластика и естествено google това го оценява и това, което исках да кажа е, че благодарение на форум аз открих и влизам във вашият сайт.

Аз съм бил свидетел, как се заражда форумно общество, виждал съм целият процес и важността на това по отношение на сайта, виждал съм как от 5 човека при което в началото даже се даваха пари на тези, които пишат във форума, за да има активност и да увлече и други хора, самият сайт се издържа от афилиейт бизнес и също се публикуват и новини от сферата към която е ориентиран. Сега този сайт е лидер по посещаемост в тази категория сайтове. Просто искам да ви кажа, че не съм толкова прост и не говоря празни приказки.

Когато ви писах на имейла за проблема с аватарите, аз ви споменах, че ако във даден форум няма тема за мнение, препоръки и съобщения за бъгове, този форум не може да се развива по никакъв начин и явно или собствениците нямат интерес да го развива или просто не разбират от този бизнес !

Сега вече, като имате информация опитайте да решите проблема с аватарите и тъй като никъде не прочетох, че не сте получили съобщенията ми, което значи, че явно са получени, но хората, които ги четата им е през .... или по малко вероятното е да не ви работи и тези опции на сайта за връзка, но това не е така явно, все пак съм пробвал по 3 различни начина.

Хайде сега да видим щом не е изоставен форума, колко бързо ще оправите проблема с аватарите !

el1nor 8th July 2013 17:46

Разбирам недоволството Ви. Проблемът е технически и ще бъде отстранен.

Нелка 8th July 2013 19:34

Браво Пуфпаф, браво!!!
Заради теб ще си сменяме аваратирите от тук нататък! :girl_kiss2:

Pufpaf 8th July 2013 19:44

Това добре ако го оправят, ама ако сложиш на аватара някоя от онези снимки, които ни ги показа, ще е хем добре ама и не много добре, щото щото ................ щото са ми слаби ангелите е за тва :1252:
Проблема е в моя телевизор, май трябва да го нося на ремонт :girl_haha:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.