Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Debussy thermodermie (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3803)

Убавица 2nd April 2007 12:16

Debussy thermodermie
 
Здравейте момичета. искам да ви питам някой подлагал ли се е на тези процедури, защото аз май НИКОГА няма да отслабна.
http://www.aphroditabg.com/news.aspx?lang=bg

Д-р Динев ми ги препоръча, за да смъкна десетина кила преди операцията, но сега виждам в нета, че ги има само в афродита - варна, а в панацея, както ми беше казал той, ги няма. Вярно че това беше ноември месец и може доста неща да са се променили...
Има ли някой експерт по въпроса?

blondi 2nd April 2007 12:40

Тая работа с 10те кг. няма да стане с дебюси-то. В "Панацея" има от септември 2006. Така че може да отидеш или да се обадиш и да се запишеш.
Идеята на този апарат е да се направят по 5 процедури на зона. Аз си направих по 5 на външната и вътрешна страна на бедрата. Ефекта е, че се свалят обиколки, а не килограми. Кожата се заглажда, ако имаш стрии или целулит. Затова по-добре се обади, сподели ти какво очакваш и след това отиди.

zhenya chavdarova 2nd April 2007 16:11

blondi, би ли споделила каква е цената на една процедура и през какъв интервал се правят :D

tania29 2nd April 2007 16:23

Цитирай:

Първоначално написано от blondi
Идеята на този апарат е да се направят по 5 процедури на зона. Аз си направих по 5 на външната и вътрешна страна на бедрата. Ефекта е, че се свалят обиколки, а не килограми. Кожата се заглажда, ако имаш стрии или целулит. Затова по-добре се обади, сподели ти какво очакваш и след това отиди.

А за корема дали има ефект-за изглаждане и намаляване на стрии и за намаляване на мазнините. :lol:

blondi 2nd April 2007 16:34

Цената е 50лв. на ходене т.е. за 5 те процедури = 250. Ако обаче направиш две зони, имаш отстъпка 25 лв. Аз платих 475лв. Правят се 5 дни поред и по едно и също време (в един и същи час) казаха че било най-добре.
Относно стриите. Аз от първото раждане имам малко, не много дълбоки и те се загладиха доста. Кожата ти става една гладичка, готина. Те както знаем не могат да изчезнат, но релефа им се намалява много. Като обиколка свалих по 4-5 см. Казаха ми, че по-пълните хора свалят и малко повече и най-вече се записват за корема и краката. Аз не посмях да си правя на корема, защото си мисля че е рано от липосукцията и пак ще ми отлепят кожата.

stels 7th April 2007 09:32

КИРИЛИЗАТОР
Блонди, при процедурите с Debussy се сваля по 3-4 см на процедура или 3-4 см общо след 5-тте процедури?

Убавица 9th April 2007 15:07

Mersi, blondi,
Utre ще им се обадя. сантиметри-сантиметри. Проблемът е да ВИДЯ, че нещо се променя, за да имам стимул. три години ям зелени салати, и просто вече ми е писнало от всичко що се яде и не се яде и ... не знам къде да се дена. :x

Yana 15th April 2007 21:59

А подходяща ли е тази процедура за след липосукция, нали нещо се препоръчва за да не станат бучки или това е друг тип процедура и въобще може ли да се сучетае с липо в смисъл да помогне отоците да спаднат след като има повече дренираш ефект.

blondi 16th April 2007 08:24

Мисля, че за след липосукция не е подходящо. Целта е кожата след това да се залепи, а с този вакум ще стане обратното. Иначе сед липосукция се правят едни процедури с ултразвук, за да ти изчезнат по-бързо синините и масажи за да не се появят тези бучки.
А на процедура се свалят по около 1-2 см.
Сега чувам реклами, че има някакъв нов дебюси център на бл."Витоша" и още някоя пряка-на ъгъла, ама сега не помня.

gin100nic 16th April 2007 08:57

Аз миналия месец пробвах Дебюсито във Варна.. При пакет от 10 предплатени процедури правят отстъпка.. Цената е 50 на процедура, а 10 са 400 лв.. Правих 2 зони едновременно ( по 5 на зона- 5 последователни дни) и свалих м/у 3-5 см за всяка зона за целия цикъл... Но комбинирах с басейн преди Дебюсито и масажи веднага след него... :girl_dance:

Убавица 16th April 2007 13:35

ходих днес на първта процедура в Панацея. свали ми девойката 1,5 на единия баджак и 2 см на другия. /като имаш предвид че са колкото стандартна манекенска талия... :twisted: /
засега не мога да кажа нищо, освен че ще пробвам с прахосмукачката вкъщи. :lol:
За басейн и масажи нямам време, затва ми хареса тва дебюси, защото е кратко и като часове, и като дни. имаче басейнчето е хубава работа, ама за релакс.

Yana 16th April 2007 13:51

Момичета благодаря за инфото, сега имам тъпо питане: Като не се свалят кг а см какво точно се губи? Значи ли това че са течности и какъв е ефекта? като след антицелулитен масаж или нещо друго?

Блонди какво имат предвид под зона - цели крака + дупе+корем колко зони са?

Gin100nic тва е добра идея за басейна и масажите но какво имаш предвид - спортен басейн където правий дължини или може само да се плацикаш за релакс?А какви са масажите които правиш и къде? Да си призная не съм била на масаж от години а за Варна хабер нямам как стоят нещата, дайте малко информация кой studia са добри или масажистки на частно, изобщо каквото се сетите?

Много ясно си спомням че някъде във форума момичета споделяха за масажите след липо и колко време след липото се правят, какви, и другите процедури за премахване на синките но не можах да намеря темата че много станаха и по много страници, някои може ли набързо да каже какво се прави след липо и в каква последователност.

blondi 16th April 2007 14:54

Значи аз си направих на бедрата. Отвън и отвътре-2 зони. Като преброим и 1 дупе+ 1 корем до тук са 4, обаче нямам идея за долната част на краката. Ето прочети и ТУК

След липото ходих на процедури с ултразвук още след два дни. Прави се ултразвука и след това масажите. По този начин кожата по-лесно се залепва обратно, както знаеш възстановяването е много бавно. Направих 10 такива процедури.

Yana 16th April 2007 15:22

Блонди много ти благодаря, пропуснала съм че имaш и липо, ако ми дойде друго на ум да те питам ще ти постна.

Много интересно че този Debussy има не само скулптираш ефект ами и куп други неща повлиява, thanks за link-а.

Celine 16th April 2007 15:41

Цитирай:

Първоначално написано от Убавица
ходих днес на първта процедура в Панацея. свали ми девойката 1,5 на единия баджак и 2 см на другия..

чакай чакай в момента който излезе и вече имаше свалени 2 см от обиколката на бедрото ? :roll:

yolk 20th April 2007 11:45

И аз мисля да пробвам в края на месеца, струва ми се доста разумно човек да си даде парите за нещо такова, вместо по 25 лева за безсмислени ръчни масажи дето само ти правят синини.

polincheto 7th May 2007 11:38

Смятам и аз да отида да пробвам с тези процедури (във Варна), но ако може нека момичетата които са ги правили да споделят дали са си възвърнали свалените сантиметри после...и мазнини ли се свалят или е вода :oops: че съм си патила от такива вълшебни методи...незнам на мен ли не ми действат...например с LPG -то свалих по 1-2 см. от всяко бедро,което е нищо :(

Celine 7th May 2007 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от polincheto
...например с LPG -то свалих по 1-2 см. от всяко бедро,което е нищо :(

Струва ми се че LPGто не е за отслабване , то разбива целулита..

emisof 8th May 2007 09:01

Аз ходих вчера на първата процедура - минус 2 см от талията ми показа меренето преди и след :shock: Чак не мога да повярвам, аз съм доста слаба, откъде ги махнаха тия см., акъла не ми го побира.

Celine 8th May 2007 09:04

е не моа повярвам :roll: :roll: :roll: , от тебе да свали 2 см .....
това апаратче ще да е чудо ....

sladkatony 8th May 2007 09:05

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Аз ходих вчера на първата процедура - минус 2 см от талията ми показа меренето преди и след :shock: Чак не мога да повярвам, аз съм доста слаба, откъде ги махнаха тия см., акъла не ми го побира.

A, аз въобще не разбрах ЗАЩО си ходила :shock: и верно от къде тези минус два см. :roll:

bimbi 8th May 2007 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от sladkatony
:shock: и верно от къде тези минус два см. :roll:

и аз тва я питах като ми се обади вчера :lol: :lol:

emisof 8th May 2007 09:20

Ходих, най-вече да си подобря тонуса на кожата по тялото :wink: Не съм търсила слабителен ефект, но явно той е неминуем, за което смятам да му се порадвам. :lol: :lol: А жената, която прави процедурите ми каза, че колкото повече имаш да сваляш, толкова по-голям е резултата.

sladkatony 8th May 2007 09:22

То това много хубаво, ама доколко е траен ефекта ?

emisof 8th May 2007 09:31

Откъде да знам, тази, която прави процедурите ми каза, че досега никоя пациентка не се е върнала да ги повтаря :?

bimbi 8th May 2007 10:03

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
А жената, която прави процедурите ми каза, че колкото повече имаш да сваляш, толкова по-голям е резултата.

не те е излъгала, аз ходих на една процедура и свалих 4 см. на повече обаче не отидох, щото вече бях решила да си правя липо :lol:

polincheto 8th May 2007 10:55

Определено тези резултати са впечатляващи :D а и имам доста, което да се маха,така че надявам се и при мен сантиметрите да са повечко :D Много се навих..но тук във Варна не работят понеделник и вторник,така че ще трябва да чакам до утре за да се обадя :( После ще пиша какви са резултатите :)

Celine 8th May 2007 11:05

Цитирай:

Първоначално написано от polincheto
После ще пиша какви са резултатите :)


emisof 8th May 2007 11:15

Аз също ще ви информирам - тази седмица правя две зони, другата още две.

polincheto 8th May 2007 15:00

:D :D :D Предната пролет бях на диетата на Емилова за 15 дни,правих и захрадване....отслабнах но не кой знае колко(5 кг сигурно) и след това за отрицатлно време си ги върнах,а пък сега съм сложила и отгоре....при положение че не се тъпча изобщо и спортувам....така че съм разбрала че от тази диета има само временен ефект :wink: (диетата съм я правила и преди няколко пъти пак със същия резултат ) :(

polincheto 8th May 2007 18:24

Чакайте да ви питам,че малко се обърках...значи аз искам да си правя на бричовете и на вътрешната страна на бедрата...това за 2 зони ли се смята или за 4 :?: (по 2 на всеки крак) :oops:

Мария Василева 8th May 2007 21:06

виж тук, пише си:

Зоните са следните:
1.лице,
2.брадичка и шия,
3.гърди,
4.гръб,
5.корем,
6.ханш,
7.кръст /паласки/,
8.бедра /бричове/,
9.подбедрици,
10. стъпала,
11. мишници,
12. предмишници,
13.ръце.
:)

sladkatony 15th May 2007 09:21

Еми, какво стана с твоите процедури ?

emisof 15th May 2007 09:30

Ами точно почнах да пиша :lol: . След 5 процедури на корема и паласките /колкото ги имам, де/ съм минус 3 см. от обиколката на талията. Около 70% ми е загладена кожата на тези места. От вчера ходя и на още две зони - крака отзад и ханш. След първата процедура по 1,5 см на крак ми е свалила и също 1,5 см от обиколката на ханша :shock: Каза, че най-малко по 3 см ще се махнат. Доволна съм, като и без това не съм очаквала чудеса, просто все още ми е странно как се появяват тия разлики дори след една процедура.
И не мерят на различно място, за да те забаламосат, а си отбелязват с чертички точно къде са те мерили.

П.П. Тази тема май не е за "Пластична", а може би за "Красота", знам ли...

Yansi 15th May 2007 11:56

Процедурите болезнени ли са?

bimbi 15th May 2007 12:01

не, то е на принципа на вакуума

Yansi 15th May 2007 12:06

Ааа добре :D че съм се замислила и аз за 1-2 зони :lol:

Djigri 15th May 2007 16:03

Момичета кажете как се отразява на целулита?
И аз смятам да го тествам след две седмици (защото явно интереса е доста голям и нямаше свободни часове за по-скоро), но да знам все пак какво да очаквам.

emisof 16th May 2007 08:45

Ами според мен чудесно повлиява видимия без натиск целулит, знам ли, може би щото е повърхностен.
Нещо важно - не се мажете с никакви кремове през дните на процедурите, защото машинката запецва и не е ефективна достатъчно!

polincheto 16th May 2007 15:51

Не ми стана ясно апарата мазнинките ли маха или вода? Да не стане после след 1 седмица пак да се върнат свалените сантиметри?? :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.