Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mitkui 7th January 2016 19:22

Justified , аз също пуша като комин . Обаче помисли , това е една добра причина да спреш цигарите . :) Поне за два месеца .

Chocolate9 7th January 2016 20:47

Цената за първа ринопластика при Илхан до ноември 2016г. е 12 000 турски лири. След ноември ще стане 14 000. Всички, които дойдоха на консултациите в София, видяха, че докторът много си размести графика и даде много ранни дати, на всички за тази година, на някои дори и в близките месеци. Хубавото е, че от сега нататък ще идва в София за консултации на всеки 2-3 месеца, така че след операцията на никого няма да се налага да ходи до Истанбул повече! :) Планира следващата си визита началото на април месец. Не се притеснявайте да ми задавате каквито и да е въпроси, вече официално съм част от екипа на Илхан, така че това ми е задължение! :)

simona_80 11th January 2016 22:03

4Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 807442)
Симона80 ако все още влизаш във форума ще ни зарадваш ли с някоя нова снимка на нослето. Променили се, спаднаха ли оттоците? Може и на лични.

Момичета, по-рядко влизам вече във форума, но все пак намирам време да ви чета :)
Eто малко нови снимки от мен. Нослето стана на 3 месеца и половина.
Отока между веждите спадна драстично и се изфини доста, но върха ми е още много подут и чакам да спада

simona_80 11th January 2016 22:16

Сега с риск да ме наплюете тука всички, ще си призная, че аз изобщо не съм спирала да пуша.
Сутринта преди да ме оперират пуших, а първата цигара след операцията запалих още на следващия ден, малко след като ме изписаха. Не се гордея, обаче не издържах ...

Justified 12th January 2016 00:45

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 807632)
Сега с риск да ме наплюете тука всички, ще си призная, че аз изобщо не съм спирала да пуша.
Сутринта преди да ме оперират пуших, а първата цигара след операцията запалих още на следващия ден, малко след като ме изписаха. Не се гордея, обаче не издържах ...

Докторът знае ли? :D И извинявай, че те питам, но по колко цигари на ден пушеше след операцията?

sandy0979 12th January 2016 00:51

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 807595)
Цената за първа ринопластика при Илхан до ноември 2016г. е 12 000 турски лири. След ноември ще стане 14 000. Всички, които дойдоха на консултациите в София, видяха, че докторът много си размести графика и даде много ранни дати, на всички за тази година, на някои дори и в близките месеци. Хубавото е, че от сега нататък ще идва в София за консултации на всеки 2-3 месеца, така че след операцията на никого няма да се налага да ходи до Истанбул повече! :) Планира следващата си визита началото на април месец. Не се притеснявайте да ми задавате каквито и да е въпроси, вече официално съм част от екипа на Илхан, така че това ми е задължение! :)

chocolate имаш ли идея има ли други пациентки за началото на май месец?

simona_80 12th January 2016 08:22

Доктора знаеше, че пуша. Предупреди ме, че цигарите ще удължат възтановителния период и толкова, все пак отговорността си я нося аз. Първите дни по 2-3 цигари, защото ме беше страх, а и бях отпаднала...

Chocolate9 12th January 2016 14:44

sandy0979, има 2 за края на април месец.

anich4ka 12th January 2016 22:17

Здравейте :)

Трябва да кажа, че аз също съм с много добри впечатления след срещата си с доктор Илхан в София и съм още по- нетърпелива за операцияата си!

Днешните събития обаче са много обезспокоителни и ми става все по тревожно за това пътуване до Истанбул... Макар че никой никъде не е застрахован...

Моя колежка например ходи за 4 дни в Париж почти след атентатите и ми каза с абсолютен позитивизъм и доза непукизим: "На кой каквото му е писано"

В какъв свят живеем!

surita 79 14th January 2016 15:46

2Прикачено(и)
Здравейте,минаха 7 месеца от моята втора ревизия при др.Илхан.Имам леки забележки но носа има още да спада и се надявам да се оправят


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.