Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Как си махате космите под мишниците? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8827)

monita_g 15th May 2009 21:09

Само епилатор..никакво бръснене :roll:

misheto7 15th May 2009 21:19

Лелеее като ви чета с тоя епилатор как си почиствате пд мишниците и триъгълника направо :2005: То верно ,че си е въпрос на навик и свикване ама тая болка е направо :2044: Кола маска да ,ама епилатор никогаж :1250:

swe3tynka 15th May 2009 21:53

епилатор :roll:

Mycka 15th May 2009 21:58

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Лелеее като ви чета с тоя епилатор как си почиствате пд мишниците и триъгълника направо :2005:

аз като се сетя-стискам зъби и една мишница на 5 почивки и сълзи на очите си я направих
поникнаха след няколко дни :?
на следващия път пак-2 пъти се мъчих с епилатор под мишницие (и триъгълника пробвах) ноооо повече няма :roll:
предпочитам триъгълника с кола,а мишниците с бръснача
скоро ще се пробвам на фотоепилация :roll: отдавна се каня

Solver 15th May 2009 23:17

Търпение, след 100 пъти спира да ти пука :lol:

goldish 16th May 2009 08:46

Аз с епилатора си минавам без проблем мишниците. Само аз ли съм толкова безчувствена??? А си мислех, че имам нисък праг на болка. В такъв случай да запитам за сравнение между болката при епилиране мишници и триъгълник, защото аз триъгълника не мога да се престраша да го мина с епилатора.

Danito:) 16th May 2009 09:20

Правила съм си и триъгълник,но има голямо значение дали ще си правиш само бикини линията или изцяло.За бикини линия мисля,че няма да имаш проблем щом си правиш мишниците.Но лично аз цялата отдолу не можах да се направя,просто не се търпи(поне при мен).Докато с кола маската нямам проблем.А и в сравнение кола маска и епилатор за триъгълник,с колата космите ми излизат по-бавно.

marie_claire 16th May 2009 11:47

След като дълго време сте бръснели космите е нормално да ви боли. В началото ползвайте епилатора през 4-5 дни и скоро няма да ви боли толкова. Това е така, защото за няколко дни няма да са израснали всички косъмчета. Ако свикнете с епилатора, ще видите колко по-удобно е, и колко по-мека е кожата / няма ги тези боцкащи косъмчета/.

lusiana 16th May 2009 12:22

Цитирай:

Първоначално написано от Danito:)
Правила съм си и триъгълник,но има голямо значение дали ще си правиш само бикини линията или изцяло.За бикини линия мисля,че няма да имаш проблем щом си правиш мишниците.Но лично аз цялата отдолу не можах да се направя,просто не се търпи(поне при мен).

И аз така. Дори и в момента съм на този вариант. Ходила съм и на кола, обаче нали все пътувам, а не ми се сменят козметички минах на този вариант и съм доволна от резултата.

Марулка 16th May 2009 12:23

[quote="marie_claire" и колко по-мека е кожата / няма ги тези боцкащи косъмчета/.[/quote]

А........много бе........ :roll: аз днес съм цялата на рана...... :roll: кожата съм си свалила....... :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.