Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Скъса с мен заради проблема ми със срамните устни (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9951)

M.k 2nd December 2009 17:28

Скъса с мен заради проблема ми със срамните устни
 
Имам оооогромни срамни устни .Срамувам си от тях и това ми влияе в секса. Не давам на приятеля ми да ме гледа долу и пипа. Скъса с мен ,поради тази причина Правим секс повече от месец и не ме е виждал долу.Не мога да се отпусна. Наистина висят, големи са и изглеждат зле. Страх ме е ,че може да се погнуси от мен .Искам ги малки ,но нямам пари да си направя операция Какво да правя? Не ги искам такива :( какво да направя ,за да станат по мънички Пишете имам нужда от вас!

rade 2nd December 2009 17:36

Отпусни се и забрави за това, може би само ти така си мислиш
Нека се изкажат и мъжете по въпроса
Иначе освен операция незнам за друг начин за намляване

M.k 2nd December 2009 17:38

не ми е удобно ,не мога да се отпусна :(

rokoko 2nd December 2009 18:18

Липсата на самоувереност, убива мъжа повече от висящи срамни устни,
:roll: Факта че срамуваш от себе си, му изтрива либидото като със гумичка,
щом не е обръщал внимание досега, не виждам защо да не се заиграва с тях
отпусни се, и се наслаждавай на хубавите изживявания! :shock: :shock: :shock: :cool:

gabi_gabriela 2nd December 2009 18:19

Цитирай:

Първоначално написано от M.k
не ми е удобно ,не мога да се отпусна :(

Ако те цени,ще те приеме и с устните ти каквито ще да са те.Той да не би да е идеален? Значи приема да правите секс,а не приема особеностите ти. Замисли се......

gabi_gabriela 2nd December 2009 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:

Първоначално написано от M.k
не ми е удобно ,не мога да се отпусна :(

Ако те цени,ще те приеме и с устните ти каквито ще да са те.Той да не би да е идеален? Значи приема да правите секс,а не приема особеностите ти. Замисли се......

Или сигурно ти си внушаваш,че не те приема така.Ето това е повод да поговорите открито,може и да те окуражи,пробвай!

rokoko 2nd December 2009 18:47

мхм
ай агрий уид Габи :lol:

ледено_sЪrце 2nd December 2009 18:48

По-скоро е скъсал с теб заради проблема ти да свалиш задръжките. В крайна сметка винаги ли ще се криеш от мъжете? Всяка жена е различна отдолу, както и всеки мъж, какво толкова.

Reason 2nd December 2009 18:52

Изобщо не е никакъв проблем това, че са ти еди си какви срамните устни!Проблема е в главата ти!При това го прехвърляш и на мъжа в секса!При вас, жените половината секс може да е емоция, да го имате в главите си, но на нас мъжете половината секс ни е в очите.Затвориш ли ги, не се чуди защо, ама как...

Rochellkaa 2nd December 2009 19:10

Предполагам,че за него нямаше да бъде проблем какъв е размера на срамните устни.
Така че докато си казваш,че не можеш да се отпуснеш,еми да,няма да го направиш и няма да имаш нормални връзки.
Всичко от тебе зависи.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.